לפעמים............

t a l t a l i

New member
לפעמים............

אני ממש מצליחה לקלוט את זה - אני לומדת קונג פו!!! כן זה עם המכות, בעיטות, אומנות לחימה, ממש ממש כך, שאני מתחזקת ומשתנה מיום ליום... שזה אמיתי זה ממש קורה ברגע הזה!! לפעמים אני לא מצליחה לקלוט את זה בכלל. אולי ממש טיפה אולי שוכחת... אפילו באמצע שיעור, שוכחת מה אני בכלל עושה פה. מה זה הדברים האלה התנועות האלה התרגילים האלה???!!!?!? ומה אני עושה?? איפה? מה? מי? אני?????

TheGreatNut

New member
נסי לזכור...

נסי לזכור שאת שוכחת... אם תזכרי שאת שוכחת בזמן שתשכחי, יהיה לך הרבה יותר קל. רק לזכור...

TheGreatNut

New member
דרכי התנהלות אפשריים בסביבה פנימית:

מצב נפוץ בהיעדר נסיון וידע - אמונה חזקה בכך שהסביבה הפנימית היא הכל והיא גם תמיד תהיה הכל. אם עכשיו חרא, תמיד יהיה חרא. אם עכשיו אחלה, תמיד יהיה אחלה.
מצב שדורש מיומנויות וידע בסיסיים - להיזכר או להכיר בכך שיש סביבות פנימיות נוספות מלבד זו שאנחנו חויים ברגע זה. להיזכר או להכיר בכך שסביבה פנימית ספציפית היא משהו שבא והולך. היא משהו שחולף. אם עכשיו חרא, אני זוכר שמתישהו זה יעבור. אם עכשיו אחלה, אני זוכר שמתישהו זה יעבור.
מצב שדורש מיומנויות וידע ברמה גבוהה יותר מהמצבבים הקודמים - לאחר שנזכרנו או הכרנו בכך שהסביבה הפנימית שאנחנו חווים כרגע היא זמנית, אנחנו מנסים לשנות אותה (במידה ורצוננו בכך). אם עכשיו חרא, אני יכול לנסות לשנות את זה. אם עכשיו אחלה, כדאי שאלמד איך לשחזר את זה. הכוונה בשתי הדוגמאות היא לעשייה ולא למחשבה על עצם העובדה הזאת. מחשבה על עצם העובדה הזאת זה גם אחלה דבר, אך הוא יותר משתייך לקטגוריה הקודמת. ב-

את בסדר גמור ../images/Emo24.gif ../images/Emo23.gif

רואים שיש השתפרות קסומה בעבודה שלך
GO EASY ON YOUR SELF את אכן לומדת קונג פו וזה כזה כיף לא
.

../images/Emo24.gif

גם בי יש חלקים, שלמרות שעשיתי כבר למעלה מ-600 שיעורים בקונג-פו ובמסלול של אמנות היכולת, עדיין לא מעודכנים בכלל. הם בטוחים שאני מה שהאמנתי שאני במשך שנים. הם פשוט עוד לא קולטים עדיין. רק בינתיים... בקרוב כל זה עומד להשתנות

למעלה