למרות שאני מעריך את נתניהו כרה"מ הגדול ביותר אי פעם אני קורא לו להכיר בטעותו , ולהתנצל בפני הציבור

על היחס השגוי אשר העניק למערכת המשפט.
עם כל הכבוד להישגים העצומים שהשיג נתניהו ,לו היה דואג לפני שנים לגדוע את המפלצת המשפטית המושחתת לא רק שהחיים במדינת היהודים היו טובים והגונים יותר אלא שנתניהו עצמו ומשפחתו היו חוסכים לעצמם את מחול השדים אשר מתרחש כרגע סביבו.
המצב הנוכחי שבו המפלצת המשפטית רומסת את כל ערכי הדמוקרטיה, פוסלת חוקים ומעוותת אותם, מנסה לבצע הפיכה שלטונית חסרת תקדים ע"י תפירת תיקים הזויים הוא מצב חסר תקדים ששום דמוקרטיה איננה יכולה להרשות לעצמה.
מהבמה הצנועה הזו אני קורא למר נתניהו להתעשת בהקדם ולפתוח מיידית במבצע "מגן הדמוקרטיה".
מטרת המבצע: החזרת שלטון העם לאזרחים ובלימת הקולניאליזים המשפטי.
אין שום סיבה בעולם שדווקא במדינה בה בית המשפט מייצג שכבה כה צרה בציבור תהנה מערכת המשפט ממעמד על חסר תקדים, במיוחד לאור רמת האמון הכה נמוכה ממנה סובלת המערכת המשפטית המושחתת.
במקביל אני מציע מינוי וועדת חקירה בראשות שר בכיר אשר תחקור את הקשרים בין המערכת המשפטית המושחתת לארגוני שמאל

Harrington

Well-known member
מנהל
למרות שאני מעריך את נתניהו כרה"מ הגדול ביותר אי פעם אני קורא לו להכיר בטעותו , ולהתנצל בפני הציבור על היחס השגוי אשר העניק למערכת המשפט.
לא יקרה. הוא ממלכתי מדי בשביל זה. בוודאי שלא יעשה זאת בתקופת משפטו ובצדק.

evglev1

Well-known member
מנהל
על היחס השגוי אשר העניק למערכת המשפט.
עם כל הכבוד להישגים העצומים שהשיג נתניהו ,לו היה דואג לפני שנים לגדוע את המפלצת המשפטית המושחתת לא רק שהחיים במדינת היהודים היו טובים והגונים יותר אלא שנתניהו עצמו ומשפחתו היו חוסכים לעצמם את מחול השדים אשר מתרחש כרגע סביבו.
המצב הנוכחי שבו המפלצת המשפטית רומסת את כל ערכי הדמוקרטיה, פוסלת חוקים ומעוותת אותם, מנסה לבצע הפיכה שלטונית חסרת תקדים ע"י תפירת תיקים הזויים הוא מצב חסר תקדים ששום דמוקרטיה איננה יכולה להרשות לעצמה.
מהבמה הצנועה הזו אני קורא למר נתניהו להתעשת בהקדם ולפתוח מיידית במבצע "מגן הדמוקרטיה".
מטרת המבצע: החזרת שלטון העם לאזרחים ובלימת הקולניאליזים המשפטי.
אין שום סיבה בעולם שדווקא במדינה בה בית המשפט מייצג שכבה כה צרה בציבור תהנה מערכת המשפט ממעמד על חסר תקדים, במיוחד לאור רמת האמון הכה נמוכה ממנה סובלת המערכת המשפטית המושחתת.
במקביל אני מציע מינוי וועדת חקירה בראשות שר בכיר אשר תחקור את הקשרים בין המערכת המשפטית המושחתת לארגוני שמאל
בדיוק בגלל זה ביבי צריך ללכת הביתה כי עכשיו אי אפשר לדעת אם הוא פועל נגד המפלצת המשפטית ששולטת במדינה או מגן על עצמו ממנה, ואי אפשר לסמוך על שיקול הדעת שלו בהחזרת השלטון לעם, ולכן צריך ראש ממשלה שלא עומד למשפט שיעשה רפורמות במערכת המשפט ויחזיר את השלטון לעם בלי שיוכלו להאשים אותה שהוא פועל נגד המערכת ששופטת אותו בגלל אינטרס אישי.

