לפתע זה הלם בי..

eקא זו או

Well-known member
בעקבות המאמר שקראתי אתמול על השקרנית המודעת, עובדת האלילים המכזיבים [ ביבי ] גלית דיסטל-אטבריאן.
ביבי מחפש אשה עם פה נקי, משהו דמוי ביבי, שלא תעורר חמת השרה הקנאית.
הלם בי לפתע, שכך מרננים, שיוסי כהן ראש המוסד מודר כעת, כי מתברר שהוא מצטייר כטוב יותר מביבי.
הלם בי גם, שביבי מצטלם לטיקטוק, ואני מקבל סרטונים של הזוועתון השמן והמגוחך.

Katomishh

Well-known member
1. תשים קרח ותלחץ.
2. תקשיב לגלית דיסטל ותשפוט בעצמך במקום לקבל חומר לעוס שעבר עיבוד מזון במיוחד בשבילך.
3. אל תקשיב לשמועות חסרות ביסוס.
4. אל תצפה בטיקטוק.

שמחתי לעזור.

eקא זו או

Well-known member
1. תשים קרח ותלחץ.
2. תקשיב לגלית דיסטל ותשפוט בעצמך במקום לקבל חומר לעוס שעבר עיבוד מזון במיוחד בשבילך.
3. אל תקשיב לשמועות חסרות ביסוס.
4. אל תצפה בטיקטוק.

שמחתי לעזור.
צר לי עליך כתומצ'יק, שאתה מוכן שישקרו לך בפנים בלי בושה ואתה תגיד - זו אמת אלטרנטיבית, לא מתאים לך, בטח כתועמלן וכסופיסט ממדרגה ראשונה, אלא אם כן נפלת בתוך המניפולציות שלך לגמרי. [ אני עם הסתוונית ביחס אליך, אני לא נותן מכות. ].
לגבי הקרח, לא הגלית ודומותיה ודומיה המשרתים את הגביר ולוחכים את ישבנו אוהב הלחיכות הולמות כלכך חזק.
צופה, בטח צופה.. הוא נחסם כבלתי רצוי עד למאוד.

Katomishh

Well-known member
צר לי עליך כתומצ'יק, שאתה מוכן שישקרו לך בפנים בלי בושה ואתה תגיד - זו אמת אלטרנטיבית, לא מתאים לך, בטח כתועמלן וכסופיסט ממדרגה ראשונה, אלא אם כן נפלת בתוך המניפולציות שלך לגמרי. [ אני עם הסתוונית ביחס אליך, אני לא נותן מכות. ].
לגבי הקרח, לא הגלית ודומותיה ודומיה המשרתים את הגביר ולוחכים את ישבנו אוהב הלחיכות הולמות כלכך חזק.
צופה, בטח צופה.. הוא נחסם כבלתי רצוי עד למאוד.
בוא נעשה את זה מסודר שלא תתפזר לי פה ואני אצטרך לאסוף.
לאט לאט.
מה הבעיה שלך עם דיסטל שעד לא מזמן בכלל הייתה שמאלנית שמצביעה מרצ?

eקא זו או

Well-known member
בוא נעשה את זה מסודר שלא תתפזר לי פה ואני אצטרך לאסוף.
לאט לאט.
מה הבעיה שלך עם דיסטל שעד לא מזמן בכלל הייתה שמאלנית שמצביעה מרצ?
אין צורך באף סדר, ולא תצטרך, הו אבא יקר, לאסוף אותי -הכל כתוב. אתה מוזמן לחפש בעצמך את שלל שקריה הברורים לגמרי.

Katomishh

Well-known member
אין צורך באף סדר, ולא תצטרך, הו אבא יקר, לאסוף אותי -הכל כתוב. אתה מוזמן לחפש בעצמך את שלל שקריה הברורים לגמרי.
אם לדעתך יש הרבה דוגמאות תן לי דוגמא אחת, כי אני חיפשתי ולא מצאתי.

