למנוולים אף פעם לא די

vinney

Well-known member
למנוולים אף פעם לא די

שלא ידברו אחרי זה על "רגישות" או "סובלנות" או "סטטוס קוו", נבלות. ועוד מתפלאים למה שונאים אותם.... <קליק>

timeless1

New member
מעניין מי הפעם "ימכור" את הציבור החופשי

על מנת לשמור על הכסא שלהם. אבל, כאוף טופיק, לא הייתי מכנה אותם מנוולים. לאחרונה יש אנשים אחרים שהגדירו מחדש את המילה הזאת. כמו אותה אם מירושלים שהכניסה את ילדה בן ה-3.5 לתרדמת מאוד מאוד ארוכה, אחרי מסכת התעללויות שלא בטוח שאפילו השטן הצליח לברוא וכל זאת בגלל "תיקון" שאיזה רב עלום שם החליט שהילדים צריכים לעבור
עדיף שחבר כנסת הזה יטפל בהתעללויות שהילדים בציבור שלו עוברים לאחרונה לפני שאתה מתעסק עם דברים שהם באמת יחסית שוליים.

timeless1

New member
לא רק שיש, היא גם מחרידה מאוד.

מה שמטריד, שאף איש דת למעשה לא טרח להוקיע מתוך החברה את המעשים של האנשים הללו. אשכרה אנשים מאמינים ברוחות ובגירוש שדים. :|

omerlich

New member
הרב לאו נחשב עדיין למישהו לא?

ראי ידיעות אחרונות של היום..

omerlich

New member
גינה אותם בכל תוקף..

דווקא טור מעניין שלו. בכלל הרב לאו בין הרבנים היחידים שיש לי ריספקט כלפיו.

פלסטיק

New member
הפוליטיקאים הרגילים ימכרו את הציבור החופשי

רמון, נתניהו, ברק, ליבנת, אולמרט והרשימה היא עוד ארוכה. מהקואליציה הנוכחית אפשר לקחת את הרשימה שהצביעה בעד הארכת חוק טל. מהאופוזיציה אפשר להשתמש ברשימה של אלו שהצביעו בעד חוק טל כשהם היו בשלטון, או למשל את אלו שהצביעו על שינוי חוק חופש העיסוק כדי שלא יותר להביא בשר משחיטה לא כשרה לארץ. בקיצור - כמעט כולם.

baudrate

New member
הם יכולים לנסות לחוקק מהיום למחר

החוק לא יאכף על ידי בתי המשפט בנימוק כזה או אחר.

vinney

Well-known member
אני מקווה שהוא יפסל על ידי בג"צ

אלא אם כן הם יבטלו את חוק יסוד חופש העיסוק על הדרך

the new L

New member
יש לי הצעה בנושא

ח"כ רביץ רוצה להעביר חוק כזה? שיעביר! אני מציע לערוך הפגנה מול ביתו שבמהלכה המפגינים יאחזו בפיתות. ולהסביר לו שאם הוא יעביר את החוק הזה, אז משמרת מחאה תאכל פיתות במהלך כל חג הפסח מול ביתו!

למעלה