לערן: לא ממש קשור לפורום אבל...

מצב
הנושא נעול.
אז מדוע אני אוהב חמורים?

וכלב גם חכם יותר מבן-אדם !!!
אז מדוע אני אוהב חמורים?
לפני שנים רבות שרתתי ביחידה מסויימת שפעילותה מעבר לגבול. באחת הפעולות הצטרכנו לפגוש מישהו מעבר לגבול בטווח רחוק מהגבול, וכדי שלא להיחשד, התחפשנו לאיכרים ורכבנו על חמורים. (בפעולה אחרת שהיתה כניסה של מאות קילומטרים, עשינו זאת על גמלים. התנועה התנהלה בלילה וסמכנו על החמורים שלא יסטו מהשביל ושלא ימעדו כי אם העז היא מלכת השבילים הצרים, החמור הוא מלך השבילים הפחות צרים. אולי בשעה 0200 או יותר, החמור פתאום נעצר בלי שום סיבה נראית לעין. היה ליל ירח ואין שום מכשול על השביל שרוחבו היה כארבעים סנטימטר. החלטתי לבדוק מה קורה. הדלקתי פנס כחול, ומצאתי מלכודת כפולה: תייל ממעיד נמוך מאוד ומחובר למוקש קופץ, ולידו נחש צפע בכוננות זינוק. משום מה הפנס הכחול הבהיל את הצפע שנמלט ואילו את המוקש ניטרלנו לא לפני שמילכדנו אותו עם שני מטעני צד.

חמור הוא חכם מאוד כמו דולפין. לדעתי

אז מדוע אני אוהב חמורים?
לפני שנים רבות שרתתי ביחידה מסויימת שפעילותה מעבר לגבול. באחת הפעולות הצטרכנו לפגוש מישהו מעבר לגבול בטווח רחוק מהגבול, וכדי שלא להיחשד, התחפשנו לאיכרים ורכבנו על חמורים. (בפעולה אחרת שהיתה כניסה של מאות קילומטרים, עשינו זאת על גמלים. התנועה התנהלה בלילה וסמכנו על החמורים שלא יסטו מהשביל ושלא ימעדו כי אם העז היא מלכת השבילים הצרים, החמור הוא מלך השבילים הפחות צרים. אולי בשעה 0200 או יותר, החמור פתאום נעצר בלי שום סיבה נראית לעין. היה ליל ירח ואין שום מכשול על השביל שרוחבו היה כארבעים סנטימטר. החלטתי לבדוק מה קורה. הדלקתי פנס כחול, ומצאתי מלכודת כפולה: תייל ממעיד נמוך מאוד ומחובר למוקש קופץ, ולידו נחש צפע בכוננות זינוק. משום מה הפנס הכחול הבהיל את הצפע שנמלט ואילו את המוקש ניטרלנו לא לפני שמילכדנו אותו עם שני מטעני צד.
חמור הוא חכם מאוד כמו דולפין. לדעתי
חמור הוא גם מאוד יפה וזו גאווה להיות חמור !!!

elians

New member
הכל יחסי,

אתה טועה אפי אחי: כלב שווה יותר !
הכל יחסי,
יכול להיות אדם שיכאב הלב באמת שיקרה לו משהו וגם כמובן לכלב, או חתול או כל בע"ח אחר... ויכול להיות אדם שאפשר רק לאחל לו מוות בייסורים .. [לא חסרים כאלו אצלי ברשימה השחורה] בע"ח תמיד יצאו אצלי נקיים וטהורים לא משנה מה יהיה .... בע"ח נותנים לך את אהבה ללא תמורה. לא אינטרסנטים הם מרגישים , מבינים [למרות המיתוס שהם לא מבינים מילים אלא רק טון דיבור] חושבים, מרגישים, יש להם כוח סבל כמו שלנו אולי אפילו פחות. ויש כאלו גם שאפילו יותר מפותחים שכלית וחושית מבני אדם.

מצב
הנושא נעול.
למעלה