לנדנד !!!!!!!!

לנדנד !!!!!!!!

יעצה לי חגית. טוב , אז לא היה צריך. בצהריים קיבלתי טלפון מאבא של ג´וניור שהוא מגיע אחה"צ. חיכיתי וציפיתי. אני לא מכניסה לכאן רגש עכשיו, אני חושבת , אלא רק עובדות קרות ויבשות. הוא מצא את הבית. היה שעה והלך. ובינתיים הספיק להטיף לי מוסר על זה שאני לא עובדת ומבזבזת כסף. כאילו שאני אמורה להפסיק לחיות אם אני לא מוצאת עבודה. ניסיתי לרמוז לו שזהו , אין כסף , עומד להיגמר וכל מה שהיה לו לענות זה רק לזרוק כמה רעיונות , איך לנסות ולמצוא עבודה. לא רמז על עזרה ממנו אם יהי צורך . אפילו לא חיבוק לג´וניור. רק דיבר איתו, דפקא פסדר , העביר לו את העניין בקלילות. והכל כזה בצחוקים וכזה כאילו. לא הזכיר בכלום את נושא שאר המשפחה שלו רק החלק שלו ושלי. (לפחות סיפר לו כמה אהבנו וכמה רצינו אותו) "...ואז "נפרדנו" והחלטנו שאמא תגדל אותך....." |טוב , שיהיה , אני ממשיכה לדבר אלי עם עצמי, אם הוא רוצה להציג את זה ככה , אז שיציג , אני לא אסתור אותו | וכמובן שהג´וניור לא שאל (נהיה ביישן כמוני?) אחורי זה הוא מיהר לקחת מישו מהשדה תעופה וזהו , הלך. ואני נשארתי עם הלשון שלי תקועה בגרון , כרגיל , לא מסוגלת לענות לו או לשאול אותו מה הלאה. הספקתי רק לשאול אותו במדרגות אם יבוא שוב לפגוש את ג´וניור והוא רמז שכן , בלי פירוט. לוידת מה להגיד עוד. נשארתי באותו המקום , אני חושבת. אני וסימון וג´וניור הקטן. מאושרים עם עצמנו. טוב שאנחנו אוהבים אותנו
כמו שאנחנו. אני מניחה שג´וניור שמראה שלוות נפש , באמת שליו נפש. אני מקווה שזו רק אני שסוערת בתוכי ולא הוא.

רק דבר אחד-

I will survive
At first I was afraid. I was petrified. I kept thinking I could never live Without you by my side. But then I spent so many nights Just thinking how you´d done me wrong. I grew strong. I learned how to get along. And so you´re back from outer space. I just walked in to find you here Without that look upon your face. I should have changed my fucking lock. I would have made you leave your key If I´d have known for just one second You´d be back to bother me. Oh now go. Walk out the door. Just turn around now. You´re not welcome anymore. Weren´t you the one Who tried to break me with desire? Did you think I´d crumble? Did you think I´d lay down and die? Oh not I. I will survive. As long as I know how to love I know I´ll be alive. I´ve got all my life to live. I´ve got all my love to give. I will survive. I will survive. It took all the strength I had Just not to fall apart. I´m trying hard to mend The pieces of my broken heart. And I spent oh so many nights Just feeling sorry for myself. I used to cry. But now I hold my head up high. And you´ll see me with somebody new. I´m not that stupid little person Still in love with you. And so you thought you´d just drop by, And you expect me to be free. But now I´m saving all my lovin´ For someone who´s lovin´ me. Oh now go. Walk out the door. Just turn around now. You´re not welcome anymore. Weren´t you the one Who tried to break me with desire? Did you think I´d crumble? Did you think I´d lay down and die? Oh not I. I will survive. As long as I know how to love I know I´ll be alive. I´ve got all my life to live. I´ve got all my love to give. I will survive. I will survive.​
מזל שיש רדיו...
-פורג´, מבטיח לענות אח"כ בפירוט

(צוללות?) פגיעה

אבל לא בול
(הפעם) |לוידת למה נזכרתי בסרטון ההוא על החייזר שחוטף משו בראש , לרקע השיר הזה
בדיוק במילים "I will survive" | לא בול , יען כי אני מאמינה שאהבות שנגמרות מאיזושהי סיבה לא הופכות לשנאה או אדישות או משו ממשפחת הרגשות האלו. אצלי , הן נשמרות כאהבות , זכורות ככאלו , אבל מתוייקות באיזו מגירה אחורית על מנת להישלף מדי פעם לצורך הזיכרון ו/או ההתרפקות על העבר. ולכן לעולם לא יהיה מישהו שאהבתי באהבה כל כך חזקה ומשמעותית עבורי: not welcome anymore. האהבה שלי , מגיע לה שאני אכבד אותה על מה שהייתה , גם אם עצוב לי מאוד שנגמרה וגם אם יש לי כבר מקום לאחת חדשה. כה אמר זאראטוסטרא.
|אבל הבנתי את הכוונה שלך ואני מניחה שזה די קולע מנקודת המבט שלך|

התכוונתי דפקא לשורות אחרות

I grew strong. I learned how to get along. בקשר לאהבות- אין לי מושג בשטויות הללו. התכוונתי לכך שאת מסתדרת טוב גם בלעדיו הקטע של איי וויל סרבייב תשרדי גם בלעדיו השאלה אם ג´וניור ישרוד זה מעצבן בלי פאפא(יה
) אולי הגיע הזמן שתפשטי את השמלה (ווהו! יו קאן ליב יור האט און!!!
) ותתחילי ללבוש את המכנסים בבית. (ולשים קץ ל"בא נכנס הולך אני לא אחזור מחר" לא אמשיך את השיר כדי שלא יקומו עלי
) -פורג´, מחזיר אהבות קודמות

למה?

