לקחת חבילה מהדואר-האם זה חיוני?

gaya45

New member
אני מקווה שזה בסדר שאני שואלת כאן. קיבלתי הודעה מהדואר על מוצר שהגיע מעלי אקספרס - הסניף דואר נמצא יותר מ-1 ק"מ מהבית. האם אני יכולה לצאת לצורך קבלת החבילה או שאני עלולה לחטוף קנס?

GoldenEyes

Well-known member
אני מקווה שזה בסדר שאני שואלת כאן. קיבלתי הודעה מהדואר על מוצר שהגיע מעלי אקספרס - הסניף דואר נמצא יותר מ-1 ק"מ מהבית. האם אני יכולה לצאת לצורך קבלת החבילה או שאני עלולה לחטוף קנס?
תלכי לקחת
הסבירות שיתפסו אותך מאד קלושה
גם לא ימדדו לך את המרחק המדוייק
אם את כ"כ חוששת , תלכי כשייגמר הסגר עוד שבוע
חבילות אמורות לחכות שבועיים

trilliane

Well-known member
מנהל
הייתי הולכת. אנחנו יוצאים לסידורים גם יותר מק"מ מהבית בלי שום היסוס. לא עוצרים ולא מודדים וגם אם ישאלו זו סיבה הגיונית לחלוטין.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אגב... כשאת מקבלת הודעה על דבר דואר שמחכה לך בסניף, קיימת גם אפשרות לבקש ששליח יביא לך את המשלוחה עד הבית. נכון. זה כרוך בתשלום, אבל אם את חוששת, אולי שווה לשלם.

דיברגנט חדש

Well-known member
ברגע שתראי לשוטר את הזמנת הדואר שתבואי לקחת את החבילה, זה קביל לחלוטין, אחרת הדואר היה סגור.

trilliane

Well-known member
מנהל
במחשבה שנייה, השאלה האמיתית היא למה מלכתחילה אין לך נקודת איסוף קרובה יותר לבית... :unsure:

GoldenEyes

Well-known member
במחשבה שנייה, השאלה האמיתית היא למה מלכתחילה אין לך נקודת איסוף קרובה יותר לבית... :unsure:
כי ככה הדואר הכושל עובד
מטרטרים אנשים למרכז חלוקה רחוק מהבית
שלא נדבר על זה שחבילות מגיעות לעיר אחרת
פורסם על זה רבות

שתביני , יש לי מרכז חלוקת חבילות מרחק 4 דקות הליכה מהבית, אבל תמיד אני נשלח לחצי השני של העיר לקחת חבילה

trilliane

Well-known member
מנהל
כי ככה הדואר הכושל עובד
פורסם על זה רבות

שתביני , יש לי מרכז חלוקת חבילות מרחק 4 דקות הליכה מהבית, אבל תמיד אני נשלח לחצי השני של העיר לקחת חבילה
אם יש לך מרכז קרוב נסה לבקש לעבור. תתפלא, אולי זה אפשרי.
בזמן האחרון קיבלתי יותר מפעם אחת מסרון בזו הלשון:

לקוח יקר,
משלוח R*********Y מחברת AliExpress נמצא בדרכו לארץ. המשלוח יישלח לנקודת האיסוף המשויכת לכתובת שסופקה במועד ההזמנה.
באפשרותך לבחור לקבלו בכל נקודת איסוף אחרת. לצורך איסוף המשלוח מנקודה אחרת, אנא לחץ על הלינק .....
שים לב כי שינוי נקודת האיסוף אפשרית רק עד נחיתתו של המשלוח בארץ.

דיברגנט חדש

Well-known member
כי ככה הדואר הכושל עובד
פורסם על זה רבות

אצלנו בכלל אבסורד, הדואר בעבר היה משוייך לאן שהוא היום, אך ב-5 שנים האחרונות היה משוייך לסניף הקרוב יותר לבייתי ולפני מס' חודשים חזר לסניף המרוחק.

למעלה