לעזאזל נמאס מהכפר הזה

שוב סיבכו אותי בגלל מעשים לא נחמדים של אחרים. אמרתי למישהו לא לצעוק אז גירשו אותי מחוג הדרמה, ועכשיו אני צריך לשכנע אותם לקבל אותי בחזרה. זכותי להגיד לא לצעוק ולא להפריע, ואין לו שום זכות להתעצבן עליי. נגמר דניאל הטוב. אם המשטרה לא מטפלת באלימות, מנהל הכפר יטפל. יש לו כוח. הוא יכול להשעות מהכפר, לגרש מהכפר ולאשפז במזרע. לא אסבול עוד תוקפנות והצקות כלפיי.

אני חושב שהבנתי: אני עושה מבטים מפחידים וקולות מפחידים ולכן אנשים מסתכלים עליי יותר מדי, זה מטריד אותי ואני מסתכל בחזרה ונוצרות מריבות שמגיעות אף למכות. אפסיק לעשות מבטים מפחידים וקולות מפחידים, ואז פחות יסתכלו עליי ויימנעו המריבות. אם לא אהיה אלים, לא יהיו אלימים אליי. המשטרה לא מטפלת בענייני הכפר.

שירה כמים 1959

Well-known member
למירב הצער יש דברים שלא תלויים בנו
ואנחנו זקוקים להמון המון סבלנות
לקבל אנשים אחרים גם כשמציקים לנו
זה מסע כל כך קשה ולא פשוט.
מקווה שתתחבר לכוחות בתוכך, לסבלנות בתוכך

אולי אני צריך להיות יותר עדין כמו פעם, לא לתבוע אלא לבקש בעדינות. אלא שהאנשים מתנהגים בתוקפנות ובאלימות ואני פוחד מהם ופוחד לדבר אתם. אני מרגיש שמתנפלים עליי כשאני רק רוצה שקט ושלום. גם אני הייתי תוקפני אבל זה כי הרגיזו אותי בכפר ובחיים. לא ייאמן מה שקורה.

כאב 8

Member
הייתי פנימייה והיות מציקים לי
הבנות שם
זה היה סבל יום יומי
היית לי מדריכה שלא היית לטובתי
היא לא עזרה לי לדעתי
והיא ומורה החליטו שאני סוג של
כאילו הבעיה אצלי
זה היה יום יום של סבל

אני נורא מצטער לדעת, האם הכו אותך או נגעו בך? האם הייתה אצלך אפשרות להגיש תלונה במשטרה? ניסיתי כמה פעמים לקרוא למשטרה ואמרו לי שמשטרה לא מטפלת בענייני הכפר והצוות יטפל. איזו חוצפה. יש כאן דפוקים בשכל שמקנאים בי כי אני יותר חכם ויותר טוב. אני מצפצף עליהם. מי שלא רוצה אותי לא שווה אותי. אם יצעקו עליי אצעק בחזרה. רק שלא יעזו להרים עליי יד, אם המשטרה לא מטפלת אתלונן למנהל הכפר שיעניש קשה את הפורעים. תהיי בטוחה שהבעיה לא אצלך. אני יודע שהבעיה אצלם ולא אצלי, אמנם הייתי תוקפני אבל זה כי הרגיזו אותי והתנהגו אליי בתוקפנות בכפר ובחיים. אני בסך הכול אדם מאד עדין ונחמד. אולי אם אהיה עדין ונחמד ולא אהיה תוקפני, יתנהגו אליי יותר בנחמדות.

נערך לאחרונה ב:
היום באתי לבקר ידידה ותיקה וצעקה עליי אם אני מוכרח להפריע לה כשיש אצלה ידיד אחר שהוא גם חבר שלי. יש עוד אנשים שמתנהגים ככה בכפר שלי, ממש לא יפה.

נערך לאחרונה ב:
נכון, אנשים הם עם לא קל. גם אני הייתי תוקפני מאד בתקופה האחרונה, אבל בעיקר כי היו תוקפניים אלי והפכו אותי לכזה. במקור הייתי עדין ואהוב.

שירה כמים 1959

Well-known member
טוב שאתה רואה את עצמך ומכיר גם בחולשות שלך.
אני מנסה לגייס לאנשים את אותה הסבלנות שהייתי רוצה שיגייסו למעני.
כל יום אני נכשלת כמובן, אבל במעט שאני מצליחה, זה כבר עושה שינוי.