marabo

Well-known member
בדיוק בגלל זה ביבי צריך ללכת הביתה כי עכשיו אי אפשר לדעת אם הוא פועל נגד המפלצת המשפטית ששולטת במדינה או מגן על עצמו ממנה, ואי אפשר לסמוך על שיקול הדעת שלו בהחזרת השלטון לעם, ולכן צריך ראש ממשלה שלא עומד למשפט שיעשה רפורמות במערכת המשפט ויחזיר את השלטון לעם בלי שיוכלו להאשים אותה שהוא פועל נגד המערכת ששופטת אותו בגלל אינטרס אישי.
ממש לא, אם הוא הולך הוא נותן לכל שונאיו ולמערכת המשפטית ולשמאל דרייב עצום, אף אחד כבר לא יעיז להתעסק איתם, מי שלא יהיה במקומו יזכור איך הם חיסלו את נתניהו ויפחד מהם פחד מוות.

דווקא נראה לי שהוא ממש על הקצה לפני עשיית מעשה.
תראה שנתניהו רואה את עצמו (ובצדק) כמנהיג היסטורי בקנה מידה חסר תקדים שייזכר עוד 100 שנים.
הוא הצעיד את ישראל קדימה שנות אור, מבחינה כלכלית, בטחונית ומדינית.
אבל בלי לשים לב צמח דוקא בתקופתו פרונקל מוגלתי ענק שמאיים למוטט את הגוף כולו.
הפרונקל הזה כבר עכשיו מעיב לא מעט על הישגיו של נתניהו ובהנתן העובדה שמדובר בפרונקל שהולך וגדל נתניהו מבין מצויין שהוא ישבש ויפגע אנושות במורשת שלו באם הוא לא יטופל וייכרת מהגוף

evglev1

Well-known member
מנהל
תראה שנתניהו רואה את עצמו (ובצדק) כמנהיג היסטורי בקנה מידה חסר תקדים שייזכר עוד 100 שנים.
הפרונקל הזה כבר עכשיו מעיב לא מעט על הישגיו של נתניהו ובהנתן העובדה שמדובר בפרונקל שהולך וגדל נתניהו מבין מצויין שהוא ישבש ויפגע אנושות במורשת שלו באם הוא לא יטופל וייכרת מהגוף
מדובר בגולם שקם על יוצרו, הוא הגן על המפלצת הזאת במשך שש שנים והבטיח את חסינותה מרצון העם, הוא שטיפח את הדיקטטורה הזאת והגן עליה ועכשיו הוא לא יכול לשכנע שהוא השתכנע שמדובר במפלצת ולא שהוא פועל נגדה רק כי היא פועלת נגדו.

אני זוכר שהייתי צעיר והושפעתי מההורים שהצביעו לשמאל,הייתי בטוח שהשמאל מנהל מדיניות כלכלית טובה יותר ואצל הימין

הכסף שוקע בהתנחלויות,כמו שנאמר בתשדיר בחירות של הפעם "כבישים משום מקום לשום מקום".

אבל בדיעבד אין הבדל משמעותי בין ימין ושמאל בשלטון מבחינה כלכלית והכל היה בדימיון שלי.

ההייטק גדל עוד לפני תקופת ביבי - והוא סה"כ קצר את הפירות בדרך שהוא הציג את זה.

אתה מכיר עוד ראש ממשלה שיכול להתחרות עם הנתונים של נתניהו?
בתקופתו הייתה פריחה עולמית כלכלית אתה מזהה את זה בטעות כהצלחה שלו שזה חלחל לישראל כי אתה

רוצה שהימין ישלוט אז לא איכפת לך טיפה לכופף את העובדות.

למעלה