לסקרנים

shiptz

New member
לסקרנים

סתם ככה דוגמא קטנה מהחיים של איפה זה יכול להפריע / להיות קשה: לא מזמן הגעתי למקום עבודה חדש ויש נוהל "קבלת שבת" כל חמישי בצהריים ... וכחלק מהנוהל הזה, החבר'ה החדשים (ואני ביניהם) מספרים על עצמם, ושאר האנשים נסים לדלות מידע "מעניין". אז ישר הולכים לכיוון של בת זוג, מתי הייתה, כמה זמן, אם לסדר לך מישהי וכו'. עכשיו, זה לא בדיוק החברים הכי טובים שלי, אני לא מרגיש נוח (ולא רוצה) לספר להם כל מיני דברים שהם לא עניינם. פשוט לא עניתי, אבל היה ברור שזה לא מה שהם רצו לשמוע :)

אפשר גם לבלבל אותם לגמרי

פשוט להתייחס לאנשים בתור חבר\חברה ולא להשתמש במלים ידיד\ידידה. בלבלתי פעם בני משפחה ככה עם "החבר שלי מירושלים.. החבר שלי מת"א..." וכו' וכו'.

חטטנים אלו

טוב שלא ענית, שישאלו שאלות יותר מעניינות להבא. בשיחה בדואל לפני כמה זמן, א-מיני העלה בעיה דומה, שלא ממש נתקלתי בה, הוא סיפר שהחבר'ה באמת יושבים יחד ביציאות לפאבים ומשווים הישגים ונסיון בתחום הזה. ברוך שלא עשני גבר, נשמע קשה ומעצבן.

טינגומי

New member
ואני לא גבר

וחברות שלי עושות לי את זה כל הזמן. כשגילו שאין לי כל עניין בנושא מישהי באה ביציאה אמהית: "אל תדאגי אני אסביר לך" צחקו עליי שבועיים וזה היה החלק הקל... היא באמת התעקשה להסביר לי.

למעלה