לפני כשעתיים הסתיים הסיור בתמח"ת>>>

• פותח הנושא olli3
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

droriko

New member
אני מניח אגב שלולא הלחץ הציבורי הכבד

העונשים על הריגה בארץ הם מגוחכים
וזאת למרות שלבית המשפט דווקא יש סמכות להעניש בחומרה , כמו בלינץ' על אריק קרפ.
גם רוצחי קרפ היו מקבלים עונשים מגוחכים .

cwen

New member
משום מה בארץ נורא סלחנים לגבי עבירות אלימות

גם רוצחי קרפ היו מקבלים עונשים מגוחכים .
אולי בגלל זה אנשים פה כל כך אלימים. הם אף פעם לא משלמים על זה מחיר.

mister K

New member
זו בדיוק הסיבה וחבל שעדיין לא הפנימו את זה.

אולי בגלל זה אנשים פה כל כך אלימים. הם אף פעם לא משלמים על זה מחיר.
זו בדיוק הסיבה וחבל שעדיין לא הפנימו את זה.

אשרי1987

New member
השופטת ששפטה את הרוצח שי בלזר

העונשים על הריגה בארץ הם מגוחכים
וזאת למרות שלבית המשפט דווקא יש סמכות להעניש בחומרה , כמו בלינץ' על אריק קרפ.
שנתנה לו רק 6 שנים,גזרה על אתי אלון 17 שנות מאסר,זה מקומם מאוד שכסף חשוב הרבה יותר חשוב מחיים של בן אדם,השופטת בדימוס ההיא שמה עדנה קפלן,פשוט זבל של שופטת

droriko

New member
שזה בדיוק מוכיח את מה שאמרתי

שנתנה לו רק 6 שנים,גזרה על אתי אלון 17 שנות מאסר,זה מקומם מאוד שכסף חשוב הרבה יותר חשוב מחיים של בן אדם,השופטת בדימוס ההיא שמה עדנה קפלן,פשוט זבל של שופטת
שזה בדיוק מוכיח את מה שאמרתי
כאשר יש הרבה רעש תקשורתי סביב המשפט, כמו במקרה של אתי אלון , אז השופטים יודעים להפעיל יד קשה, אבל כשזה נחבא מאור הזרקורים אז כבר לא אכפת להם מהקורבן .

olli3

New member
מנהל
קומה 2 - רציף ההורדה, שילוט כניסה לתמח"ת.

ויתרנו על הקומות המוכרות והתחלנו לחפש את דרכינו לקומות 1 ו2. ירדנו מקומה 7 ישירות לחניון שבקומה 2 ומשם ירדנו לחניון 1 וחניון 0. משם הדרך לרציפי דן של קומה 1 הייתה קצרה מאד, אבל מכיוון שראינו שם רכב נמנענו מללכת לשם וגם חשבתי שלוינסקי נמצא בכיוון ההפוך... המשכנו להסתובב בקומה 0 (בחניה). בסופו של דבר עלינו במעלית איתה ירדנו מקומה 7... עלינו איתה לקומה 3 ליד המגה בול. משם הלכנו לכיוון לויסקי (הפעם בכיוון הנכון). הגענו למעלית משא (אם נמצאים בקומה 6, זה המעלית שליד רציפי אגד (201) וויאולה. היא הביאה אותנו לקומה 0 ולמשתנה איך לא... (אבל לא אותה המשתנה שפגשו חברי הפורום ב2006). צמוד אליה יש מדרגות שמביאות אותך לקומה 1 והגענו לרציפים... נכנסו לשרוול הראשון שהיה מולנו, שרוול מספר 113 של קו 70 להפתעתנו ראינו אוטובוסים חונים בקומה. המשכנו להיכנס לשרוולים שונים והסתובבנו ברציפים עצמם. גילינו דברים נחמדים... הגענו גם לרציפי ההורדה של דן שבקומה 2 ולבסוף גם מצאנו דרך גישה לקומה 2. יש לציין שהתחנה המרכזית הרבה פחות מצחינה אבל ממש. מצאנו מקום או שניים שהיה ריח של צרכי אדם אבל גם קומה 1, גם קומה 2, גם קומה 3 ברמת הבסדר ואף מעבר לכך. ליד בתי הקולנוע, איפה שחברי הפורום פגשו ב2006 קונדומים ופרטי לבוש תחתונים - לא היה זכר לדברים. היה אבק ברצפה אבל מעבר לכך שום דבר אחר. צילמתי תמונות רבות וגם סרטוני וידאו (של המעלית שמכריזה על קומה 1 - דן וקומה 2 - דן... זה שעשע אותי). חברי הפורום שבאו לבקר צילמו גם הם תמונות ואני אתחיל במלאכת ההעלאה בעוד זמן מה.
קומה 2 - רציף ההורדה, שילוט כניסה לתמח"ת.
כל הכניסות מרציף ההורדה חסומות ע"י סורגים.

