למנהלת.. למה הסרת

למנהלת.. למה הסרת

את "בנים בלבד" מרשימות הפורומים הנוספים? יש מי שהשתמשו בלינק שם.

5halo

New member
לא הסרתי

כניראה שזהו פורום שיצא מכלל שימוש כמו אומנות המאגיה שנסגר והוסר לבדו מהרשימה. תודה על הקרדית אבל האמת שאני אפילו לא יודעת איך מסירים או מוסיפים פורומים לרשימה הזו. אני אנסה לברר לך את זה עם הנהלת הפורומים האם הפורום נסגר. ניראה מה אפשר לעשות בנידון. ובאמת להבא מסר אישי עובד לא פחות מאשר הודעה על גבי הפורום. הילה

5halo

New member
בדקתי

הפורום לא נסגר אבל אין לי מושג איך מוסיפים אותו מחדש אני מקווה שאצליח להבין בקרוב. אין לי מושג איך הוא נעלם משם מלכתחילה בכול מיקרה תודה שהפנתה את תשומת לבי לעיניין מקווה שאפתור את זה בקרוב

5halo

New member
../images/Emo206.gifעזרת חברי הפורום../images/Emo206.gif

לכול מי שרצה הוכחה לכך שאני נזק שזה קשור לטכנולוגיה קיבל
טוב גם לא מה שקשור לטכנולוגיה גם אז כפי שבקשו ממני הוספתי מחדש את בנים בלבד. הבעיה שעכשיו הוא היחיד שמופיע
ואני ממש לא זוכרת מה האחרים שהיו שם בשביל להוסיף אותם מחדש
. אז לכם חברי פורום יקרים זה הזמן לרענן את הרשימה הזו
יש אפשרות עד לעשרה קישורים לפורומים אחרים זה אחד אז נשארו 9 מקומות. אשמח להמלצות. תודה הילה

kagome10

New member
הרשימה שלי :)

פורום עולם המיסטיקה פורום פמיניזם פורום הורות טבעית פורום שמנות ויפות אני לא יודעת אם הם היו ברשימה. אלו הרעיונות שלי :)

5halo

New member
חלק היו

אני יעבוד על זה בימים הקרובים תודה אני פשוט כרגע עם בעיות במחשב אז גונבת זמן אינטרנטי מכול מחשב אחר שאני מוצאת מצטערת שזה לוקח זמן תודה על העזרה

kagome10

New member
אין צורך להצטער :)

את מנהלת את הפורום על חשבון זמנך החופשי ואנחנו צריכים להודות לך על השקעתך :)

תודה ../images/Emo13.gif

אז בסוף רק בנים בלבד מופיע
כולכם הומואים אני גם ארשום מהזיכרון מה שזכור לי (ועוד דברים שבא לי): יוצאים בשאלה אתאיזם אבולוציה נדלן עשרים פלוס זוגות מעורבים תודה רבה
!

5halo

New member
סבבה

כמו שכתבתי לקגומה יש לי בעיות רציניות במחשב אז אני גונבת זמן אינטרנט ממחשבים של חברים אז אין לי זמן לטפל בזה אני מקווה שיצא לי בימים הקרובים מצטערת שזה לוקח זמן

למעלה