למישהו יש מושג...

Nokia Fan

New member
למישהו יש מושג...

באיזה תאריך יוצא ה-7650 בחו"ל? אני מתכנן לקנות אותו בחו"ל ולהבריח אותו לארץ (אל תגלו לצה"ל!)... יש משהו יותר מדויק מ"הרבעון השני של 2002"?

castroman

New member
תשובה.... ../images/Emo41.gif

אז לפי קורבי משפחה... בגרמניה וצרפת... הוא אמור לצאת אחרי תערוכת cebit שנערכת בימים אלה... אבל זה יהיה בחנויות בחודש חודשיים הבאים... אני גם מקווה לקבל אותו.... אביאל

צלצלן

New member
כדאי לחכות

קח בחשבון שהמכשיר ייצא בגרסה מאד ראשונית וסביר שתתקל בהרבה מאד בעיות (באגים restarts ושאר חולירות) ל 8310 למשל היו 70% החזרות באירופה כשהוא יצא.

taxi555

New member
אני חייב יעוץ ../images/Emo92.gif

אני טס לאיטליה ביום שלישי ואני צריך מידע לגבי 1. 7650 אם ניתן להשיג אותו באיטליה והאם באמת שווה להתאמץ בשבילו 2. לגבי ה-8310 יש לו באמת הרבה באגים? ואם כן אם תוכלו לפרט 3. האם יש מכשיר שתומך בו זמנית ב2 רשתות ואני מתכוון שאני יכול לקבל שיחות "בו זמנית" לשני הרשתות {שיחה ממתינה או כדומה]? תודה מראש לכולם ושיהיה לכם אחל´ה שבת ושבוע ביי משה

Gizon

New member
תשובות

1. לא שווה לקנות עכשיו 7650 בגלל גרסאתו הראשונית, שווה לך לחכות כמה חודשים טובים 2.בקשר ל-8310, מה שאמרו שבתחילת מכירתו היו המון החזרות עכשיו הוא מכשיר נטול באגים (כמעט) והוא ממש שווה. 3. ישנם התקנים שיודעים לחבר שני כרטיסי סים לחיבור אחד, איני יודע עליהם יותר מידי. בהצלחה, גדעון

taxi555

New member
היי ותודה לך גדעון

יש לי כזה מתקן שמחבר 2 סים כארד ביחד אבל זה לא פועל בו זמנית רק קו אחד עובד בו אני מחפש מכשיר שתומך בו זמנית ב2קווים/רשתות אם תוכל ליעץ לי אני ממש יודה לך

לא שמעתי בחיים על כזה דבר!

וגם לא נראה לי שישי כזה דבר. אולי אתה מתכוון ל6340, אשר תומך גם בTDMA וגם בGSM. אני לא יודע פרטים מדוייקים, אם זה פועל בו זמנית על שתי רשתות. אבל המתקן של שתי כרטיסי סים, בדוק, לא עובד עם שתיהם בו זמנית.

צלצלן

New member
2 רשתות

מה שאתה מחפש לא תלוי במכשיר אלא ב SIM. לפי מה שאני מבין, כרטיסי ה SIM תומכים בכך אבל אין סיכוי שתמצא רשת שתסכים להפעיל לך את זה. אין להם סיבה לעשות זאת.

taxi555

New member
יש כזה מכשיר

יש בחו"ל מכשיר שתומך ב2-3 מפעילי תקשורת שונים ברשת gsm בו זמנית ואני חייב למצוא אותו בבקשה כל מי שיודע משהו אני ממש יודה לו תודה לכולם ולגבי המתאם לשני סים כארד יש לי כזה אבל הוא לא אמין כל כך הוא קצת בעייתי

m e i r

New member
בטח שיש

חברת BENEFON (משבדיה אני חושב) שעומדת לשווק (לא ברור מתי בדיוק) מכשירים ברשת orange מייצרת מכשירים שבהם ניתן להכניס 2 סימים בו זמנית. ישנו מכשיר ה-TWIN וה-+TWIN. אני לא בטוח שאחד מהם ישווק בארץ ע"י מי מהרשתות אבל פונקציה של 2 סימים בהחלט קיימת. (אני לא בטוח שניתן להשתמש בשני הסימים בו זמנית)

m e i r

New member
עדכון נוסף

בדקתי עם BENEFON. מכשיר ה+TWIN אכן מכיל 2 סימים אבל ניתן להשתמש רק באחד מהם בכל רגע נתון ולא ניתן להיות זמין על שניהם.

למעלה