olli3

New member
מנהל
אחרי חיפושים רבים, סוף סוף מצאנו את הדרך

ויתרנו על הקומות המוכרות והתחלנו לחפש את דרכינו לקומות 1 ו2. ירדנו מקומה 7 ישירות לחניון שבקומה 2 ומשם ירדנו לחניון 1 וחניון 0. משם הדרך לרציפי דן של קומה 1 הייתה קצרה מאד, אבל מכיוון שראינו שם רכב נמנענו מללכת לשם וגם חשבתי שלוינסקי נמצא בכיוון ההפוך... המשכנו להסתובב בקומה 0 (בחניה). בסופו של דבר עלינו במעלית איתה ירדנו מקומה 7... עלינו איתה לקומה 3 ליד המגה בול. משם הלכנו לכיוון לויסקי (הפעם בכיוון הנכון). הגענו למעלית משא (אם נמצאים בקומה 6, זה המעלית שליד רציפי אגד (201) וויאולה. היא הביאה אותנו לקומה 0 ולמשתנה איך לא... (אבל לא אותה המשתנה שפגשו חברי הפורום ב2006). צמוד אליה יש מדרגות שמביאות אותך לקומה 1 והגענו לרציפים... נכנסו לשרוול הראשון שהיה מולנו, שרוול מספר 113 של קו 70 להפתעתנו ראינו אוטובוסים חונים בקומה. המשכנו להיכנס לשרוולים שונים והסתובבנו ברציפים עצמם. גילינו דברים נחמדים... הגענו גם לרציפי ההורדה של דן שבקומה 2 ולבסוף גם מצאנו דרך גישה לקומה 2. יש לציין שהתחנה המרכזית הרבה פחות מצחינה אבל ממש. מצאנו מקום או שניים שהיה ריח של צרכי אדם אבל גם קומה 1, גם קומה 2, גם קומה 3 ברמת הבסדר ואף מעבר לכך. ליד בתי הקולנוע, איפה שחברי הפורום פגשו ב2006 קונדומים ופרטי לבוש תחתונים - לא היה זכר לדברים. היה אבק ברצפה אבל מעבר לכך שום דבר אחר. צילמתי תמונות רבות וגם סרטוני וידאו (של המעלית שמכריזה על קומה 1 - דן וקומה 2 - דן... זה שעשע אותי). חברי הפורום שבאו לבקר צילמו גם הם תמונות ואני אתחיל במלאכת ההעלאה בעוד זמן מה.
לקומה 2 מבפנים. מאחורי מודיעין דן שבקומה 2, שילוט המפרט לאן כל קו מגיע ומאיזה רציף, מצד שמאל (לא בתמונה, אך מופיע בתמונה הבאה) - שילוט באנגלית. השילוט הזה היה לבאים מקומה 3 בסללואים.

droriko

New member
מה זה הקו המחוק של 46?

