לעבור דירה

צליליתה

New member
לעבור דירה

אני גרה בדירה שאני אוהבת, אבל יש כמה דברים שלא מתאימים לי. לעומת דברים אחרים שמתאימים לי מאוד.

פתאום יש לי הזדמנות לעבור לדירה אחרת, שהיא בדיוק ההפך מדירתי זו, כלומר, כל מה שלא מתאים לי בדירה הנוכחית, מתאים בחדשה, ולהפך.

אני שואלת את הקלפים האם לעבור דירה, כשהקלף השמאלי מתייחס לדירה הנוכחית, הקלף אמצעי לחדשה, והקלף הימני - דירה לגמרי אחרת, שעדיין לא מצאתי.

קלף שמאל - אס החרבות
נראה לי שהקלף אומר לי שאם אני חושבת רציונלית הדירה הנוכחית יותר מתאימה לי.
קלף אמצעי - נער הגביעים.
יש אופציה שהדירה החדשה תגרום לי לאושר מסוים, אבל זו תהיה בחירה אמוציונלית ופזיזה, אני יכולה למצוא יותר טוב

בדיוק כמו שהקלף הימני, 10 גביעים, מראה לי.

כלומר, זה ממש רעיון טוב לעבור דירה, אבל הדירה שאני חושבת עליה לא מספיק טובה. מומלץ להמשיך ולחפש.

אשמח להערות ולהארות.

צלליתה יקרה,
ניסוח השאלה : האם לעבור דירה?

הניסוח נעדר פרק זמן לשאלה. רצוי לתחום שאלה בזמן. זה חשוב :)

בנוסף,

ניסוח השאלה כולל הן מומנטום נבואי של כדאיות עתידית והן פעולה המגלגלת לקלפים את הבחירה. זאת משום שהתשובה המצופה מהם היא כן/לא.

לא הבנתי מה הסיבה שהעלית קלף אחד לכל אופציה.

אני ממליצה להמנע מפריסות חוזרות סביב עניין אחד בפרק זמן קצר.

בנוסף לכך, מומלץ להמנע מקבעון (סטיגמה) על הקלפים.

בהמשך אציג את דעתי האישית על הקלפים בהרחבה ומכאן אאחל לך הצלחה בכל שתבחרי.

עפ"י הקלפים ולמיטב הבנתי אותם שלוש הקלפים הם מהארקנה הזוטרה.

קלף אס החרבות מדבר על אילוץ ל'חתוך' את מה שלא רצוי - ויש מצב שמדובר בלחתוך את נקודת המבט המחלישות

קלף נער הגביעים מציג תפיסה לפיה למרות חוסר היציבות מומלץ לקבל החלטה מהאינטואיציה גם אם זו איננה שגרתית.

קלף עשרת הגביעים ממליץ להפנות עורף לעבר, להניח את הסערות מאחור ולהיות עם הפנים קדימה מתוך תקווה. יש לציין שהקשת בענן היא גם תזכורת לברית עם נוח...

אגב, אם אחבר את הקלפים יחד הם ממליצים לך להיות ערנית בחודש הקרוב כדי להמנע מנפילה/פגיעה ברגליים. לא להבהל!

הנה מסר עבורך מספר המסרים שלי:

התחלות חדשות הן תמיד צעד אל הבלתי נודע. סביבתך העכשווית עלולה להיות של תוהו ובוהו ושל מבוכה מוחלטת, אך היא תתפתח למצב של שלווה ושל שגשוג. יותר מתמיד זה הזמן לשמור על עקרונותייך ולשאוב כוח ממודעותך לידע רם יותר. התמודדי עם בעיותייך אחת לאחת , ופעל תחילה על פי השיקולים החשובים ביותר. אין צורך לחוש מובסת. העוצמה והיכולת לגבור על מהומה וליצור מצב עדיף בעתיד מצויות בידך.
התחלות חדשות הן הזמן המתאים ביותר למעבר משכל מחובר למנותק. רוב יושבי כוכב לכת זה חיים בשכל מחובר, הנע בין חיוב לשלילה על פי שינויים חיצוניים – מאושר ומחדווה לאדישות, ועד לבור התחתיות של הרגשות: דיכאון, כעס, עוינות ופחד.
שכל מנותק מאפשר תנודות רק בין חיוב לאדישות עם השתנות המצב החיצוני. את מקבלת את כל השמחה והאושר שחייך מציעים , אך מצבך הנפשי אינו יורד אל מתחת לאדישות, שכן את מבינה כי לא תוכלי לשלוט באחרים או לשנות מציאויות שאינן ניתנות לשינוי.

אשתדל ב"נ להרחיב בהקדם,

בהצלחה

רחל

עשי במידע כטוב בעינייך ועל אחריותך.

צליליתה

New member
תודה רבה!

נתת לי חומר רב למחשבה

ושאלת סקרנות, למה הכוונה ״ספר המסרים שלי״?

הכוונה, צלליתה

בספר המסרים שלי היא שברשותי ספר ייחודי עם מסרים מסוגים שונים ואני משתמשת בו לעת מצוא

בנוגע לקלפים:

קלף אס החרבות

מעל הרים צחיחים מרוחקים על רקע שמיים אפורים בחלק השמאלי של הקלף יד יוצאת מתוך ענן כבד. היד הלבנה אוחזת בחוזקה בחרב מתכת מכסף. החרב מופנית כלפי מעלה. סביב חוד החרב מרחף כתר זהב . מצידו האחד משתלשל מטה עלה דפנה רענן -ומהאחר ענף מלבלב של דקל.
היד היוצאת מתוך ענן היא סימן להשפעה אלוהית. הנוף הצחיח מבטיח שהשפעת אנרגיה זו תורגש על פני האדמה. הכתר מייצג החלטיות מושלמת. כשמלך או מלכה עוטים לראשם כתר זהו סימן לכך שללא עוררין הם שולטים. עלה הדפנה הוא סמל עתיק לניצחון. אלו הם סמלים פשוטים לייצוג הדבר הנעלה ביותר עם האנרגיה הטהורה ביותר.
סדרת החרבות מייצגת מחשבות, רעיונות, מילים ותכנית שקולה ומחושבת. תקשורת הנעשית בחסות קלף אס החרבות היא התקשורת במיטבה.

