למיכל שלום

למיכל שלום

האמת היא ששאלו את השאלה הזו אבל הייתי רוצה עוד קצת חידוד יש לי חדר פנוי כרגע, עתידי לחדר ילדים , הוא ממול לשירותים למרות ההקפדה עלך דלת סגורה והורדת המחסה , הייתי רוצה לדעת האם זה יול לפגוע באנרגיה של החדר , אין באפשרותי לשים מראה על הדלת או מעליה כדי לטשטש זאת זה די בכניסה לבית וזה די מפריע. ודבר שני אם אני רוצה להפוך את החדר לחדר לימוד כרגע , האם יש איזה דרך כן לדאוג שתיהיה את האנרגיה המתאימה וכל מה שנוגע לדבר די להצליח בלימודים , ועוד שאלה הספריה ממוקמת לכיוון הקיר כך שהפנים לקיר מצד אחד יש לי עוד קיר צד ימין וצד שמאל פונה לדלת , יכולה לראות מי נכנס האם זה טוב או לא , אשמח לקבל עזרה ותודה על הסובלנות , בתודה מראש שבלולנית

חדר ילדים מול שרותים../images/Emo22.gif

שבלולונית שלום!!! כדי לבטל שרותים אין אפשרות אחרת מלבד מראה, אז או שמדביקים מראה אם אי אפשר לתלות או שתנסי לשים וילון על דלת השרותים שיכסה את הדלת כולל המשקוף. אם החדר אמור להיות חדר עבודה אז ברגע שהסתרנו את דלת השרותים המקום מתבטל מבחינה אנרגטית. לגבי מיקום הספריה עליה לעמוד בכוון צפון מזרח. אם המיקום של הספריה הוא בצד צפון מזרח ועדיין את יכולה לראות מי נכנס לך אל החדר אז הכל מושלם...

יטבת

New member
נסי לטשטש את דלת השרותים

שתבלוט כמה שפחות. שהדלת והמשקוף יהיו באותו צבע של הקיר. אפשר אולי לתלות איזו תמונה על הדלת. תעמדי מול הדלת הסגורה ותחשבי מה את יכולה לעשות כדי שיראה כאילו אין שם דלת. לשים וילון זה אולי טוב אנרגטית אבל נראה לי קצת פחות פרקטי אם זה שרותים שמשתמשים בהם.

למעלה