למה אתה חושב שיש לי שמלות? מה אני דודה? הו קייי , הו קייי , הבנתי את כוונתך , I grew strong. וג´ניור מלכתחילה הוא שרדן קטן . אתה גם מוריד גשם לפי בקשות?

תני לי מעגל

ואני אוריד לך אפילו מַן מהשמים
כמו שאמרתי- זה מעצבן בלי פאפא -פורג´, שומע רמקולים לכבוד יום הזכרון

העקשנית

New member
פורג´-השיר כלכך מתאים! ואביגיל../images/Emo45.gif

אני עונה לך לפני שאני קוראת תגובות של אחרים. אני חושבת שהאיש ההוא, שלא מגיע לו שיקראו לו אבא בעצם...לא מאמין ולא מבין שאי אפשר למצוא היום עבודה בארץ שלנו-הוא הרי לא חי כאן בשנים האחרונות-נכון? אני ניסיתי למצוא המון זמן עבודה ולא הצלחתי. אמנם אני קצת עובדת אבל זה לא מה שהייתי רוצה לעבוד בו וזה חלקי. אני מאזינה הרבה לרדיו וכל פעם מחדש שומעת נשים כמונו שמחפשות עבודה ואין. נשים משכילות, שעבדו פעם, שפוטרו בגלל קיצוצים, ושלא מוצאים תחליף. המצב בארץ קשה ביותר. חבל שהוא לא מבין את זה. האם תבעת אותו פעם על מזונות? האם הוא משלם? האם הוא שילם פעם?האם את יכולה לתבוע אותו? האם קיבלת עבורו כסף ממדינה? הבטחת הכנסה? האם את יכולה למצוא את עצמך באמת בלי כסף או מקורות מחיה? בלי תביעה-הוא לא ישלם-זה בטוח! בפורום של ווינט כתבה מישהי בשם פנינה השבוע כי עומדים לפנות אותה ואת ילדיה מהדירה. אותה פנינה רוצה לפתוח חשבון נאמנות על שם בנה, בעצתו של עורך דין שפנה אליה, והיא רוצה לנסות לעזור לנשים כמוה וכמונו שנקלעות למצבי מצוקה, כשהמדינה לא עוזרת בכלום, בגלל חוקים מוגבלים.

עקשנית,

עד כמה שאני זוכרת מהסיפור שאביגיל הביאה, הוא כן חי בארץ, הם רק נפגשו במקרה בטיול בחו"ל. כך שהוא יודע כמה ´קל´ למצוא עבודה, אבל מה זה קשור? האם זה שקל או קשה למצוא עבודה זו סיבה לא להטיף לה מוסר?
את הרי יודעת שלתת עיצות זה הדבר הכי קל בעולם.

לא

זו התשובה למרבית השאלות. ואני אחפש כל דרך אחרת לפני שאפנה אליו רק על מנת לתת לג´וניור את הסיכוי שלא להפסיד אבא. כי אבא בא רק מאהבה או לא בא בכלל. ככה אני חושבת. איך אמר הפורג´? זה מעצבן (ת´ילדים)בלי פאפא(יה
) יהיה טוב.
|ורק אביגיל מחפשת תמיד את החצי כוס המלאה?|

העקשנית

New member
אביגיל. אז איך תסתדרי?../images/Emo4.gif

אולי מגיעה לך בכל זאת עזרה ממדינה....כי כשנגמרים המשאבים-יש חוק של הבטחת הכנסה אם אינני טועה.ומגיל מסויים-45-חברה סיפרה לי שאין הגבלות וזה אוטומטי. מקווה שתסתדרי. ואם את מחפשת עבודה אז את יכולה לנסות לפנות בפורומים השונים, בעילום שם, בלי להתבייש, לפעמים אנשים מחפשים במקרה. אולי תמצאי.כי מלשלוח קורות חיים וללכת לראיונות-לא יוצא כלום בדרך כלל. אני למשל החלטתי לנסות ללמוד משהו חדש שאולי ייתן לי מקצוע ופרנסה לעתיד. אני מאד מקווה שיהיו לי הכוחות והכוח להתמיד. אני מעדיפה לא לדבר אלא לעשות, ואם יהיה מה לספר אשתף אתכם.

שריתילה

New member
חברה שלי,

לפעמים לויודעת מה לגיד לך, אז אולי עדיף חיבוק ולשתוק. ולפעמים הייתי רוצה לתת חיבוק ועוד קצת. וכתבתי הודעה ארוכה, ופיתום הסתבר לי, שכדאי לא לגיד כלום, להסתפק בחיבוק ולומר לג´וניור: איזו אמא אוהבת יש לך, ולומר לך, שלא קל לך חברה שלי, והלוואי ויכולתי לתת לך עוד "משו" קטן, איזה "טיפ" איזו שהיא עצה כדי שלא תישארי ממש באותו המקום, אבל, אני יכולה לשלוח בינתיים רק
חם. אוהבת אותך, שרית.

מאי19

New member
בהיותי חדשה כאן|

אני לא מכירה את "הסיפור" שלך אביגיל, אבל אני יכולה להגיד לך שאת אמיצה אפילו שלפעמים נמאס להיות אמיצים (לי בכל אופן) ורוצים להתמוטט בידיים של מישהו. מקווה שיש לך איפה לבכות. לא ליד הילד. אבל מקום משלך.

למעלה