לקוחה דרשה להמשיך לקבל שירות?!

spirit73

New member
לקוחה דרשה להמשיך לקבל שירות?!

לצערי אני מדי פעם נאלץ לאכול ברשת המזון הגדולה של המבורגרים.משום מה כל שבוע מתחלפים שם עובדים וגם מנהלים. היום קניתי ארוחה וקיבלתי אותה בשקית.פתאום גיליתי שהשקית כולה מטונפת!באתי עם זה לנציג שירות והוא זורק לי שקית חדשה.בלי להתנצל, כלום.זורק לי שקית חדשה.אני בדרך כלל לא צועק.אבל פה יצאתי מהכלים.צעקתי לו למה אני צריך שקית חדשה.מה עם זה שהבאת לי אוכל בשקית מטונפת.והוא אומר לי "מה אתה רוצה, למה חזרת אם אתה לא רוצה שקית חדשה, מה פואנטה"הוא אומר לי.ביקשתי מנהל ומה הוא גם אומר לי "לא משנה מה שקרה רוצה שקית חדשה כך , לא רוצה אז לא חשוב". וזאת רשת עם סטנדרטים אמריקאיים עלק.עמדה שם בתור אישה והתחילה לצעוק מה השקיות מלוכלכות, את מי זה מעניין.אפשר לקבל פה שירות! אתם מבינים לא חשוב לה איזה שירות.לא חשוב לה שיגישו לה אוכל בכלים מלוכלכים.העיקר היא רוצה שירות. ומה תגידו עם הבחירות.מביאים לנו כל פעם אותם מפלגות עם "שקיות מלוכלכות" ואנחנו מצביעים כל פעם.עם מטומטם! ההוא שדפק לנו את גיל הפנסיה, הוריד את כל הקצבאות ועכשיו סגר עם ש"ס על העלאת קצבאות הילדים.ועכשיו העם הולך להצביע בשבילו. אני הבנתי כבר לנו לא חשוב מה השירות!לא חשוב מה נקבל!העיקר שזה יהיה עכשיו ועדיף הבלי תור!

למעלה