לעשות או לא לעשות? זאת השאלה. חלק א'.

GabGab2

New member
לעשות או לא לעשות? זאת השאלה. חלק א'.

הערה: אני יהודון, אתם יהודונים, כולנו יהודונים. וזאת? הפאקינג פעם ראשונה שלי פה. ואלה הן? התהיות שלי.

-להזמין ליום ההולדת ה-50 של אבא שלך חשפנית, בשביל שירגע ולא ירצח יום אחד את אמא שלך מרוב חרמנות.

-לקחת את סבא שלך לבית זונות איכותי משכמו ומעלה ולבדוק איך מתנהג במיטה גבר שלא קיבל 25 שנה מאישתו. זאת בהנחה
שעוד עומד לו והוא עוד לא התנוון מינית
.
-לקחת דילדו, לשים אותו על השולחן בזמן הקידוש בליל שישי, להפעיל סטופר, ולבדוק כמה זמן לוקח מרגע הנחת הדילדו על
השולחן ועד שאבא שלך מעיף אותך מהבית.

-לקום מוקדם בבוקר ולקנות תנין חי. לשים אותו באמצע הסלון של הבית, ואז להתבונן בכימיה הנוצרת בינו לבין המטאטא של אמא שלך.

-בחודש יולי, כשיש 30 מעלות בחוץ, ללבוש בגדי חורף, ולצאת כל צהריים במשך חודש לריצה בת 5 שעות. אחרי הריצה לא להתקלח
אלא להביא ביד על עצמך כמו משוגע ולהשפיך על עצמך עד שאתה נרדם. בסוף החודש לקחת את היד, להעביר אותה בין הביצים לרגל (מוי כיף),
להריח ולהכנס לתרדמת ארוכת שנים.

-לקחת את חברה שלך לצלילה עמוק אל תוך הים, ובזמן הצלילה, כשהיא לא שמה לב, להפשיט אותה ואז לדפוק אותה בתחת, בזמן שמתרוצצים סביבכם דולפינים
עם מבט של "אנחנו רוצים גם".

-להתלות עם חברה שלך הפוך, עם הראש כלפי מטה, מהגג של מגדלי עזריאלי ואז לדפוק אותה באחוריים שלה ולהרגיש את הבריזה של תל-אביב
מדגדגת לך בביצים.

-לעלות לקומה חמישית ומשם לדפוק שלשול עם דם על סבתא שבדיוק עוברת עם העגלה של הנכד שלה ליד מקום מגורייך.

-לחטוף מישהו ולדרוש ממנו לגלח את פי הטבעת שלו עם סכין הגילוח של אבא שלך, רק בשביל לבדוק אם גם שם אפשר להחתך.

-כשחברה שלך ישנה על הגב, לעלות ערום על המיטה, להציב את החור של התחת שלך במרחק של 2 ס"מ מהאף שלה, לפתוח את לחיי התחת שלך עם הידיים,
לתקוע עליה את הנאד של החיים שלך, ואז לצפות בה גוססת מהריח.

-בטקס יום הזיכרון האחרון של כיתה יב', לעלות לבמה בלבוש של היטלר, עם שפם ופאה היטלראים, להצדיע בהיטלר סטייל, לצעוק "חג שמח יא כושים!" ולבדוק
האם כישורי הסקילה התנכיים נמוגו מהעם היהודי או שמא שגשגו והלכו.

-לתהות האם נותנים לשבויים להביא ביד בשבי. ולחשוב, איך זה היה נשמע? "אווווו בית, אל תפסיק".

-להזדיין עם חברה שלך בבית של סבא וסבתא שלך בזמן שהם ישנים. ול-hardcore שביניכם, לזיין אותה על המיטה של סבתא שלכם (אזהרה: ריח של סבתא=
אימפוטנציה רגעית).

-ללכת לישון עכשיו.

Widsith

New member
למנהלת הפורום, מלאי את תפקידך הביולוגי

ותנקי את הפורום מיצורים בסגנון זה...

GabGab2

New member
Real niggaz do what they wanna do

bitch niggaz do what they can do.
תזכור את המשפט הזה טוב, כי אתה ככל הנראה מה-bitch niggaz.
אני מבטא את עצמי, בכנות מוחלטת, מהראש וישר אל תוך הפורום. זה כיף, כי במציאות אני לא יכול לעשות זאת (מישהו אמר "מוסכמות" חברתיות?).
לא נוח לך? אתה מוזמן להתחפף לאלף עזאזל ולא לפתוח את השרשור הזה לעולמי עולמים.
זה שהשפה לא רהוטה, ואני לא מתיימר להתחבב על אנשים בעזרת שיפצור כל משפט שיוצא לי מהראש במקרה הטוב, או צביעות ולקקנות במקרה הפחות טוב, משחק לטובתי.
אם יש מקום אחד בו אפשר להתנסח בהומור חופשי (גם אם קצת זוועתי, מגעיל, לא יפה או לא "נורמלי"), זה אמור להיות כאן.
אז אשמח אם תסתום את הפה שלך להבא, ותניח ל-Real niggaz לעשות את מה שהם צריכים לעשות.
תודה, ויום טוב.

Widsith

New member
אתה מודה שאתה שחור, שזאת התחלה יפה

כמו שנאמר, החלק הראשון בהתמודדות עפ בעיותיך הוא להכיר בהן.

וכעת, מאחר שלא הבנת - בטא את עצמך איך שבא לך, רק חבל שמה שאתה מחרטט לך בעוז ובתמורה לא קשור לפורום. כנאמר, זה פורום אליטיסטי, לוונאבי "niggaz" אין מקום כאן, בפרט שהם לא שחורים אמיתיים אלא סתם תימנים/מרוקאים עם תסביכי נחיתות. ולא הבנת משהו - מה שרשמת זה לא הומור שחור (אלא אם אתה שחור חמוד, שאז באמת זה אירוני), זה סתם הומור ירוד. הומור שחור זה סרקזם, זה רוע, זה ציניות, זה לא סתם "אני מדבר בחופשיות כי אני גיי שצריך מקום להתבטא". תמצא לך פסיכולוג, או לחלופין תתחיל לשלם לנו על מיקום הקשקושים האלה שלא במקומם. תבין, זוועתי אתה לא - אתה סתם גס ועושה רושם של מושבניק שאצלו מקלחת זה סטנדרט של פעם בשבועיים. רוצה להפוך את ה להומור שחור? תעשה מזה שרשור טרולינג בפורום אחר (אלא אם זה אמור להיות סוג של טרולינג כאן), מה לעשות שכאן זה לא התוכנית של בני היל :)

למעלה