לעבור את הכביש שמוביל לכפר אורנים

adi os

New member
לעבור את הכביש שמוביל לכפר אורנים

נהיה ממש מסוכן !!, הבת שלי ניסתה לעבור את הכביש והכפכף שלה נפל באמצע הכביש , היא נסתה לחזור לקחת את הכפכף אבל אז הגיעה מכונית, מזל שהיתי בצד השני של הכביש וזרקתי אותה חזרה למדרכה. פעם היה שם אי תנועה באמצע הכביש (שהורד בעיקבות המשפט) ואפשר היה לעבור את זה בפעמיים, עכשיו צריך לעבור את זה בפעם אחת אז אני פונה פה לתושבי כפר אורנים (אם הם קוראים)להאיט את מהירות הנסיעה בקטע הזה. חלקכם מגלים אדיבות ועוצרים אבל יש כאלה שלא מעניין אותם כלום. ןאולי אפשר לבקש מהועד לשים ממש ליד מעבר החציה במפרים להאיט את התנועה.וכמובן לסמן את מעבר החציה

ronpel

New member
הפתרון כיכר

לפני מספר חודשים בפגישה עם שמעון סוסן הוא הציע פתרון באמצעות כיכר - אנחנו כמובן תומכים בכל פתרון שיסדיר סוף סוף את בעיית הבטיחות בכבישלכל המשתמשים ובמיוחד הולכי רגל ( גם אם זה באופן זמני עד מציאת כביש נוסף לכפר האורנים). להמשיך להתעקש לא לסדר את הכביש לא תביא פתרון לתושבי הישובים - העקשנות הזאת תגרום בסופו של דבר לאסון. דרך אגב גם במפרים כבר הצענו אפילו במימון שלנו וגם להם טימי התנגד מסיבה לא מובנת. רונן .

adi os

New member
בינתיים אפשר להחזיר את האי תנועה

מה שאתה מציע הם פיתרונות ארוכי הטווח, אבל כרגע יש שם בעית בטיחות קשה ומה שלפי דעתי יביא לפיתרו המצב זה: 1.לפנות לנוסעים על הכביש ולבקש נסיעה איטית והגיונית יותר(אתה תפנה לתושבים שלך) 2. להחזיר את האי תנועה כדי שילדים יוכלו לחצות את הכביש בפעמיים ולא בפעם אחת 3.לשים במפרים ולצבוע את מעבר החציה 4. לשלט את הצומת בשלטים גדולים של האט ויפה שעה אחת קודם

ronpel

New member
כמובן שלא עולה בדעתך

שמאות הולכי רגל מסכנים מדי יום את חייהם בנסיון להגיע רגלית לכפר האורנים בסמוך לכביש משובש , ללא מדרכה , ללא תאורה בין ערימות של פסולת באתר לא חוקי. החיים שלנו וילדינו כנראה שווים פחות. הפתרון שאני מציע יכול להתבצע תוך חודשים - נדרשת רק החלטה שלכם להפסיק לסכן את חיי התושבים בשני הישובים. ויפה שעה אחת קודם...

jacky50

New member
טיפול מיידי למקרה מדאיג זה

חבל שמקרה כזה חוזר למרות הפניות שהופנו מצד ועד הישוב לועד כפר האורנים ושלי אישית כמחזיק תיק התחבורה לידיו הנאמנות של ידידי המזכיר מושי אני רוצה לעשות הכל יחד עם חבריי לועד ובעזרתם כדי להאט את נסיעתם עד כדי עצירה מצידי. וכל זה במסגרת החוק כמובן שבת שלום ג'קי

ronpel

New member
ג'קי אני שמח לשמוע שאתה

אחראי על נושא התחבורה. מתי אתה מתכוון לסלול מדרכה בין הישובים כדי שמאות מתושבי שני הישובים לא יסכנו את חייהם? "הכל במסגרת החוק" אז לידיעתך החוק מחייב אותך לתחזק וטפל בכביש הנ"ל. שבת שלום רונן

הרונפל הזה צודק צריך להקים שם מדרכה

ואפילו להקים כמה מדרכות ועדיף את כולן לרוחב הכביש..........

zoei87

New member
כיכר בצומת

אפשר לבצע כיכר בצומת בתוך 3 חודשים, מה זה שלושה חודשים לעומת הנצח. אגב, כיכר לא תשנה שום פתרון ארוך טווך של מי מהצדדים, כיכר תגדיל לאין ערוך את נושא הבטיחות במקום. בני אלמליח.

adi os

New member
כיכר זה רעיון טוב

אבל אין שום סיכוי שדבר כזה יקום ב3 חודשים אני לא יודע אם אתה עובר בצומת הזאת או לא, אבל דרוש פיתרון עכשיו!!! אני והילדים שלי עוברים שם 3 פעמיים ביום וזה פשוט מסוכן!! ולכן, צריך לחזור לפיתרון של תמרור האט ואי תנועה באמצע. כפיתרון בינתיים עד לסלילת כיכר אבל לזה צריך להסכים יו"ר כפר האורנים כי הוא זה שביטל את זה ולצערי הרב עד היום לא ראיתי אותו פונה לאוכלוסיה שלו להאט את המהירות בקטע כביש זה

