למכור כדי להרוויח

gali 25

New member
למכור כדי להרוויח

הכרתי את איביי בעת שחייתי בארה"ב, והתרשמתי שצריך לדעת מה למכור כדי להרוויח. מה כדאי לי למכור כדי להצליח להרוויח? תודה
המשקיעה הקטנה

לא קל לענות על שאלה כזאת

אני מכירה כמה אנשים שממש שוברים את הראש מה למכור באיביי המון ישראלים מוכרים שם יודאייקה אבל לא רק, צריך לנסות לשוטט קצת באתר ולהכיר קצת את השוק

ACE OF SPADES

New member
שאלת מליון ה-$$$

סביב השאלה שלך מליוני אנשים ברחבי העולם סובבים מדי יום ביומו. בעיקרון: בשביל להרוויח לא צריך הרבה , פשוט טיפה חוש פרמיטיבי לעסקים (אפילו לא חוש מפותח) . תעשי חישוב של אחד ועוד אחד , אני קונה ב- + משלמת בדרך עמלות ל- . מוכרת ב- . והנה הרווח שלך . ההפרש . אבל יש לי הרגשה שאת דווקא לא התכוונת ל- "להרוויח" . אלה ל- " ל ה ר ו ו י ח $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$" נכון? אז אם זאת השאלה שלך מצפה לך דרך ארוכה מלאה אכזבות , ניצחונות , סיפוקים עצמיים , חרדות , דמעות , צחוקים , אושר ועושר. אבל למזלך בדיוק עוד 10 דקות אני מעלה מאמר לפורום שכתב חברנו לפורום תמכור תמכור. ואולי זה יתן לך כיוון. בהצלחה.

geru

New member
יש בעייתיות בחישובי רווח שהצגת......

על מנת לחשב רווח יש להוסיף את הפרמטרים הבאים: חשמל חיבור לאינטרנט דלק (נסיעה לדואר) מעטפה מס הכנסה ביטוח לאומי שכר עבודה (כי אתה לא עובד בחינם) שכר טירחת רואה חשבון מלבד מה שאתה רשמת כל הדברים הללו יש לסכם ולחלק במספר המוצרים שימכרו במהלך החודש.

ACE OF SPADES

New member
הרגת אותי עם החשמל!!! החשמל

של המחשב? פששש לכאן עדיין לא הגעתי , אולי בגלל שאצלי המחשב פתוח רצוף כבר 3 שנים .

חשמל זה כן חשוב!!!

מכיוון שרובנו הגדול עובד מהבית, ניתן לקבל החזר על חלק מתשלומי החשמל והארנונה, זוהי הוצאה מוכרת...דבר עם רואה החשבון שלך...

אני דיברתי על רווח גולמי

ברור שיש הוצאות נוספות והם הרבה מעבר למה שכתבת. צא מנקודת הנחה שיש לך הוצאות קבועות (חשמל, רכב, רו"ח וכו') ויש לך הוצאות משתנות (דואר, עמלות פרסום וכו'), המאמר שאני כתבתי מטפל קודם כל בהוצאות המשתנות וכך צריך להיות. הרווח אותו תחשב לכל מוצר ומוצר צריך קודם כל (!) לכסות את ההוצאות המשתנות (או הישירות של המכירה) ורק לאחר מכן הוא יכול להתחיל בכיסוי שאר ההוצאות (הוצאות קבועות). ההוצאות הקבועות אכן מתחלקות על פני כל המוצרים שנמכרים בחודש מסויים, אבל, תאר לעצמך מצב קיצוני בו אתה מפסיד כסף על כל מוצר (לא מכסה עלות מוצר והוצאות מכירה ישירות שלו)...לאן תגיע בצורה כזו? כל מכירה מגדילה את ההפסד... מקווה שהבהרתי את עצמי טוב יותר...

למעלה