*לקראת ההופעה של בטי* - עוד שבוע!

• פותח הנושא RTur
  • פורסם בתאריך

RTur

New member
*לקראת ההופעה של בטי* - עוד שבוע!

טוב, אז בשעה טובה, בעוד שבוע הופעת השקה של בטי לאלבום החדש "בין המילים" שיצא לא מזמן! אחרי די הרבה זמן (כ-4 שנים) שבטי לא הופיעה עם להקה בהרכב מלא מאז הסיבוב של "נסה אותי", בטי חוזרת להופעה בהרכב מלא עם השירים החדשים וגם הישנים האהובים מפעם. אז אחרי שכבר הכרנו את השירים החדשים גם באלבום, וגם בהופעות האקוסטיות שבהן נחשפנו לעוד ועוד שירים מהאלבום החדש עוד לפני שהוא יצא - מהו פלייליסט החלומות שלכם להופעה זו? בחרו כ-17 שירים מתוך שלושת האלבומים של בטי שמבחינתכם יהיה רשימת ההופעות הטובה ביותר עבורכם!

RTur

New member
ואני גם אתחיל:

1. פרפרים 2. חלק מחלק 3. נדנדה 4. סיבות אישיות 5. מר לי 6. האמת שלנו 7. מניפולציה 8. בין המילים 9. רק רוח 10. רעל 11. אהובי וכוחי 12. האחרון שיגיד 13. התמונה הגדולה 14. מקום חדש 15. הלילה הזה 16. ספק 17. נסה אותי בונוסים/הדרנים וכו': 18. מהפכה קטנה 19. עד שתבין אותי

אם במסורת האלבום השני נלך...

אז אני אתמול חשבתי שבטי צריכה להתחיל ולסיים את ההופעה עם השיר שאת שמו אני כרגע לא זוכרת אבל את משפט העל: "אני במקום חדש, אני באויר ממש...יש לי מצב רוח טוב..." ואח"כ פחות משנה לי כל עוד זה יכלול את מניפולציה, התמונה הגדולה, נסה אותי, בין המילים, רעל, שיר 6 באלבום החדש (איזה גרועה אני שלא הבאתי את הדיסק לכאן ושאני לא זוכרת שמות), שיר 2, השיר עם המשפט המוחק בסגנון- נותנת ולא מקבלת חזרה, אהובי וכוחי (מוקדש לארתור) וכמובן מלכת הפופ. יש כ"כ הרבה שירים שבא לי לשמוע. אני כ"כ מתרגשת!!!! ואם אפשר איזה דואט עם איתי פרל בכלל יפיל אותי מהכסא... נפגש בקרוב שבוע טוב יעל

RTur

New member
הו.. צדיקה בסדום. כבר חשבתי שאני לבד פה ../images/Emo6.gif

למעלה