למה

mgb

New member
לא מוחקים..מעבירים למקום המתאים..

בס"ד שלום לך! א. לא מוחקים אלא מעבירים למקום המתאים וגם פה ב. לא רק שלא שירשרת נכון, את מאשימה אותי במחיקה??
בברכה

דבר ראשון

אני לא נקבה דבר שני אין מה לשרשר כל יום והיארצייטים שלו (אם קורה ואני לא מכניס כאן את כל היארצייטים של אותו יום <אני ליד לוח שנה אחר> אז אני נותן את זה כתגובה דבר שלישי כתבת בפורום חרדים על הפורום הזה ויש הרבה משם שגולשים בסלולארי (כמוני) ולא צריך להחביא להם את ההודעות ולקפח אותם

mgb

New member
בשירי זמרה -זכר../images/Emo45.gif

בס"ד התנצלות מכבודו... לא היה נראה לי ש"בשירי" זה שם הפרטי ו"זמרה" לא נשמע לי זכר..
בכל אופן, את הכללים קבענו מראש והודענו עליהם ב"הודעת המנהל". הפורום לא מיועד רק לגולשי הסלולארי, עם כל החיבה הגדולה שיש לי אליהם יש להתחשב גם בגולשי-המחשב!!! הודעות, הערות, תמיהות, בקשות קישורים וכו', צריכים להיות מעניין "תורה שבעל פה". נושאים אחרים ככל שיהיו חשובים מתקבלים בברכה ובתנאי שישורשרו להודעת: "OFF"! כלל זה יוסד על מנת לשמור את התכנים הראשיים של נושא הפורום, בולטים ואת המשניים לעיון לחפץ בהם. אלה הכללים והחוקים אשר ציוה mgb את גולשי הפורום..
אקווה להבנתך ולשיתוף פעולה.. בחיבה ובברכה

אין בתפוז

שרשור שמחזיק יותר מ72 שעות חוץ מזה שאני לא יודע על איזה שרשור אתה מתכוון

mgb

New member
הבהרה

בס"ד נדמה לי שכב' החליף בין "שרשור" ל"נעיצה".. שרשור מחזיק שנים גם, אם לא מחקו בכוונה.. נעיצה אכן היא רק ל-24 שעות ובתנאי שלא היתה כבר 72 שעות לפני הנעיצה.. בברכה

רוניטו

New member
מתי היארצייט של ר' מרדכי שרעבי?

אם אני לא טועה זה ממש בימים אלו, אולי אפילו היום, לא??

mgb

New member
היה אתמול כ' מר-חשוון

בס"ד זכותו תגן עלינו!!

למעלה