למרות שלא כל כך מגיבים כאן, בכל זאת -

Arana

Active member
מנהל
למרות שלא כל כך מגיבים כאן, בכל זאת -

הנה מה שאספתי מהדואר ביום חמישי. איזה כיף לי

MonicaF

New member
זו לא התלהבות

היא רוצה להראות לך שהיא במקום ראשון ולא הקופסאות האלה שהיא לא יכולה להיכנס לתוכן

Arana

Active member
מנהל
להיכנס לקופסאות לא

אבל להתחכך בהן ולהעיף אותן מהשולחן זה כן

taliabar1

New member
תתחדשי! לי בדיוק הגיע השבוע ספר מאיביי^^

של הדוקטור ה11.. אפולו 23 מישהו קרא?

Arana

Active member
מנהל
עוד לא הגעתי לרמה שאני מכירה ספרים של הדוקטור

את יכולה להסביר לי מה זה?

taliabar1

New member
יש בעיקרון כמה סוגים של ספרים וגם אני לא בדיוק מכירה את כולם

אבל בעיקרון אלו פשוט סיפורים (לא כאלה שהופיעו בסדרה עצמה) עם הדמויות של הסדרה.. והם לא קשורים ישירות לעלילה ספציפית שם או משהו אלא רק לדמויות. (שזה די בעיקרון כמו רוב הפרקים בסדרה )
הבאסה היא שאי אפשר בכלל להשיג אותם בארץ אלא רק דרך האינטרנט ומן הסתם רק באנגלית..

MonicaF

New member
זו תמיד סיבה טובה

לעשות מאמצים לנסוע לחו"ל

(לא שיש לי כסף לזה, אבל זה מדברן מאד)

MonicaF

New member
ממליצה בחום על bookdepository

עלה לי שם יותר זול מאשר בלונדון!

Arana

Active member
מנהל
מצטרפת להמלצה על bookdepository

יצא לי גם לקנות מ-abe books במחירים נוחים. בסך הכל היום זה כבר לא בעיה גדולה לקנות מחו"ל, ואפילו אין סיכון אם יש פייפאל או אפילו כרטיס נטען של הדואר.

Arana

Active member
מנהל
אה, מכירה את הסגנון

לא של הספרים של הדוקטור, אבל את ז'אנר ה-spin off הזה. מעניין, התחושה של הקריאה היא כמו לראות את הסדרה? את מדמיינת את הקולות בראש? בעיני חלק מהקסם של הסדרה זה המבטא הבריטי (אחד הדברים שחיבבו עליי את אקלסטון) וכל הביטויים שלהם, ומהבחינה הזו לא חושבת שהייתי רוצה לקרוא ספר מתורגם, כי מילא לא לשמוע את המבטא - גם לעברת את כל העסק? איך היו מתרגמים Allons-y, לדוגמה? סתם "בואו נלך" זה משעמם

taliabar1

New member
הספרים ממש סבבה

ברור שאין מה להשוות לסדרה עצמה.. אבל זה ככה בכל הסגנון הזה של הספרים גם בסדרות כמו מסע בין כוכבים וכו'. פשוט באיזה שהוא שלב מגיעים לרמה של התמכרות שאת מחפשת כל דבר שקשור איכשהו לסדרה>< גם בתוך הספרים עצמם יש טובים יותר ופחות בהפרשים די משמעותיים בגלל שככל ספר כמעט נכתב ע"י אדם אחר.
מאד קשה להעביר את האווירה של הסדרה בטקסט, אבל מי שמכיר את הסדרה מספיק טוב זה די מתחבר לו אוטומטי ככה שסה"כ זה די סבבה.
&nbsp
והאמת שעדיף לא מתורגם מה גם שהאנגלית של הספרים די קלילה..

MonicaF

New member
גם לי יש ספרים, וסרטים מצוירים וקומיקס

אין לזה סוף

עדיין לא קראתי ספר אחד מכובד ביותר עם דוקטור המלחמה.

למעלה