Harrington

Well-known member
מנהל
תגיד, עוד לא למדת את מנהג השמאל/רל"ב כאן? אלפי פוסטים עם תיאורי גנאי על אנשים (סלב'ס כמו גם גולשים כאן שהם חלוקים עליהם), אבל דוגמאות למשהו? אין.

Katomishh

Well-known member
תגיד, עוד לא למדת את מנהג השמאל/רל"ב כאן? אלפי פוסטים עם תיאורי גנאי על אנשים (סלב'ס כמו גם גולשים כאן שהם חלוקים עליהם), אבל דוגמאות למשהו? אין.
בוא לא נכליל. וניתן לו הזדמנות לעמוד מאחורי דבריו.

eקא זו או

Well-known member
1. דיסטל אטבריאן הוסיפה כי "סער הוא אופורטוניסט והוא לוקח את מגש הכסף מהימין ומעניק אותו ללפיד. אני לא מבינה איזה ימני בועלם יכול להצביע לגדעון סער".
2.

רועי ברק

@ronenbergen

·
Sep 4, 2017

טוב, נמאס. התאפקתי. יאללה – מוציא את זה החוצה. זה קצת ארוך. היום צייצתי על כך שגלית דיסטל-אטבריאן שיקרה בשידור ואמרה שזכתה ב2 פרסי ספיר>
Quote Tweet

נראה לי מספיק.

Katomishh

Well-known member
1. דיסטל אטבריאן הוסיפה כי "סער הוא אופורטוניסט והוא לוקח את מגש הכסף מהימין ומעניק אותו ללפיד. אני לא מבינה איזה ימני בועלם יכול להצביע לגדעון סער".
2.

רועי ברק
@ronenbergen

·
Sep 4, 2017

טוב, נמאס. התאפקתי. יאללה – מוציא את זה החוצה. זה קצת ארוך. היום צייצתי על כך שגלית דיסטל-אטבריאן שיקרה בשידור ואמרה שזכתה ב2 פרסי ספיר>
Quote Tweet

נראה לי מספיק.
תפסיק להביך את עצמך קקאזו.

1. זו הדעה שלה על אדם, אתה יכול להסכים עם דעה לא להסכים עם דעה אבל אי אפשר לטעון שדעה היא שקר.
אחד יטען שנתניהו מנהיג טוב השני יטען שלא, אף אחד מהם לא שקרן.

2. מדובר בהתבטאות אחת מ 2017 גלית כמובן תקנה את עצמה לאחר שעתיים בלבד וטענה שהדברים נאמרו בלהט הוויכוח, משום שהמרואיינת מולה קראה לה בזלזול משוררת.
דיסטל אומנם לא זכתה בפרס ספיר הראשי, אך קיבלה מענקי פרס של עשרות אלפי שקלים ופסלון זכיה מוועדת ספיר המיועדים למקומות הגבוהים.

אם זאת הרמה חבל לבזבז זמן, תתעסק במהות ולא בזוטות בבקשה.
"שקרים" כאלו אני יכול להביא לך על כל אדם כולל עליך אבל אנחנו לא בוויכוח בגן ילדים,
ואני לא אבזה את עצמי לקרוא לאדם שקרן על טעויות ועוד על כאלו שהתנצל עליהן שעתיים לאחר שאמר אותן.

eקא זו או

Well-known member
תפסיק להביך את עצמך קקאזו.

1. זו הדעה שלה על אדם, אתה יכול להסכים עם דעה לא להסכים עם דעה אבל אי אפשר לטעון שדעה היא שקר.
אחד יטען שנתניהו מנהיג טוב השני יטען שלא, אף אחד מהם לא שקרן.

