לפיני: רעיון!!!

לפיני: רעיון!!! ../images/Emo62.gif

עד היום כתבת המון הודעות על השיעורים שעברת. ממש התחיל להיווצר יומן מרתק של תלמיד קונג-פו. אז עכשיו, שיש לנו פורום משלנו, למה לא לרכז את ההודעות האלה באופן כלשהו, כך שהיומן הזה יהיה זמין, יתהווה פה לנגד עינינו בצורה מרוכזת ויהיה חשוף להרבה יותר תגובות ודיונים פוריים??? כמה רעיונות שחלפו במוחי בקשר לאיך לבצע את זה: 1. לרכז את כל ההודעות הקודמות לקובץ טקסט (ומדי פעם להוסיף ולעדכן). 2. ליצור במאמרי הפורום מאמר עם כל הקישורים (ומדי פעם להוסיף ולעדכן). 3. להכניס כאן לפורום רק את ההודעה הראשונה, על השיעור הראשון שהיה פעם (ממש להעתיק את הטקסט להודעה חדשה, אולי עם כמה מילות הסבר מקדימות) - ולאחר שהדיון אודות שיעור זה ימוצה, להכניס את ההודעה השניה וכן הלאה. הרעיון השלישי הכי נראה לי, כי נדמה לי שהוא הכי טוב: כך כל שיעור יחשף למקסימום שאלות, תשובות, דיעות, דיונים... מה דעתך???

pinibs

New member
בשמחה !!!

הי בן, יש לי תיעוד ב-Word של כל מה שכתבתי בפורומים (עוד מימי פורום "אומנויות לחימה" שם נפגשנו לראשונה). אשמח לבצע את הרעיון. אשתדל עוד היום (ואם לא, אז מקסימום מחר) לפרסם הודעה עם התיעוד הראשון שלי, ולהתחיל דיון (אם יהיה כזה). אם זה ילך, אמשיך לפרסם את מה שכתבתי לפי הסדר. בינתיים, פרסמתי עכשיו את תיעוד השיעור של היום, כך שתקופה מסויימת יהיו פרסומים במקביל, אבל לא נראה לי שזה משנה. פיני

למעלה