לערן: לא ממש קשור לפורום אבל...

מצב
הנושא נעול.
לערן: לא ממש קשור לפורום אבל...../images/Emo6.gif

מה לגבי תוכים שמתעללים בהם? יש לך איזו שהיא דעה על זה?

אנחנו רואים את זה בחומרה יתרה. אנחנ

אנחנו רואים את זה בחומרה יתרה. אנחנ
אנחנו מאוד אוהבים בעלי-חיים ורבים מאיתנו מחזיקים בבית.

הנה תוכי שמסתובב חופשי ליד הבית

שלי. איש לא יגע בו - אני מבטיח לך. אני מאכיל גם את החתולים ליד הבית. אימי ז"ל הקדישה את חייה לחתולים ולכלבים מסכנים.

גם אני מאכיל חתולים,אני אוהב

שלי. איש לא יגע בו - אני מבטיח לך. אני מאכיל גם את החתולים ליד הבית. אימי ז"ל הקדישה את חייה לחתולים ולכלבים מסכנים.
חיות לצערי אני אלרגי לחצי מהם בערך.

אם כך, אתה ראוי לחיבוקים ולהערכה

חיות לצערי אני אלרגי לחצי מהם בערך.
מכל הלב. כבר מזמן שמתי לב שיש לך נשמה טובה !!! אתה בחור זהב ואני מקווה שכולם כאן יודעים את זה. היתרון שלי הוא שידעתי את זה מההתחלה: אתה ואורי404 באותו מועדון נהדר. חבל רק שיש לי אופי חרא - אני כל הזמן עצבני ! ככה זה חמור !!!

כשאני נוסע בכביש מס' 4 לכיוון דרום

מכל הלב. כבר מזמן שמתי לב שיש לך נשמה טובה !!! אתה בחור זהב ואני מקווה שכולם כאן יודעים את זה. היתרון שלי הוא שידעתי את זה מההתחלה: אתה ואורי404 באותו מועדון נהדר. חבל רק שיש לי אופי חרא - אני כל הזמן עצבני ! ככה זה חמור !!!
כשאני נוסע בכביש מס' 4 לכיוון דרום
לפני מחלף "מסובים", אני שם לב להבדל בין החיות על 4 רגליים מימיני - בספארי - לבין החיות על 4 גלגלים משמאלי...יש למישהו ספק איזה סוג סימפטי יותר?

כשאני נוסע בכביש מס' 4 דרומה

לפני מחלף "מסובים", אני שם לב להבדל בין החיות על 4 רגליים מימיני - בספארי - לבין החיות על 4 גלגלים משמאלי...יש למישהו ספק איזה סוג סימפטי יותר?

צודק 100% דוד. כל מילה שלך סלע !

צודק 100% דוד. כל מילה שלך סלע !

אני חמור לא פחות ממך ,שאני מתעצבן

אני חמור לא פחות ממך ,שאני מתעצבן
אני נהיה ג'ינג'י.

אכן ערן, זה ירון. ../images/Emo118.gif

ירון?!
חשבתי שחטפו אותך לרשות או משהו.....
מה קורה אח שלי?
אכן ערן, זה ירון.

רציתי להצטרף לשאר חברי הפורום ולהצהיר חד משמעית! אני נגד, ואני חוזר נגד התעללות בתוכים!! זאת תופעה איומה שמאיימת להשתלט על הרבה מוסדות חינוך בארץ, במיוחד בפנימיות שבהן יש פינות חי עם תוכים. פשוט מזעזע מה שהולך שם...

ומה עם התעללות בחמורים ובכלבים

אכן ערן, זה ירון.

