לעומר ולאונרדו המקסימות

לעומר ולאונרדו המקסימות

אודה לעזרתכן בפיענוח המסר: כבר תקופה רבה שיש אצלי תסכול רב המביא להתפרצויות על עצמי והלכאה עצמית על חוסר יכולתי להגיע להתפתחות אישית מבחינת הייעוד. זה מביא אותי למצב של שבר כלי וכעס תמידי חוסר שמחת חיים אמיתית שבאה ממש מהבטן וחוסר סביעות רצון מהישגיי בעניין הייעודי. אני חשה שכל פעם ניצב בפניי מכשול שאולי הוא מבורך או גורלי אבל הוא לא מובן. בראייה לאופק מהבחינה הרוחנית/ייעוד אני רוצה לקפוץ אל "התמונה שאני רואה" וכבר רוצה ליהיות שם. אני יודעת שכדי להגיע "לשם" יש לי דרך מסויימת של שלב שלב והבנה,עבודה ייסודית על עצמי. אך גם שלב שלב אינני חשה בהתקדמות ממשית ואולי זה רק נדמה לי. זה מה שמתסכל אותי כל כך וגורם לי למועקה נפשית שאינה מרפה ממני. שאלתי: מה עלי לעשות כדי להפיג את התסכול אצלי.? 1 האגאלאז 2 קנאז מה ייפתור לי את הבעיות האישיות המביאות לתסכול? 1 אנאסוז תודה רבה על תשומת הלב

שלום דרך האור יקרה

מה עלי לעשות כדי להפיג את התסכול אצלי.? 1 האגאלאז - תקופת ברד, לא לעשות...להמתין עד יעבור זעם לא הזמן לנסות להשקיע מאמצים כל שהם... 2 קנאז - רון של אור , של הבנה פתאומית הרונים ענו לך...שנכון מה שאת מרגישה מוצדק..שהכל נכשל..יש תקופות של ביוריטמוס נמוך, של חורפים קשים..חכי שזה יעבור, וזה יעבור בהארה פתאומית..כבר תדעי מה לעשות. מה ייפתור לי את הבעיות האישיות המביאות לתסכול? 1 אנאסוז - רון ההבעה והתקשור...תוציאי החוצה את רגשותייך תלמדי לבטא רצון ומחשבה..משם יבוא עזרך יתכן שבמקרה שלך יש צורך בפיתוח יכולת התקשור...(קשה לאמר מהפריבה ואני לא מכירה ...) בהצלחה

לאונרדו יקרה

אני ממש מודה לך. אני רוצה להתנצל בפנייך, רק לאחר שכתבת לי ראיתי שבחתימה שלך מופיע הכינוי שאותו בחרתי כשם בפורום. אני בכל זאת חושבת שאין צירוף מקרים, זה מדהים שלא ראיתי זאת קודם אלא רק עכשיו..באמת שלא שמתי לב לזה קודם. מקווה שלא מפריע לך.. לתשובתך בעניין שאלותי: החברתי מאוד! בסוף רשמת שבמקרה שלי יש צורך בפיתוח יכולת התקשור, האם הכוונה לקשר בין אישי, או לתקשור רוחני? מה שעוד לא הבנתי זה המשפט האחרון: "קשה לאמר מהפריבה ואני לא מכירה" אשמח להבהרה למה התכוונת. בתודה ענקית אלייך

נהפוך הוא!!!

דרך האור היא לא רק דרכי מי יתן ורבים יבואו בה אני, אולי, אחת מנושאות הלפיד.....
כן..ואין מקריות כמעט כל מי שמתחבר אל הרונים הוא לא מקרי....אני מתכננת ערב רונים בנושא....משהו שאין תאריך...אבל הוא עוד יקום ויגשם, ומה שכתבתי, היה אמור להיות "קשה לאמר מהפריסה ואני לא מכירה" (פריסה רונית...הרונים שעלו בגורל...
) בבקשה תבואי כל יום!!!

תודה. שאלתי את הרונים עוד משהו

האם אני קרובה לייעוד שלי? יצא: אנסוז מה עליי לעשות על מנת להגיע אליו.לייעוד? .כלומר האם לחכות שיגיע לבד או להתחיל ללמוד בתחום (בכללי, כרגע אין ביכולתי ללמוד במקום מסודר) .אני יודעת מה הייעוד שלי..אני חושבת. אני כבר הרבה זמן מנסה להוציא לפועל דברים אך חשה שמישהו מכוון אותי ובגלל זה אני לא עושה כלום למרות רצוני ולכן מתוסכלת כי אינני מבינה למה לא הולך לי. יצא: איסה האם עליי ללכת למרפא אלטרנטיבי/רוחני כדי להשתחרר מחסימות והאם זה יעזור? (התכווננתי בשאלה למדריכה/מרפאה מסויימת שאני מכירה.) יצא: אינגוואז אני ממש מודה לכם על הכל, ואני יודעת שיש לי המון שאלות. אני סומכת על הדרכת הרונים והפירוש שלכם. תודה

שוב שלום...

לשאלה הראשונה...את צריכה לפתח את הצד התקשורתי שבך את הקשב ללב את הפתיחות לאותות סביבך ( ואני מוסיפה, להניח לפחד) לשאלה השנייה....לא לעשות כלום. להמתין, לתת לזמן להבשיל להיות מובלת לשאלה השלישית....כן, זה בהחלט הצעד הנכון יש לשאוף לאיזון יש צורך בכוח מחמם מהמרכז..ליסוד של ויסות ואיזון * ורצוי לשאלות תהליך לפתוח 3 רונים..שמראים עבר הווה עתיד (תהליך..) כמו הראשונה...

למעלה