לקומה 2 מבפנים. מאחורי מודיעין דן שבקומה 2, שילוט המפרט לאן כל קו מגיע ומאיזה רציף, מצד שמאל (לא בתמונה, אך מופיע בתמונה הבאה) - שילוט באנגלית. השילוט הזה היה לבאים מקומה 3 בסללואים.
מה זה הקו המחוק של 46?
לפי התיאור זה נראה כמו 42

olli3

New member
מנהל
והנה שילוט שלו באנגלית יחד עם שאר הקווים

קו 23 הישן שפעל מהתמח"ת לעתידים.
והנה שילוט שלו באנגלית יחד עם שאר הקווים
כנראה שלא חשבו על לטרוח להסיר את השילוט באנגלית לקווים שבוטלו עוד שרציפי דן שבקומה 1 פעלו.

oschlick

New member
אדיר!!!

אדיר!!!

connex

Active member
אחלה תמונות של אחלה נוסטלגיה

מאיזו שנה לערך השלט הזה? מאמין שלא מוקדם מ1998 אם רשום שם תל אביב מרכז ולא תל אביב צפון (כלומר-שילוט שנמצא לאחר שתחנת רכבת השלום כבר נפתחה)

olli3

New member
מנהל
הרבה לפני, אני זוכר את השלט מהימים הראשונים

מאיזו שנה לערך השלט הזה? מאמין שלא מוקדם מ1998 אם רשום שם תל אביב מרכז ולא תל אביב צפון (כלומר-שילוט שנמצא לאחר שתחנת רכבת השלום כבר נפתחה)
הרבה לפני, אני זוכר את השלט מהימים הראשונים
של התחנה.

easylivin

New member
טעות בידך: תחנת הרכבת ת"א מרכז

מעולם לא נקראה רשמית בשם "תל אביב צפון". דווקא תחנת בני ברק הנוכחית נשאה את השם הזה בשנותיה הראשונות. ת"א מרכז נקראה כך תמיד, מאז ומעולם. גם אחרי שת"א דרום נסגרה ולפני שת"א השלום נפתחה... השם "העממי" הזה שלה מתחיל כבר להישכח, וטוב שכך. http://he.wikipedia.org/wiki/תחנת_הרכבת_תל_אביב_מרכז

down under

New member
שניכם צודקים

מעולם לא נקראה רשמית בשם "תל אביב צפון". דווקא תחנת בני ברק הנוכחית נשאה את השם הזה בשנותיה הראשונות. ת"א מרכז נקראה כך תמיד, מאז ומעולם. גם אחרי שת"א דרום נסגרה ולפני שת"א השלום נפתחה... השם "העממי" הזה שלה מתחיל כבר להישכח, וטוב שכך. http://he.wikipedia.org/wiki/תחנת_הרכבת_תל_אביב_מרכז
שניכם צודקים
אכן רשמית סבידור (ת"א מרכז) מעולם לא נקראה בשם תחנת ת"א צפון או רכבת צפון או כל שם אחר שמכיל את המלה צפון בתוכו. אבל, אצל העמך ואפילו על תחנות אוטובוס ומפות של דן וכדומה היה כתוב גם כתוב את המלה צפון כשהתכוונו לתחנת סבידור מרכז.

alantan

New member
תל אביב מרכז מעולם לא כונתה תל אביב צפון

connex

Active member
אני תמיד הכרתי את התחנה כת"א צפון ארלוזורוב

אני תמיד הכרתי את התחנה כת"א צפון ארלוזורוב
אפילו על צו התייצבות מהצבא זה מה שהיה רשום בכל מקרה חידשתם לי תודה

olli3

New member
מנהל
קומה 2 - שילוט באנגלית המפרט את הקווים והרציף

קומה 2 - שילוט באנגלית המפרט את הקווים והרציף
ממנו יוצא כל קו.

מצב
הנושא נעול.
למעלה