2. מדובר בהתבטאות אחת מ 2017 גלית כמובן תקנה את עצמה לאחר שעתיים בלבד וטענה שהדברים נאמרו בלהט הוויכוח, משום שהמרואיינת מולה קראה לה בזלזול משוררת.
דיסטל אומנם לא זכתה בפרס ספיר הראשי, אך קיבלה מענקי פרס של עשרות אלפי שקלים ופסלון זכיה מוועדת ספיר המיועדים למקומות הגבוהים.

אם זאת הרמה חבל לבזבז זמן, תתעסק במהות ולא בזוטות בבקשה.
"שקרים" כאלו אני יכול להביא לך על כל אדם כולל עליך אבל אנחנו לא בוויכוח בגן ילדים,
ואני לא אבזה את עצמי לקרוא לאדם שקרן על טעויות ועוד על כאלו שהתנצל עליהן שעתיים לאחר שאמר אותן.
אל תבזבז זמן, אני ביקשתי ממך לבזבז זמן. ביקשת שקר, קיבלת שקר. לטעמי זה מספיק, יחד עם כניסתה המרשימה לתחת של ביבי אחרי קודמיה, שחלקם כבר הופרשו בבוז החוצה.. שם אותה כדמות לא לחיקוי אלא לסלידה, ולא, אב"ח לא יציל אותה מהכיעור שהיא נמצאת בו.

Katomishh

Well-known member
אל תבזבז זמן, אני ביקשתי ממך לבזבז זמן. ביקשת שקר, קיבלת שקר. לטעמי זה מספיק, יחד עם כניסתה המרשימה לתחת של ביבי אחרי קודמיה, שחלקם כבר הופרשו בבוז החוצה.. שם אותה כדמות לא לחיקוי אלא לסלידה, ולא, אב"ח לא יציל אותה מהכיעור שהיא נמצאת בו.
אני משתדל שלא להתייחס לשיחות איתך כביזבוז זמן, למרות שאתה לא מקל עלי פה.
חבל שאתה ושכמותך לא פתוחים לדיון ומוכנים לעשות שקר בנפשכם רק כדי להיצמד לנרטיב שהגדירו לכם לדבוק בו.

jackie111

Well-known member
ניר חפץ, עד המדינה בתיק 4000, הגיש היום (ד') תביעה בסך רבע מיליון שקל נגד המועמדת
ברשימת הליכוד והסופרת גלית דיסטל-אטבריאן בגין לשון הרע, פגיעה בפרטיות והפרת צו איסור
פרסום, זאת במסגרת פרסומים בעמוד הפייסבוק שלה הנוגעים לחפץ.

Katomishh

Well-known member
ניר חפץ, עד המדינה בתיק 4000, הגיש היום (ד') תביעה בסך רבע מיליון שקל נגד המועמדת
ברשימת הליכוד והסופרת גלית דיסטל-אטבריאן בגין לשון הרע, פגיעה בפרטיות והפרת צו איסור
פרסום, זאת במסגרת פרסומים בעמוד הפייסבוק שלה הנוגעים לחפץ.

מסכן חפץ,
המשטרה הרסה לו את החיים ואת הבריאות בניסיון להוציא ממנו עדות נגד נתניהו,
וכל פעם שמישהו חוזר על הפירסומים שהופיעו ברובם בטלוויזיה ושידועים לכל על איך הרסו לו את החיים, הוא תובע על הפרת צו.

זו כבר תביעה חמישית שלו

Harrington

Well-known member
מנהל
מסכן חפץ,
המשטרה הרסה לו את החיים ואת הבריאות בניסיון להוציא ממנו עדות נגד נתניהו,
וכל פעם שמישהו חוזר על הפירסומים שהופיעו ברובם בטלוויזיה ושידועים לכל על איך הרסו לו את החיים, הוא תובע על הפרת צו.
הוא באמת יוצא מסכן מכל הסיפור :). עם זאת, קשה לרחם על עבריין שבשביל להציל את עורו החליט 'לפתוח' על חבריו. מצד שני, עם התרגילים שעשו לו, באמת מסכן.

למעלה