לפעמים המרק הוא רק תירוץ

Tin Tinn

New member
לפעמים המרק הוא רק תירוץ ../images/Emo99.gif

אז חורף (נניח...) ואין יותר כיף בחורף ממרק חם. הכנתי לגוזלית ולי מרק עוף. גם טעים (יאמי
) וגם בריא. אני אישית אוהבת את המרק נקי וצלול, עם המון המון המון שקדי מרק (כי המרק הוא, כאמור, רק תירוץ
). אבל עבור הגוזלית אני חותכת ודואגת שיהיו גם ירקות וגם חתיכות עוף - בריאות, לא? אז זהו. שמסתבר שהגוזלית, בתור עותק שלי, לא אוהבת חתיכות במרק. רק מרק צלול עם שקדי מרק. ואם חלילה ניסיתי להשחיל איזה חתיכת גזר או עוף, היא מסרבת בתוקף - לא
ומסובבת את הראש. יודעת מה היא רוצה. וכשמגיעים לכמות מזערית של שקדים במרק (שזה אומר שיש רק שכבה אחת של שקדי מרק, פשוט כדי למנוע אי הבנות...) היא מבקשת - עוד שקדים. ומצביעה על הצנצנת, אם במקרה לא הבנתי... וכל זה הזכיר לי שאתמול אחותי העירה עד כמה הגוזלית היא עותק שלי. בעוד אני מרגישה מוחמאת ומודה של על האבחנה (המדוייקת, ברור) היא מוסיפה, היא את, כשהיית בגילה. כולנו משתנים עם השנים...
. יופי
לא יכולת להחמיא ודי
ואיך בכלל היא יודעת איך הייתי כשהייתי בגיל של הגוזלית, בשלב ההוא היא עדיין היתה בבטן...

../images/Emo6.gif

זה מה שנקרא חצי מחמאה?
שנים שלא אכלתי מרק צח רק עם שקדי מרק.

לבטרם אין המלצה גורפת

לגבי שקדי מרק. הם רק אומרים שאם הילד לועס טוב ויושב בזמן האוכל ולא משחק, אין איסור לאכול שקדי מרק. אישית, עוד לא ניסיתי.

אולי אפשר לתת שקדי מרק ש"ישבו"

זמן מה במרק והפכו לרכים (הרי הם די מתמוססים), ליתר ביטחון ובהתחלה.

אופירה10

New member
היא יודעת בדיוק מה היא רוצה../images/Emo6.gif

כנראה כמו אמא שלה....
דווקא החוויות הקטנות הללו, שתיית מרק+שקדי מרק ביחד ודברים דומים, הן הזכרונות הנוסטלגים שהכי מתגעגעים אליהם במשך השנים. יום אחד, בעתיד הרחוק-רחוק, תשבו שתיכן ותצחקו יחד על אותן חוויות קטנות ומצחיקות...!
אני חושבת שרבות מאיתנו רואות בקטנטנים שלנו עותקים מושלמים שלנו, בעיקר מבחינת התנהגות. גם השתיים שלי דומות לי בדברים רבים. בעקשנות והשובבות, בהבעות הפנים במקום דיבורים ועוד.... זו בהחלט מחמאה כשמישהו שם לב לכך!
ולגבי שקדי מרק.....כבר שנים שלא אכלתי!

catנוע

New member
גם אצלנו המרק הוא רק תירוץ

שקדי מרק זה ה-דבר
ותגידי לאחותך שלא נותנים חצאי מחמאות

lollla

New member
אצלנו אין מרק - אבל יש שקדי מרק

בתור חטיף אחה"צ - כמו בייגלה, דובונים וכדומה.....

ליביתי

New member
../images/Emo2.gif גם אצלנו המרק הוא רק תירוץ

לפחות אצל ג'וניור. רק שאצלו מרק העוף הזך משמש תירוץ לגזר עצמו
. הפרצוף התמה שלו
כשנגמר הגזר, למגינת ליבו, ונותר רק המרק....

אנה מ

New member
וואלה, גם שלך חולה גזר?

אצלנו המרק הוא כך - מעט נוזל והמון המון חתיכות גזר. פעם בשבוע - בקבוק של מיץ גזר סחוט טרי (אם זה היה תלוי בו, היה שותה כל יום מיץ גזר, רק לא רוצה ילד כתום)

lollla

New member
ואללה - נתת לי רעיון - אולי אנסה על

לולי מיץ גזר - כדי לגוון מיץ תפוז, ומיץ קיווי-אגס (של פריגת) חוץ מזה - אין פרות וירקות בבית סיפרנו אולי המתוק של הגזר יעשה לו חשק???

מוכר עד כאב ../images/Emo6.gif

לפעמים אני מתלבטת אם לקרוא לתותחון "מסננת אנושית". ואחותך נשמעת לי ידענית גדולה. למה את פוסלת אוטומטית את האפשרות של אוּרית-גֶלֶרית-עוּבַּרית?

דש1דש

New member
../images/Emo4.gif רק שלי מסרבת למרקים?!

המקום היחידי שהיא מוכנה זה אתל סבתא - וגם זה נשאר רובו בקערית.... ואני כל כך אוהבת מרקי חורף - מבאס!

למעלה