רציתי להצטרף לשאר חברי הפורום ולהצהיר חד משמעית! אני נגד, ואני חוזר נגד התעללות בתוכים!! זאת תופעה איומה שמאיימת להשתלט על הרבה מוסדות חינוך בארץ, במיוחד בפנימיות שבהן יש פינות חי עם תוכים. פשוט מזעזע מה שהולך שם...
ובחתולים ??? למה אין מאסר עולם על רצח חתול ? בן-אדם שווה יותר מחתול ??? ממש-ממש-ממש לא !!! אני משוכנע שחתול שווה יותר ! קודם כל אני עוזר לחתולים ואם נשאר לי זמן, אזי גם לאנשים אבל חתולים וכלבים בעדיפות עליונה ואני גאה בכך.

צחקן

New member
אביתר, קצת הגזמת. אבל יש צדק בדבריך

ובחתולים ??? למה אין מאסר עולם על רצח חתול ? בן-אדם שווה יותר מחתול ??? ממש-ממש-ממש לא !!! אני משוכנע שחתול שווה יותר ! קודם כל אני עוזר לחתולים ואם נשאר לי זמן, אזי גם לאנשים אבל חתולים וכלבים בעדיפות עליונה ואני גאה בכך.
אביתר, קצת הגזמת. אבל יש צדק בדבריך
ב"ה אתה צודק בזה שזה חשוב להציל לרפא או להאכיל חיות רעבות ומסקנות ואתה צודק חלקית בכך שיש בני אדם שפחות חשובים מחתול. אם אתה מדברעל ערפאת ימח שמו, אז 100% צדק. אם אתה מדבר על סדאם חוסיין 100%. אבל עם אתה מדבר על ערן,אהוד 11 אורי404 אנדי רודלסקו ושאר אנשים אז ממש לא.

כמובן ש...

כמובן ש...
אני נגד התעללות בבע"ח בכלל ואני חוזר ומדגיש , בכל סוג של בע"ח! אבל הנקודה שרציתי לציין פה, זה את ההתעללות הקשה בתוכים במוסדות חינוך, דבר שלא זוכה לפרסום. אני אפילו שמעתי על נער שמתחנך בפנימייה שבה יש פינת חי, וגם תוכי מסוג ג'קו, שהתחביב של אותו הנער הוא להתקשר לחבריו, ולהשמיע להם בטלפון את התוכי זועק... פשוט בושה וחרפה! צריך למגר את התופעה הזאת ומייד!

elians

New member
תן לי את השם של התלמיד הזה ../images/Emo46.gif

כמובן ש...
אני נגד התעללות בבע"ח בכלל ואני חוזר ומדגיש , בכל סוג של בע"ח! אבל הנקודה שרציתי לציין פה, זה את ההתעללות הקשה בתוכים במוסדות חינוך, דבר שלא זוכה לפרסום. אני אפילו שמעתי על נער שמתחנך בפנימייה שבה יש פינת חי, וגם תוכי מסוג ג'קו, שהתחביב של אותו הנער הוא להתקשר לחבריו, ולהשמיע להם בטלפון את התוכי זועק... פשוט בושה וחרפה! צריך למגר את התופעה הזאת ומייד!
תן לי את השם של התלמיד הזה

הזה ואני מבטיח לתפוס לו ת'ביצים עם פלייר ולהתקשר לכל אחד ואחד ממכם להשמיע לכם אותו צוועק.... זבל טינופת שכמוהו...

elians

New member
גם אני בדעה כזאת...

גם אני בדעה כזאת...
לא פעם "תקפו" אותי בזה שאני לא יודע להבדיל בין אדם לחיה, רק בגלל שניסיתי להסביר להם שחיים של כלב לא פחות חשובים מחיי אדם. וששניהם שווים באותה מידה. אבל הם בשלהם...

אתה טועה אפי אחי: כלב שווה יותר !

גם אני בדעה כזאת...
לא פעם "תקפו" אותי בזה שאני לא יודע להבדיל בין אדם לחיה, רק בגלל שניסיתי להסביר להם שחיים של כלב לא פחות חשובים מחיי אדם. וששניהם שווים באותה מידה. אבל הם בשלהם...
אתה טועה אפי אחי: כלב שווה יותר !

מצב
הנושא נעול.
למעלה