לעינת - שאלה

לעינת - שאלה

עינת שלום את נהנית לענות לאנשים על שאלות של התאמה זוגית ומקצוע ועוד אבל את קצת לא אוהבת כשמגזימים או נעשים קצרי רוח ענית לי על שאלה חשובה שהטרידה אותי ותודה ואני שואלת אם אפשר לשאול עוד שאלה בנוגע לבן אחד שלי או שכבר מיציתי את מכסת השאלות שלי והגעתי לגבול הטעם הטוב.. לתשובתך אודה תמר

עינת

New member
:cool: תמיד לשרותך

הדבר היחיד שאני לא אוהבת זה חוסר סבלנות וסובלנות,צודקת. זה בא מהמקום שבאמת אני רוצה לענות לכולם אבל...מה לעשות איני נמצאת כל היום מול המחשב ועוד יותר מכך ניהול הפורום הוא בהתנדבות והתחייבתי לשעה ביום אבל אני כ``כ אוהבת אתכם ומרגישה מחוייבות לתת יחס לכולם כך שלפעמים אני יושבת שעות כדי לענות והרי את התשובות איני שולפת מהמותן אלה נדרשת ממני עבודת בדיקה. ועכשיו לענינך האישי מתוקה. באופן עקרוני אני מעדיפה לעזוב את הילדים ולגעת בהם רק אם יש בעיה שדורשת יעוץ. סתם סקרנות לא דרושה במקרה שלהם לטעמי,כל החיים לפניהם. ,שיתנסו,יפלו,יקומו,ירכשו נסיון. יחד עם זאת אם יש בעיה אני כן בודקת ומיעצת. את מכסת שאלותייך כמובן שלא מיצית כיוון שעד יומנו האחרון לא נמצה את המיכסה. כמובן שבכל מקרה תשובותי בפורום אינן ממצות ולא יכולות להחליף יעוץ אישי ובמקרים רבים יש לי בעיה לתת תשובה כיוון שהדברים יותר מסובכים משאפשר לענות כאן ואז אני גם מוצאת דרך עדינה לומר את הדברים. אור שפע ואהבה עינת

שמות חיבה

לעינת היקרה אינני רוצה לדעת מה צופן העתיד לילדי מפני שאני מעדיפה שהם יבחרו אותו בעצמם לפי מה שיהיו ומעדיפה להשאיר להם את כל האופציות פתוחות. הילד השני שלי שמו אביתר (8.9.93) והוא מצליח הרבה פעמים לעלות לי על הנקודות הכואבות ואני מתפרצת עליו. הוא ילד חמוד וטוב לב וחכם ואני אוהבת אותו מאוד שאלתי אם אפשר לקרוא לו בשם חיבה כל שהוא בשביל לנטרל כמה ``פיצוצים``? אם תוכלי לענות - טוב ואם לא אז לא נורא כי המצב לא ממש גרוע... תודה מראש תמר

עינת

New member
:)

היי תמר. אוקי ברגע ששתינו הבנו את עקרון הילדים ומסתבר שאנחנו מסכימות על אותם דברים הכל בסדר... אגב אני החלפתי לבני שם בגיל 6 כשהבנתי את הקושי שיוצר שמו. לגבי אביתר הפיצוצים נובעים קצת מהמקום שהוא פרפקטיוניסט ומתוך כך שהוא מאוד ביקורתי ויותר מאשר לאחרים כלפי עצמו.לא קל לו במקום של הביקורת העצמית הבלתי פוסקת. דוקא שמו נותן לו הרבה כח וטוב שכך,הוא צריך אותו. נסי להיות פחות בקורתית כלפיו,יש לו מספיק את עצמו על הראש... מעבר לכך קיים ענין הגיל שמשחק תפקיד חשוב,הוא בגיל של בדיקה ולא קל להורה להתמודד עם זה. דעי שאביתר ילד מאוד רגיש גם אם הוא לא כ``כ מראה. בסך הכל אני בטוחה שאם תהיי ערה לדברים שאמרתי לך ותביני מאיזה מקום הוא פועל יהיה לך יותר קל ולפני ההתפרצות תגיע המודעות אצלך ואולי תמנע את הקיטור. (אגב בעוונותי הרבים גם למדתי הנחיית קבוצות הורים במכון אדלר ועסקתי שנים בניהול מערכת חינוך -פרשתי בגלל הגישה) תני לו כבוד כאדם,ורק אח``כ היי אמא. אני בטוחה שמהמקום הזה יהיה לך קל יותר וימנעו כמה ``פיצוצים`` ,הוא ילד מקסים. חבקי אותו אור שפע ואהבה עינת

לעינת

רוב תודות על ההסבר. אני יודעת גם שהפיצוצים נובעים מקושלי שלי - אישית להתמודד עם אותם עניינים, כי בד``כ מה שמרגיז אותנו אצל אחרים הוא אותו דבר שבו לנו קשה עם עצמינו... מה שאמרת הוא יותר פסיכולוגיה ופחות נומרולוגיה... ואני חיפשתי לי קיצורי דרך... הוא אכן ילד מקסים אוהב ושופע חכמה וחיוכים (אז מה אם אני לא אוביקטיבית) אנשים ! חבקו את ילדכם... הרבה אהבה וחיוכים. תמר

עינת

New member
:cool:

היי נכון שבמה שאמרתי היה גם ``פסיכולוגיה`` אבל לא רק כיוון שעניין הבקורתיות שלו כלפי עצמו והסביבה זה נומרולוגיה נטו וכך גם רגישותו וכ``ו.הדרך להתמודדות היתה כבר מהמקום שלי כיוון שאני בעצם יועצת רוחנית שיוצאת מהנומרולוגיה.כלומר מנתחת את המהות מבחינה נומרולוגית ואז מיעצת ע``פ הנתונים הנומרולוגיים. הרבה אור שפע ואהבה עינת נ.ב אני יוצאת לחופש בחו``ל עד יום שני ומפקידה בידכם הקבועים את הפורום... תשמרו לנו עליו. תודה

למעלה