למי שעוד לא יודע

AcE666

New member
דווקא אם הייתי גר בבאר שבע

והייתי רוצה ללכת הייתי אומר שזה שיקול נכון. קהל אמנם לא בוגר כמו סטודנטים או חוגרים אבל אין סכנה שתדרוך בטעות על איזו ילדה בת 12... כניסה בהצגת תעודת זהות נשמע אחלה... שיום אחרי זה יעשו הופעה לכולם, או משהו כזה...

N1ce guy

New member
../images/Emo45.gif

רק חבל על אלה בני 16... אז שיתפלחו להם איכשהו

michalas

New member
ג'יזססססס

באמת מ-17? פאק זה ענק! כאילו, אני מצטערת שאני כלבה קצת, אבל בא לי פעם אחת ככה הופעה מ-17 ומעלה... קהל בוגר יותר, זה אחלה
ואני יודעת שאם הייתי מתחת ל-17 הייתי מתבאסת...אבל לא נורא אני מקווה שזה באמת מה שיהיה

1Just Me1

New member
גם מקווה שככה יהיה...

הופעה עם הגבלת גיל יכולה להיות דבר מצוין.

oRockGirLr

New member
"קהל בוגר יותר" ../images/Emo105.gif

אלה שסביבי בדרך כלל בהופעות הם בסביבות גילאי 17 - 18 ותמיד הם אלה שעושים את כל החרא בהופעות.

AcE666

New member
חרא?

יש את האווירה של הבנות 12\13\14 ויש את האווירה של קהל קצת יותר בוגר. כלומר, פוגואים (אני לא מדבר על דחיפת מרפקים, אלא פוגואים כיפים, קפיצות, הרמת אנשים על הקהל (נו, כשהם שוכבים על הידיים של אנשים בקהל), כמו שצריכה להיות הופעת רוק אנרגטית, אבל רק ברגעים הנכונים כמובן. אם יש אנשים שלא יכולים להתמודד עם זה שילכו אחורה, או להופעה אחרת. בהופעה של להקה ענקית מחו"ל הם לא היו שורדים כנראה.

בירורים וכרטיסים פה

067304007- סאלי כל הרוצה כרטיס יכול להתקשר לטלפון הזה. אם אתם בני 16 עם ת"ז... לנו היחצנים לא תהיה בעיה להכניס אותכם למרות שעם אתם עם ת"ז לא תהיינה שום בעיה. אם יש לכם עוד שאלות אתם מוזמנים להתקשר

fuckthesystem88

New member
נו אל תקחו את ה17+ קשה..סתם פוזות.

6 ימים אחרי זה אני מקבל 16 ותעודת זהות!!! יש מצב לקחת אותה 6 ימים לפני הזמן?! חחח...ודוגרי תענו לי.. קיצר..בגדול אני לא חושב שתהיה בעיה להכנס לפורום....כל העניין הזה של ה 17+ בלאגנים ... זה רק פוזה...למנוע מילדים קטנים בני 12 להגיע... וחוצמזה...לא ראיתי גם שזה כתוב בלוח הופעה 17+...וזה אמור להיות כתוב.. שומדבר לא ימנע ממני את ההתרגשות...סוף סוףףף הופעההה אצלנו!!!
יאללהה הגיע הזמן.... שמיק...סופסוף הדרום מקבל את מה שמגיע לו..
!(מדבקה של חזיר..להופעה חח)..

היתה לפני שנה פחות או יותר הופעה פה

טוב להבים זה קרוב...
אבל לא נראה לי שיש מצב שתוכל להשיג אותה 6 ימים לפני שיש לך 16... גם ככה אתה יכול להגיש תמונות וכל השיט הזה למשרד הפנים רק כשיש לך 16... ואז בערך שבוע שבועיים עד שמגיעה התעודה... צר לי לאכזב... אבל אם יש לך איזה יחצ"נ אז לא באמת תהיה לך בעיה להכנס לפני מיטב ידיעתי... יומטוף!

fuckthesystem88

New member
חחח ביאסת אותי...!

אבל יש לי מכר בפורום אז זה לא בעיה..
..אני מקווה\= ולפני ההופעה בלהבים הייתה הופעה גם בפורום..
!!!! או שמא שכחת?!

yellow cheese

New member
הופה..

הופעה לגילאי 17+
מעולה
חחחחחחחחח סתם סתם. -אעע, ואם אני בת 19 בעוד חודשיים וחצי- זה זקן מדיי
-

תפסיקו לקשקש!

יכניסו את כולם... אבל ברור שאם יראו ילד בן 12! לא יכניסו אותו! וזה כל העניין של ההגבלה הזאת... אני אישית דיברצי עם הנהלת הפורום על זה.. אז בני ה16 15 שביינכם יוכלו להיכנס.... כרטיסים- 067304007 סאלי

למעלה