למה

שנורקל

New member
למה

כל הטבעונים טוענים שדבש זה ניצול חיות?? הרי גם ככה הם מכינות מלאןתאלפים דבש והרי שהכוורנים נותנים להם "מקום מגורים" וחוצמזה, מה הן באמת עושות עם הדבש...???

תשובה לכל שאלות אלו תוכל למצוא....

במאמר שיש באתר הטבעונות הישראלי, בשם Why honey is not vegan?

פליקס

New member
שנורקל

לדבורים באמת קצת קשה יותר להתחבר, כי הם לא בדיוק חיות מחמד אהובות. מה לעשות, קל יותר לרחם על יונקים אחרים (פרות ועגלים) או על אפרוחים קטנים וחסרי אונים... בכל מקרה, הידעת שכל
פועלת מייצרת בכל חייה (!!!) רק כפית או שתים של
? כפית או שתים- זה מה שאני שמה בתה שלי... חמישה שלוקים והרסתי LIFE TIME OF HARD WORK. כמה מצער... פליקס

שנורקל

New member
בונא!

את הוצאת אותי מכל הסיפור הזה מזה טמבלית!! אני אישית לא אוכלת דבש, לא קשור לטבעונות- זה פשוט מתוק לי מידי.. בנוסף כל הרחמנות על החיות מובהרת לכולם, ואת האמת בשבילי זה כבר רק מרד בחברה העולמית המסריחה שמנצלת את כל הבא ליד. ואני אישית, בתור מרדנית קטנה ומשועממת, עוסקת במעט "פוליטיקה" למען כל תושבי כדור הארץ ינטשו את רצח החיות (ועוד כמה דברים בדרך). השאלה שלי באה כהסבר שאלה שנשאלתי! רק הבהרה וזהו! ויש לי עוד שאלה: היתכן שיש ויטמין שנמצא אך ורק בבשר, אשר אחראי על איזון חום הגוף? ובגלל זה רוב הצמחונים\טבעונים סובלים מקור כלבים בחורף ומחום אימים בקייץ???

עז

New member
קור ?

לא אצלי, ואני צמחוני משנת 1975 ..... אז לא כל הצמחונים סובלים מקור. ולא, עד כמה שידוע לי אין שוב רכיב תזונתי שקיים רק בבשר.

למעלה