למומחי TAR

b o n f i r e

New member
באסה..

לפני איזה שנתיים שלחתי מייל לCBS שיבואו שממש כיף פה שאני אארגן להם local greeter וכו'.. אבל ללא תשובה

הם בחיים לא יגיעו למזרח התיכון

בגלל כל המלחמה של ערב נגד המערב. ומבחינת קנאים מוסלמים, זו המלחמה - הערבים נגד ארצות הברית והסניף המזרח-תיכוני שלה, ישראל (ככה הם רואים בנו
). וחוץ מזה, הדבר היחיד כמעט שאני חושב שהם יעשו בו שימוש בישראל זה ים המלח, ואיזו משימה כבר יוכלו לעשות בים המלח?

גםצופה

Member
מנהל
זה ממש לא נכון...

יש עונות שהם היו במצרים, בעונה 9 הם היו בערב הסעודית... ובישראל הם יכולים בשקט למצא רעיונות למשימות מהסוג של AR...

b o n f i r e

New member
מסכים

אני לא יודע מה איתכם, אבל קורה לי הרבה שאני חושב "וואלה, זאת יכולה להיות אחלה משימה לAR". רק שלא יגידו להם "תאכלו חומוס" בתור איזה ROADBLOCK והם יתחילו להקיא... לא נעים :) יש אחלה משימות שאפשר לעשות בתל אביב למשל, לא חייבים את ים המלח. אני אומר DETOUR בתל אביב, ROADBLOCK בים המלח, וחזרה לנתב"ג.

אוקיי...

אז טעיתי לדעתי, אם יעשו כאן משימה, ינחתו בנתב"ג, ידרימו ישר לאילת לדיטור (בטח בחירה בין ספורט מים לטיפוס על הרי אילת), משם יעשו איזה משהו בנגב, מחסום שקשור כנראה לבוץ הרפואי שם ים המלח, אולי עוד משימה איפשהו בדרך והנקודה כנראה תהיה עד גג אחד מהמגדלים של תל-אביב.

למעלה