למישהו???יש את הדרגון........

ssj38

New member
שמעתי שמשחק לא משהו...

ואני גמרתי עם משחקי DBZ לPS2

.......

למה? המשחק אחלה ומגניב והוא בתלת מימד אבל הוא קצת אחר בסגנון מבודוקאי... למה גמרת עם משחקי פס2 של דבז?

ssj38

New member
לא יודע...אני רק שמעתי לא שיחקתי...

וגמרתי כי נמאס כבר גומרים את הסיפורים מהר בטירוף...

segev1989

New member
כה אבל הדגש במשחקי הבודוקאי הוא לא

על הסיפור אלא על הקרבות.... בבודוקאי יש קרבות שממש כיף לשחק בהם ושזורמים לא כמו בחלק מהמשחקים שהם נימרחים מדי פעם וצריך לעשות קונבינציות מטורפות בשביל לעשות איזה תרגיל יפה. מה שכה על הקטע הסיפורי אין ממש מה לשבח.

Artoo Detoo

New member
למי אין את בוג'אק....

משחק נחמד מאוד, יש בו הרבה יתרונות אבל גם הרבה חסרונות... אני קצת יותר מעדיף את בודוקאי 3, יותר זורם ומהנה. אבל הגרפיקה של טנקאיצ'י יותר טובה, וגם מגניב שאפשר לעוף לכל מקום - אבל אי אפשר לשנות את המצלמה... גם מבאס שלקראת הסאגות האחרונות הם איבדו לגמרי קו מהעלילה, ושיש רק את הצורות האחרונות של בוג'אק, קולר, ג'נמבה וברולי. גם חלק מהעלילה מבולבלת ואין הרחבה על הסיפור של הסרטים, ועל ג'יטי. חבל שהורידו את אווב ואומגה שנרון, והם היו צריכים להוסיף עוד מלא דמויות, כמו פאן ודמויות מדרגון בול (שחבל שלא הוסיפו את דרגון בול). המתקפות הרבה פחות מושקועת מאלה של בודוקאי 3, ובקרבות הרגילים הדמויות אומרות בד''כ כלל אותן דברים שהן מנצחות, מעצבן... גם אוזארו וג'יטה מעצבן... אבל וג'יטה מלך אני מקווה שהמשחק הבא (אם יהיה) יהיה יותר טוב... אבל מאסטר רושי מגניף... ''If I win, what about a kiss? he he he''

למעלה