לקחת פוסטינור?

לקחת פוסטינור?

היי, אתמול קיימתי יחסי מין. מה שמדאיג אותי-בהתחלה הוא לא נכנס אליי הוא היה רק היה בפתח האיבר לכמה שניות. ואחר כך שכבנו עם קונדום הוא התחיל להלחיץ אותי שאולי כדאי שאני אקח פוסטינור כדי שלא נסתכן. אני לא ממש מרגישה שיש אפשרות שנכנסתי להיריון מהפעולה הזאת. האם יש סיכוי שנכנסתי להיריון?האם באמת כדאי לרוץ לקנות פוסטינור לכל מקרה? בבקשה תענו לי מהר

אני לא קימתי אתמול יחסים אני צריכה?

אני צריכה פוסטינור? מה זאת אומרת, נכנס זרע לרחם או לא? אם בא לך להוציא מאה שקל אז תקני, או שכבר תלדי מהחמוד שהשכיב אותך... פוסטינור החדש טוב ל72 שעות אחרי הסקס. השאלה את יודעת מתי את מבייצת? כל כמה זמן את במחזור? וכמה זמן את לפני אחרי תחילת מחזור?

אם הייתי יודעת בוודאות אם נכנס או לא...

לא הייתי שואלת! אם בא לי להוציא מאה שקל?חחחחחח לא, עדיף כבר להכנס להיריון ולגדל ילד :D התגובה שלך פשוט הרגה אותי מצחוק בכל מקרה, כבר קניתי ולקחתי את הכדור.אם יש סימני שאלה עדיף לא לקחת סיכון... אני לא יודעת מתי אני מבייצת.סיימתי את המחזור לפני יומיים והוא סדיר.

אז לידיעתך.

אם לחמוד יצא זרע בהתחלה, הוא לא היה ממשיך איתך מיד... גם אם הוא תמני חרמן. הביוץ שלך עוד שבוע בערך. בכל מקרה תדעי שאם המחזור כל 28-30 יום הביוץ באמצע אם יומים קדימה ואחורה... בהצלחה ובהנאה בלי לחץ.

אדונשוי

New member
עכשיו אמרת שטויות מירי

זרע יכול לצאת בכל התהליך , הוא יוצא במינונים קטנים שאפילו את לא חשה. צריך לבצע סקס מוגן בכל רגע של האקט.

אז זהו שלא, ממש לא שטויות.

יש מה שנקרא 'קרי' שזה החומר שיוצא קודם לזרע ותפקידו לשטוף את צינורות השתן. ברגע שיוצא הזרע הפעיל כבר לא יעמוד לאותו בחור. אני מונעת למשל כאשר בעלי שולף את אבורו ממש כשמתחיל 'השפריץ' בימי הביוץ. (אני אשה שנכנסת להריון רק מלראות תחתני גבר) וזה עובד. חשוב לקרוא בנושא.

התייעצתי לפני שלקחתי כמובן...

חשבתי שהגלולה היא רק ליום שאחרי אז העדפתי ללכת לקנות. בכל מקרה תודה...

למעלה