לפורום סלולארי דרושים....

d@r121

New member
לפורום סלולארי דרושים....

אז בעקבות הצמיחה וההתפתחות של פורום סלולארי וחבריו החלטתי לנקוט בצעדי איחוד וגיבוש אז למי שחושב שהוא יכנס לפורום רק לכתוב הודעות הוא טועה
מהיום אני מכריז על רשימת הדרושים כולכם יכולים להתקבל אני לא עושה מבחני קשים
אחראי מאמרים אם ישלך יכולת כתיבה והתבטאות בינונית + אם יש לך כוח לכתוב מאמרים המשרה הזאת בשבילך #משרה 5435 D-:
אחראי פרסום ויח"צ בתפוז קיים פורום הודעות מומלצות (מס 22) שממנו בוחרים את ההודעות שיתפרסמו בתפוז אז אם יש לך חוש הבחנה המשרה הזאת בשבילך #משרה 9848
אחראי גלריות אם חסרה לכם תמונה בגלריה אם יש לכם מאגר תמונות שלא יביש את גוגל המשרה הזאת בשבילכם את כל התמונות שחסרות בגלריה שלחו תמונות ל[email protected] #משרה 6364 אם אתם חושבים שאתם מתאימים שרשרו את שמכם ובמה תרצו להיות אחראים זהו לבינתים משרות נוספות יתפרסמו בהמשך ד
ר
מחלקת הפרומו מציגה את הפרסומת לפורום לראות ולהגיב

LordNor

New member
אחראי גלריות משרה מספר 6364

אשמח מאוד להיות אחראי על הגלריה ולהביא תמונות נוספות של מכשירים שאינם נמצאים בגלריה בפורום...(אשתדל להשיג את כל התמונות החסרות)

AndrewV

New member
6364 ו 5435 בגלל

שאני כותב כתבות בwww.pocket.co.il והרבה (תפחשו שם שלי Andrew) וגלריה בגלל שיש לי על המחשב גלריה ענקית מאוד של מכשירים כ800 מתוכם כ700 תמונות שונות

castroman

New member
../images/Emo41.gif אני רוצה......./images/Emo41.gif

אם אפשר להיות אחראי על הגלריות.... יש לי מלא אבל מלא תמונות ואני אשמח לתרום....
אביאל

PingPong18

New member
#משרה 9848

לאחרונה אני מתעניין הרבה בפרסום לכן אשמח לקבל עלי את המשרה הנ"ל ... אייל.
וסחטן על האיקונים החדשים !

ashomer

New member
משרה 5435

אני אשמח מאד לנהל את המאמרים של הפורום. ועוד משהו יח"צ הוא תחום שקרוב אליי אבל לא בדיוק הבנתי מה צריך לעשות מי שמכהן במשרה...

d@r121

New member
יחצנות ופרסום

יש פורום בתפוז שנקרא הודעות מומלצות שממנו בד"כ לוקחים את ההודעות הנבחרות וכל מה שצריך לעשות הוא לקחת לינקים מדיונים או מאמרים שיענינו את הגולשים האחרים ופשוט לכתוב הודעה שם עם קישור למאמר ולהחזיק אצבעות שנקבל הפניה בעמוד הראשי ד
ר

למעלה