לסביות דתיות

Sisi1234

New member
לסביות דתיות

מה אתם אומרות על לסביות דתיות אתמול היו שתי דתיות במינרווה אתם מקבלות אותם רגיל או שלא?

למה לא?

יש לי חברה דתיה.. לסבית.. מה רע?.. הן רק שומרות על המצוות.. אין שום רע בזה. לפי דעתי.. למרות שהדת אוסרת את זה..

שאלוהים יעזור לי

לסביות כידוע נמצאות בכל מקום בכל מגזר ובכל שכבת אוכלוסיה . יש לי ידידה טובה שהיא גם דתיה , אז?? כמו שלא שופטים אדם לפי אמונתו ,מוצאו וכו' וכו' אלא לפי אישיותו כך גם במקרה זה . אבל בהחלט זה נושא מעניין לשיחה ,אשמח במיוחד לקרוא על הקהילה , חויות אישיות מנקודת המבט של דתיות . אגב מה טוב בלסבית דתיה את באה אליה ביום חמישי ונשארת לשישי שבת ואז שאלוהים יעזור לה
לביאה אצילית

ורד החרדית

ברור שאין בזה כל איסור. אבל מה רק משפט תכתבי תמלאי כאן דפים את יודעת שיש דתיות רבות שקוראות את דפי הפורום . ורד, היכן חרדתיות יכולות להתחבר עם ידידות אחרות שהן גם לסביות אולי נפתיע בתנועה מחתרתית??.? .
לביאה אצילית

Sisi1234

New member
לורד החרדית

למה את לא ממשיחה ... איפה אפשר להכיר בנות לסביות דתיות??? את יודעת?

לביאה יקרה

אין לי הרבה מה לכתוב אני לא לסבית אבל יש לי משיכה יש הבדל עצום בין אהבת גברים לנשים כאשר לדעתי מה שיש בין גברים זה סקס ובין נשים זה אהבה חברות אין אצלנו חוגים לזה זה בא לאט ואם יש חשק ובא יוצאים לאן שבא

ז י ק ו

New member
אחותי..

את עושה הכללה גסה שנשים הם רגישות יותר לעומת הגברים. גם בין גברים יש אהבה וחברות, לא אצל כולם יש רק סקס בראש... (הנה אני לדוגמא חוגג בחודש הבא 4 שנות זוגיות נפלאות עם בן זוגי) יש כל מיני טיפוסים לכאן או לכאן ולא בהכרח כולם חושבים רק SEX

לסביות דתיות../images/Emo104.gif

דת גזע ומין אינם משפיעים על ההעדפה המינית. מכאן שאין מניעה שתהיינה לסביות דתיות. ואמרו חכמים ממני:"איש באמונתו יחייה"!! אוסיף אני ואומר: "ואיש והעדפתו המינית יאריך ימים" שלכן ובשבילכן עידן מיליצ'ר

למעלה