אבי דין

New member
קשה לי להאמין שאפשר להחזיר את הגלגל אחורה

פתרון אפשרי שניתן לביצוע מיידי - הוא חריצה של הכביש כדוגמת חריצת הכביש לפני מחסום מכבים-רעות (כאשר באים מירושלים). דבר זה יאט את מהירותם של חלק הרכבים היורדים (מלבד רכבי הליסינג...).

ronpel

New member
למה אתה "שוכח" להתייחס למדרכה ואתר הפסולת?

שם מסכנים את חייהם הרבה יותר הולכי רגל מהבודדים שחוצים את הכביש . אם תבוא לביקור פעם תראה שהצבנו שלט ופסי הרעדה בצד שלנו כדי להאט את הנהגים לפני הירידה. אני לא ביטלתי שום אי תנועה. מי שביטל אותו זה בית המשפט כי כל העבודות שם נעשו ללא היתר בניגוד לחוק ויצרו מלכודת מוות לנהגים ולהולכי הרגל. זאת על פי חוות דעת של המשטרה ומומחי תחבורה. הגיע הזמן להפסיק את משחקי הנדמה לי . סוסן הציע כיכר ומוכן לצאת לביצוע מיידי. מי שכרגיל תוקע זאת כבר מעל חצי שנה זה יו"ר וועד לפיד. רונן

adi os

New member
אני פונה לליאור השוטר האזורי של המועצה

להציב שוטר עם מכמונת מהירות ופעם אחת ולתמיד לתפוס כמה עבריני תנועה שנוסעים במהירות מופרזת בקטע כביש זה!!! לתת להם קנס ושלילת רשיון וכמובן נקודות, ואחרי זה אני בטוח שמר ישראלי מכפר אורנים יבין מהי נהיגה איטית וזהירה. כי אני מתחיל להבין שלא ימצא שום פיתרון אחר במידי ןבבקשה אל תקרא לי וללדים שלי בודדים שחוצים את הכביש ולועד לפיד אני פונה: אנא סמנו היטב את מעבר החציה ושימו במפרים או תחרצו את הכביש תודה

ronpel

New member
העבריינים היחידים

זה אלו שאחראים לסדר את הכביש כבר מעל 10 שנים ולא עושים זאת. בהם צריכה לטפל המשטרה ויפה שעה אחת קודם.

adi os

New member
העברינים האמיתיים

הם אלו שניכנסים לחצרו של השכן עושים בו כרצונם, נוהגים בפראות ומחריבים את ביתו של השכן ואחר כך בוכים ומתלוננים במשטרה על כי השכן העיז להגן על עצמו ועל רכושו אין ספק שהבאתם לשאיים חדשים את המושג "הקוזק הנגזל"

ronpel

New member
מי מפריע לכם להקים כיכר?

התגובות שלך מסמלות את הדרך שבה אתם פועלים כבר עשר שנים. כל פעם שיש פתרון אתם בורחים חזרה לפינת ה"דפקו אותי" ומאשימים אותנו. כיכר פותרת את הבעיה שאתה מעלה. אבל שנינו יודעים כי לא תבצעו שום פתרון שגם פותר את בעיית הבטיחות במעבר חס וחלילה. אז מי כאן הקוזק הנגזל ששובר שיאים?

ronpel

New member
מתוך פרוטוקול הישיבה עם סוסן:

סיכום דיון: לפיד – כפר אורנים תאריך: ב"ה, אלול תשס"ז, ‏‏5 ספטמבר, 2007 משתתפים: שמעון סוסן יו"ר מועא"ז חבל מודיעין; טימי ברנרד יו"ר ועד לפיד; רונן פלג יו"ר ועד כפר אורנים והח"מ הסדרת דרך גישה זמנית לישוב דרך לפיד שיפור המעבר בין לפיד לכפר אורנים באמצעים הבאים:  שיפור כביש הכניסה וסלילת מדרכה להולכי רגל לצידו.  בניית כיכר בצומת רח' הזית רח' השקמה בלפיד על מנת לתת פתרון לבעיית הבטיחות  בנית שער בכניסה לכפר אורנים שיהיה פתוח ויסגר רק בשעת חירום על ידי גורמי בטחון ע"פ הצורך.  שיפורים ושינויים אלו ייבחנו ויתוכננו מהנדס תחבורה לצורך קבלת אישור משרד התחבורה לתכנית. טימי לקח על עצמו לבצע את התוכנית עם מהנדס תחבורה מאז לא שמענו ממנו - עוד מעט עוברת שנה!!!

למעלה