לספר?

Lir האחת

New member
לספר?

אני וחברה שלי יצאנו עם עוד חברים לבר. אחד החברים הגיע עם חבר שלו, שלא הכרנו. אותו חבר, התחיל עם חברה שלי... והיה נראה שהיא מעוניינת, וגם הוא. בהמשך הערב, הוא גם זרק לי כמה הערות, אבל לא התייחסתי. מעין פלירטוט קליל. כשהגעתי בלילה הביתה, ראיתי שהוא שלח לי בפייסבוק הודעה, שאני הרבה יותר יפה במציאות ובהודעה אחרי, הציע לי להפגש או לדבר בטלפון. אני לא מבינה מה הקטע. מילא לירות לכל הכיוונים, אבל למה לכוון לשתי בחורות שהם חברות. איזה דביל

The Lonely Lion

New member
אולי הוא התקרב אליה

כדי להראות לך כמה הוא יכול להיות מתוק.
סוג של חוסר אומץ לפנות באופן ישיר. היא לא באמת מעניינת אותו. אז לא לספר. אבל גם לא לצאת איתו.

666 Lady

New member
מזכיר לי שקראתי על זה מאמר...

זה היה מאמר שעסק בטיפוסים של בחורים. בין היתר, זה הזכיר סוג טיפוס מסויים שהבחור שעליו דיברת ממש דומה לתיאור של הטיפוס. זהו טיפוס שההאסטרטגיה שלו למשוך אליו בחורה מסויימת עוברת דרך החברה שלה. כל זה נוצר כדי לגרום לך לקנא, ובעקבות כך, הבחור מקווה שאת תעריכי אותו יותר והוא יהיה בעינייך קשה להשגה. נשמע שהבחור הזה קולע בדיוק לקטגוריה הזאת. מה גם שהוא בסוף התרצה ופנה גם אלייך, כדי שבכל זאת תביני שהוא מעוניין בך. רק לפני שאת שוקלת, אם בכלל, לעשות צעד בנידון, תבדקי שהוא לא שלח את ההודעה גם לחברתך. לכי תדעי מה צופן ליבו....

Lir האחת

New member
למזלי הוא לא מעניין ../images/Emo13.gif

לי ולחברה הזאת יש טעם שונה מאוד בבחורים..וטוב שכך!

666 Lady

New member
חחח אז תשכחי ממה שאמרתי../images/Emo6.gif

זה כבר לא רלוונטי

Lir האחת

New member
כבר לא

החלטתי לספר לה על זה, שתדע מזה. לא רציתי להסתיר. היא אמרה שהיא לא כזה התלהבה ממנו, ועכשיו בכלל כבר ירדה מזה.

Cobe Anan

New member
אוקיי..

אני הייתי מספר רק אם זה היה רלוונטי- כלומר אם בחורה שנמרחה כל הערב על חבר שלי ואז עברה להימרח עלי נעלמה אחרי שבעטתי אותה (בעדינות) מעבר לסיפון- לא הייתי רואה טעם לספר. סתם להוריד את הדגל שלו מהתורן כדי להניף במקומו את הדגל שלי? אם, לעומת זאת, הבחורה ברזוננס בינינו (למרות שההסתברות לנוכחותה יותר צפופה מסביב לחבר הרווק שלי שלא בועט אותה)- אני לא מחכה רגע ומזהיר את הברנש מפני איום הבגידה. אהוי! (לעזאזל.. אני סובל ממנת יתר של פיזיקה 3 ושל פייסבוק באנגלית פיראטית)

יש בזה מרכיב של "חוסר רגישות"

ובעיקר העדר כישורים חברתיים. הבחור בבון. זה נכון. אבל כמו דייג שזורק חכה. אין לו העדפה לדג כזה או אחר. הוא רוצה לדוג דג. אם יבוא אחד ויתקרב לפתיון, אבל לא ינגוס בו ולא יתפס, זה לא אומר שהדייג צריך לקפל את החכה וללכת....פגוע רגשית שלא נתפס לו דג בחכה. הוא בהחלט צריך (ורוצה) להשאר, כדי להביא שלל בכל זאת. אולי בכל זאת דג אחד יתפתה ויתפס. הוא לא מעלה על דעתו שהדגים חושבים שהוא חסר רגישות על כך שהוא משאיר את הפתיון במים...שדג אחד שראה דג אחר טועם מהפתיון והחליט לא לנגוס בו, יפגע מכך שהדג האחר טעם מהפתיון מלכתחילה. נשמע שאת מבואסת שהוא התחיל איתה קודם... זה כביכול הופך אותך לשאריות בשולחן כשנגמר האוכל.

למעלה