למישהו יש פה דברים נדירים של אייל??

yairrrrrr

New member
למישהו יש פה דברים נדירים של אייל??

אם כן אז בואו לאיי סיק יו 164012246 נעשה החלפות....

yairrrrrr

New member
אני מתכוון להקלטות נדירות קליפים...

אני מתכוון להקלטות נדירות קליפים...

itay 16

New member
לי יש תמונות איתו ביחד חתימות

דיסקים כל השירים וזהו

yairrrrrr

New member
מה אחי אתה מעריץ של אייל וזה כל מה

מה אחי אתה מעריץ של אייל וזה כל מה שיש לך עליו? לא עיניין אותך להשיג הקלטות מלפני שהוא התפרסם?

yairrrrrr

New member
אתה יודע איזה קול זהב היה לו לפני ל

לחישה בלילה חבל לך הזמן יותר יפה משל היום

itay 16

New member
שמעתי את הקול

אני מעריץ ענק שלו שמעתי את הקול שלו בצעירותו והיום יש לו קול יותר יפה אבל אין לי הקלטות קודמות ואין לי איך להשיג הבנת?

yairrrrrr

New member
אה טוב אחי אבל בזה שאתה אומר שהקול

שלו יותר יפה ממה שהיה פעם אתה טועה הוא איבד את הרכות בקול תשמע את בלעדייך ותשמע את ואני קורא לך ותבין בגלל זה אני גם חושב שאת כל הדיסק חלומות שהוא הקליט שוב בתקופה הזאת כי זה הקול של אייל גולן היום ולא הקול של אייל לפני 7-8 שנים גם המראיין שראיין אותו בערוץ 24 שם לב לזה

yairrrrrr

New member
מה אחי אתה רציני????????????

מאיפה אתה יודע????????? אם זה באמת נכון אז הוא מעשן בסתר זאת אומרת הוא שחקן כדורגל אסור לו לעשן

itay 16

New member
עלק בסתר חחח

יש לי תמונה מקורית שלו עם סיגריה תאמין או לא ואם אתה רוצה אז תסכם איתי מתי להיכנס לאיזה צאט ואני ישלח לך את התמונה דרך הצאט! כי עם אייסיקיו גמרתי וזה רציני הוא מעשן ולפני כל הופעה הוא לוקח סיגריה

yairrrrrr

New member
מה עלק בסתר לכדורגלן אסור לעשן

אם המאמן שלו ידע על זה הוא יעיף אותו קיבינימט בגלל זה יש הרבה כדורגלנים שמעשנים בסתר טוב אחי שלח לי את התמונה אני רוצה לראות

אייל מעשן סיגריה פעם...

בערב, כשהוא נאלץ להצטלם, אתם מתווכחים כאילו הוא מעשן מגיל 3 . אם היה מעשן היה לו קול כזה? בכלית הוא לא מעשן ליד אמא שלו.

itay 16

New member
איך אני ישלח לך?

התמונה היא שוקלת הרבה מדי בכדי להיכנס כאן לפורומים אז תקשיב אם תוכל היום בלילה להיכנס לצאט תפוז החדש בשעה 11 בלילה תקרא לעצמך יאיר 17 אני ישלח לך לי יקראו איתי 16 אני מחכה לך שם הלילה!

itay , itay...ברגע זה קראו את

הודעתך 170 יאיר 17 והם ממתינים לך בשעה 11 בצ'אט, כדי לזכות בתמונה. itay , אם הוא יקרא לעצמו יאיר 17, אז מי יענה לו? תחשוב עד 10:55 רמז: (יאיר 17 צריך לקרא לitay 16 כמה זה יוצא? 17+16= 33 ...כן בערך)

yairrrrrr

New member
חחחחח בונא קוקה קולה אתה משתמש ???

טוב אחי בשעה 11 ואני שולח לך הודעה אישית איך יהיה השם שלי תכתוב פה אם קיבלת אותה..

itay 16

New member
יש לי מסנג'ר!

סורי אנשים שכחתי לגמרי ויצאתי לעיר להסתוב שכחתי פאק עכשיו 12 בלילה!!! שכחתי!!! טוב יאיר קח את הכתובת מסנג'ר שלי [email protected] אני יהיה מחובר מחר בשעה 2 בצהרים

yairrrrrr

New member
טוב אחי הכנסתי אותך נדבר מחר בי

טוב אחי הכנסתי אותך נדבר מחר בי

yairrrrrr

New member
הלאה אחי תכנס למסנגר אני מחכההההההה

הלאה אחי תכנס למסנגר אני מחכההההההה

למעלה