למכירה

dafnaleh

New member
למכירה

עונות 1+2 בדיוידי של איש משפחה. חדש באריזת הניילון המקורית. ללא תרגום לעברית. (אמאזון שלחו לי שניים בטעות) במחיר, כמובן, מאוד משתלם. נא לפנות אלי במסר.

Elpar

New member
זה כל הפרקים משתי העונות???

כולם כולם כולם???

dafnaleh

New member
כולם כולם כולם.

הנה הדף של הדיוידי באמאזון. רק שאצלי זה יהיה כמובן במחיר יותר אטרקטיבי. (שוב- אין תרגום בעברית)

prongs3

New member
כן

למרות שבאיזור 2 (ההוצאה של אירופה) יש שם את הפרק Wish Upon a Weinstein (לא זוכר את שמו במדויק) וגם סדר הפרקים שונה, ובאיזור 1 (ההוצאה הזו, של ארה"ב) הפרק הזה נכלל במארז השני (של העונה השלישית), כי במקור הוא שודר בעונה 3, וגם סדר הפרקים נשאר מקורי לסדר בו הם שודרו.

prongs3

New member
לא

הסדרה מעולם לא יצאה עם תרגום עברי, ולא סביר שהיא תצא בזמן הקרוב, כשאפילו הסימפסונס לא יצאו עוד עם תרגום עברי (ולא ייצאו בזמן הקרוב), ותסכים איתי שלסימפסונס יש קהל רחב יותר מזה של איש משפחה (למרות שלדעתי FG יותר טוב מהסימפסונס
).

Elpar

New member
מצטער אבל לדעתי

אין איפה להשות אפילו, איש משפחה די בנוי על הסימפסונס, יש קטעים יותר טובים כאן ויש כאן, אבל אלה שתי סדרות ששוות לדעתי אותו הדבר :) סימפסונס זה נוסטלגיה! או שאולי רק אני חושב ככה כי זה משודר בערוץ הראשון...

prongs3

New member
אני מודע לאיכות המעולה של הסימפסונס

ופעם אהבתי אתם מאוד, אבל היום כשאני רואה את זה מדי פעם בערוץ הראשון, זה פשוט לא עושה לי את זה...

Elpar

New member
אני כבר לא רואה בערוץ הראשון...

אני אוהב להיזכר... פשוט אני אף פעם לא זוכר באיזה שעה יש, וכשאני מוצא אז הם מפספסים את השעה באיזה שעה ואז אני לא יכול לראות... חבל...

Elpar

New member
אין דבר כזה לראות פרק אחד

ולא לאהוב! זאת סדרה גאונית! אני לא ידוע בקשר לעונות כי אני הייתי רואה פשוט מה שיש מתי שיש... לא הייתי עוקב... אבל הבדל קטן אחד בין איש משפחה והסימפסונס שחשוב מאוד לציין: באיש משפחה מכניסים לכל פינה קטנה שאפשר בדיחה, כך שתקרע מכל הפרק כל שנייה ושנייה, בימפסונס לעומת זאת יש סיפור בד"כ מאחורי הפרקים, והבדיחות נכנסות בתחכום ובגלל זה לא תמיד רואים או מבינים אותן, אבל מי שמצליח להבין ולראות (זה לא כזה קשה ומסובך) נקרע מצחוק, אלה הבדיחות הכי גאוניות! ומשפט לסיום: "כדי להרוויח כסף צריך לעבוד הרבה, כסף לא בא סתם ככה, עכשיו שקט ילדים, מקריאים את תוצאות הלוטו בטלוויזיה" - ציטוט של הומר סימפסון!

אספיר85

New member
אז לא יודעת הפרק שראיתי היה לא משהו...../images/Emo54.gif

וכם לא אהבתי.. תקרא לי מוזרה.

The Guru Chai

New member
כי העונה החדשה גרוע

אבל העונות המוקדמות יותר... אנשים לא מבינים למה להתלהב כל כך מהסימפסונס, שמעתי אנשים אומרים שהבדיחות בעונות החדשות סתם משומשות, אבל הם המציאו אותן! הסימפסונס היו אבות אבותיו של פאמילי גאי, בלי הסימסונס לא נראה לי שהיה היום פאמילי גאי.

למעלה