אס החרבות מופיע לרוב כשיש צורך לחתוך בבשר החי ומגיעה העת להבהיר את כוונותייך. כשמישהו מנסה לתעתע בעניין מסוים קלף אס החרבות מסייע לך לרדת לסוף דעתו, לתפוס את המשמעות האמיתית ולהגיב בהתאם. הקלף משקף עבורך את האמת נכוחה. לא תמיד קל לקבל זאת בפרט כשלעיתים קרובות את היא זו המשקרת את עצמך, מתכחשת לאמת בנוגע למערכת יחסים או מצב מתמשך בחייך. כשקלף אס החרבות מופיע בקריאת קלפים עבורך הוא מצביעעל כך שאת מבהירה לעצמך עקרון מנחה בחיים. ייתכן שפנית לקריאה בקלפים כדי לקבל סיוע מהקלפים איך להגדיר בצורה ברורה את האופן בו מתנהלים חייך. קלף אס החרבות הוא כוח מניע ומעצים כי בעזרתו את מסוגלת להתעמת עם גחמות ואי דיוקים אינסופיים. אס החרבות מחזק ומעודד אותך להתעמת עם מצבים שאינם מסבכים את הבנת הדברים לאשורם ו/או משבשים את דעתך.

החיסרון של קלף זה הוא שלעיתים ההחלטה ההגיונית גובה מחיר רגשי גבוה.

קלף נער הגביעים
כשברקע ים סוער לפרקים עומד נער צעיר על חוף מוצק בחזית הקלף. הוא לבוש בגדים מצועצעים ולראשו כובע מסוגנן. הוא אוחז בידו הימנית גביע זהב גדול. הוא בוהה בגביע בעוד ידו השמאלית מונחת על חגורה סביב מתניו, שפת גופו משדרת שהוא דרוך בציפייה או חולמני מנותק מסביבתו לרגע. מתוך הגביע מציץ דג קטן, ונדמה שהוא מתבונן ישירות בעיני הנער. הדפס הפרחים שבמחלצותיו מסמל את כישוריו האמנותיים ואת חיבורו להשראה העליונה ולאינטואיציה הברוכה.

כשקלף נער הגביעים מופיע בקריאת קלפים עבורך הוא מצביע כי את חשה חסר אונים נוכח משיכה גוברת שיש לך כלפי תשוקה כרגע. ואולי אינך מודעת לעצמת המשיכה הזו שבליבך ולעומקה. ייתכן שאת אפילו מתכחשת לכך באופן אוטומטי. קלפי הנערים מראים חוסר - ניסיון והדג המציץ מגביע - רגשותייך נועץ בעינייך מבט ומאלץ אותך להכיר בכך שאת נמצאת בחלום- שבעזרת פעולות יכול להפוך למציאות (רק אנא ממך צלליתה אל תחקי את הסיפור של הדייג ודג הזהב ...
).

החיסרון של נער הגביעים הוא שהוא נער וככזה עלול להיות בלתי יציב ובלתי החלטי .

קלף עשרת הגביעים
גבר ואישה מתבוננים הרחק כשגבם מופנה אלינו. הם מחבקים זה את זה במותניים ביד אחת ובאחת מנופפים לשלום כמקדמים בברכה את העתיד. הם צופיים לעבר אדמה רחבת ידיים שבקצה בית וסביבו עצים ושיחים פורחים תחת שמיים תכולים בהירים מושלמים. לצידם של הגבר והאישה שני ילדים אוחזים ידיים ורוקדים. מעל כל אלה קשת צבעונית חוצה את השמיים. בתוכה עשרה גביעי זהב גדולים.
לענ"ד, שום קלף מקלפי הטארוט אינו עונה לתיאור "והם חיו באושר ועושר" כמו קלף עשר הגביעים. כדאי לשים לב שמלבושיהם של הגבר והאישה אינם אופנתיים או מפוארים.

קלף עשרת הגביעים מעודד אותך להתבונן על החיים ממציאות גבוהה יותר וללמוד להנות מהחיים ככל יכולתך.
החיסרון של קלף זה יכול להיות בסמל הקשת בענן הוא שקשת בענן מצביעה או מרמזת על אשליה ולא בהכרח על אמת עובדתית , והיא גם מאזכרת את סיפור המבול.

אגב גם אם אין קשר ישיר בינהם בפריסה הרי שלענ"ד, שני קלפי מים מלמדים על רגישות ורגשנות. אם אצרת את רגשותייך ועצרת את דמעותייך - זו העת לתת לדמעות לזלוג. דמעות הן מי החיים ומסייעות בניקוי פנימי של אנרגיות בלתי רצויות.

לסיכום:
כדאי שתבררי עם עצמך מה הסיבה שאת שוקלת הזדמנות למעבר דירה ומה הסיבה להיסוס שחדר לליבך.

מאלךת לך המון הצלחה,

רחל

עשי במידע כטוב בעינייך ועל אחריותך

למעלה