לכל אדם יש חולשות, אבל חשוב לדעת להתגבר עליהן. אני אדם מוצלח. מה שלמשל עשתה לי אותה ידידה הערב מאד לא במקום. תאמיני לי שלא עשיתי לה כלום, באתי לבקר אותה וצעקה עליי שאני מפריע לה. כך היא מתנהגת אליי כבר שנים ואחר כך מתנצלת ואני משלים אתה מהר כי אני אוהב אותה. גם יש לי חבר שבעבר כשביקשתי ממנו לא לצעוק לידי היה רודף אחריי ומאיים עליי. מפחיד.

הכנתי לי כמה תובנות:
כדאי לשוחח עם חברים על דברים שאוהבים לעשות.
חשוב לדבר מאד ברור ולעניין.
אפשר בהיגיון להגיד לשופט שאני מצפה שיבחר להאמין לסיפור מסוים אבל אני לא יכול לענות לשאלה, אם בחרו לא להאמין אין ברירה אלא לא לענות.
יש לפתור מריבות בעזרת הסברים וויכוח חיובי.
לא רצוי לדבר רעות על אנשים.
צריך לדבר על דברים חיוביים וחשובים כמו שאני אוהב חברים ויש לי חיים טובים.
צריך להימנע מלעשות דברים מאיימים כמו מבטים מאיימים וקולות מאיימים.
חשוב לתת הרבה אהבה ודאגה כנה.

nothing but the truth

Well-known member
לכל אדם יש חולשות, אבל חשוב לדעת להתגבר עליהן. אני אדם מוצלח. מה שלמשל עשתה לי אותה ידידה הערב מאד לא במקום. תאמיני לי שלא עשיתי לה כלום, באתי לבקר אותה וצעקה עליי שאני מפריע לה. כך היא מתנהגת אליי כבר שנים ואחר כך מתנצלת ואני משלים אתה מהר כי אני אוהב אותה. גם יש לי חבר שבעבר כשביקשתי ממנו לא לצעוק לידי היה רודף אחריי ומאיים עליי. מפחיד.
אם יש לכם טלפונים וקפצת לידידה שלך מבלי להתקשר קודם ולראות אם זה מתאים לה , התגובה שלה מובנת. להבא תתאם מראש ביקורים.

לא בדיוק, אנחנו גרים קרוב ביישוב קטן ונוהגים לבקר זה את זה. בכל מקרה דפקתי בדלת ויכלה להגיב בנימוס ולא לצעוק שאני מפריע לה ולגרש אותי. היום השלמנו וטוב שכך.

היום הזמינה אותי לביתה, באתי בערב הכינה לי פרוסה ישבנו וראינו קומדיה והיה נחמד מאוד. אולי היחסים משתפרים. או שיש בעולם יותר מדי טיפשות או שהייתי תוקפני מדי או ששניהם נכונים.

nothing but the truth

Well-known member
היום הזמינה אותי לביתה, באתי בערב הכינה לי פרוסה ישבנו וראינו קומדיה והיה נחמד מאוד. אולי היחסים משתפרים. או שיש בעולם יותר מדי טיפשות או שהייתי תוקפני מדי או ששניהם נכונים.
לא טפשות ולא שיפור היחסים. יש הבדל אם מגיעים בעקבות הזמנה או מגיעים במפתיע. זה שאתם גרים בקרבה עדיין לא אומר שתמיד מתאים לה או לכל מישהו אחר שתופיע בלי הודעה. יכולים להיות מקרים שזה לא אכפת להם ויכול להיות מקרים שזה מפריע כמו המקרה שהיה כשהגעת והיה אצלה מישהו.
אפשר להימנע ממצבים כאלה על ידי שיחת טלפון פשוטה.

טוב, אולי. בכל מקרה אסור היה לה לדבר אליי ככה. היא צעקה בגסות: "אתה חייב להפריע לי?". אפשר היה להגיד בנימוס שלא מתאים לה עכשיו והיא מבקשת שאבוא בהזמנה. היא ידידה שלי. בינתיים השלמנו. יש לה מצבי רוח משתנים.

גם היא כל הזמן כועסת ועוזבת חברים כשהם לא רוצים לארח אותה בביתם כשהיא באה בהפתעה. ואז היא צועקת עליי ומתפלאת שאני כועס עליה. מי שלא בסדר אתי - אני לא צריך אותו.

למעלה