למורים לגיאוגרפיה

נעמי231

New member
למורים לגיאוגרפיה

איזה נושאים אתם ממליצים ללמוד לבגרות חבלית ונושאית. אני בחרתי עולם 3 ואני צריכה עוד שניים. יש המלצות, אני לומדת מהמיקודית של אנקורי

IאילהI

New member
למה את צריכה עוד?

שלושה נושאים זה מספיק. רק שימי לב ש2 נושאים מהחבלית ו1 מהנושאית או להיפך. את צריכה לענות על 5 שאלות בפרק הזה. בכל נושא יש 3 שאלות ואפשר לענות על שאלה או שתיים מכל נושא (אסור לענות על 3 שאלות מאותו נושא) כך שמספיק 3 נושאים. את את רוצה להגדיל את הבחירה - בבקשה. הנושאים שנחשבים קלים ואני חושבת שרוב המורים מלמדים אותם הם: ג"ג עירונית, ג"ג כלכלית ועולם מתפתח. בהצלחה!

נעמי231

New member
אז במקום ג"ג כלכלית בחרתי

ארה"ב הבתר תעשייתית בנוסף לג"ג עירונית ועולם מתפתח זה אפשרי? כי במיקודית של אנקורי זה משהו כמו 5 עמודים וזה נראה קל.

S SRV

New member
שאלה נוספת........

האם יש אפשרות בחירה בנושאים של א"י והמזרח התיכון? ואם כן מה מומלץ ללמוד?

IאילהI

New member
יש בחירה גדולה מאד

בארץ ישראל צריך לענות על 2 שאלות מתוך 7. מזה"ת צריך לענות על 2 מתוך 5. בא"י אני לימדתי: מאמרים, פינוי פסולת מוצקה, עיירות פיתוח, מדרש תמונה, גבולות ואקלים ובמזה"ת הכל חוץ מהמאמרים.

IאילהI

New member
השנה יצאצלי ללמד רק יא

אז אני לא כ"כ מעורה במיקוד של חבלית-נושאית השנה.

יש לי עוד שאלונת -

יש לי את המיקוד של לחמן לגיאוגרפיה - ויש שם רק את הנושאים ארץ ישראל והמזרח התיכון - אבל האם זה מסביר אותם טוב ? יענו אם אני לומדת משם אז אני מכוסה בנושאים האלה לבגרות בצורה טובה לבחינה? ודרך אגב אלה השאלונים שאני נגשת אליהם : 057203 057202 057102 האם המיקוד של לחמן לא"י והמזרח התיכון מספיק לי בשבילם ? תודה !! זה חשוב לי =)

למעלה