לקראת המבחנים לטכני בחיפה

ghsukcht

New member
לקראת המבחנים לטכני בחיפה

אוקי,נרשמתי למבחנים ביולי, דיברתי כבר עם כמה אנשים לגבי זה אבל אני עדיין צמא לעוד טיפה מידע.. |": בקיצר, איך זה הולך?המבחנים?[אני גומר כיתה ח'] אם אני מתקבל לשם,אז אני ישר שם עולה על מדים?זה גם נעליים צבאיות? באמת שווה מבחינה לימודית ללכת לשם ?[אני תלמיד דיי ממוצע..]יהיה לי קשה להיות שם? איך באמת המשמעת? אמרו לי שצריך להיות הכי חמוד וזה בהתחלה,כדאי גם ללכת למועצת תלמידים שם? איך החדר כושר?איך ההסדר שם לגבי זה?איך האוכל?:p תודה מראש,עידו..

ghsukcht

New member
עוד טיפה שאלות :p

מקבלים גם דסקית? כמה מדים מקבלים ?

לאט לאט...

המבחנים הם במשך יומיים-שלושה, כשאתה מגיע בבוקר וחוזר אחרי הצהריים הביתה. מבחנים סטנדרטיים של החומר שהיית אמור ללמוד בבית הספר עד לאותו שלב בנושאי מתמטיקה, אנגלית ולשון. אם התקבלת תקבל עוד ביום הראשון של ימי הקליטה, מדים ונעליים צבאיות, ללא דיסקית. אם אתה אוהב את העניין הטכנולוגי, אז כן, שווה ללכת. גם תלמיד ממוצע יכול להסתדר לא רע בכלל. המשמעת היא משמעת צבאית, על כל המשתמע מכך. מסדרי בוקר, דיגום וכו'. תהיה איך שאתה, הכי טוב. אם אתה בעניין של מועצת תלמידים תוכל להגיש מועמדות אם תתקבל בתחילת שנת הלימודים. החדר כושר מצוייד מצויין אבל שוחרים משתמשים בו בעיקר בשיעורי הספורט, הוא יותר מיועד לסגל הבסיס. האוכל... על טעם ועל ריח אין להתווכח. טל. :]

ghsukcht

New member
תודה..

וואי הורדת לי חלק מהלב :) תודה, אבל..לא שזה כזה חשוב אבל אי אפשר סתם ככה ללכת שם למכון? המבחנים הם יומיים, אתה עדיין יודע מה עושים שם רוב היום במבחנים? את האמרת הייתי רוצה לקבל גם עוד תגובה ממישהו.. תודה רבה רבה

דבר ראשון,

אני בת... (רמז: פלפלת...) דבר שני,אתם תלכו בשלשות, ידברו איתכם על בית הספר, ראיונות עם מדריכים ועוד. הייתי בכמה וכמה מיונים ואף עברתי את התהליך בעצמי, כך שאני די יודעת מה הולך שם.

MUXA1

New member
אהמ...אהמ...../images/Emo163.gif

חדר הכושר מצוייד פשוט יוצא מן הכלל, אך לא לשוחרים - ולא, לא משתמשים בו בשיעורי ספורט ! במיוחד אם הם אקסטרנים... ולגבי אוכל, אני אפילו לא רוצה להתחיל לדבר.

ghsukcht

New member
תודה תודה :)

חחח סליחה,שמתי לב רק אחר כך :p ממש תודה.. אם יש עוד משהו להגיד,אני כאןXD

ForYourEyesOnly

New member
טעות לעולם חוזרת

אתה תתקבל בכל מקרה. גם אם תעבור את במבחנים, גם אם לא, מקבלים את כולם. לא קראת את הראיון האחרון של בילי (שהשתלטה עם הכיתה שלה על כל עיתון בי"ס) עם מפקד בי"ס? "הכוונה היא להמשיך ולצמוח גם איכותית וגם כמותית והיעד הוא בית ספר טכנולוגי, איכותי עם כ1200 תלמידים". המבחנים הם רק הצגה כדי להראות ש"אולי" אין לך סיכוי להתקבל. שווה ללכת לשם? לא. יהיה לך קשה שם? כן. נעליים צבאיות? כן. איך המשמעת? אין משמעת. מאיימים הרבה אבל בתכלס לא מעיפים אף אחד. להיות חמוד? אחרי שנתיים אתה תשכח מה זה. ללכת למועצת תלמידים? רק אם אתה רוצה סנדוויצ'ים בחינם. חדר כושר? לא יכניסו אותך. זה רק למדריכים הקשוחים והאפלים של הטכני. אין כניסה לשוחרים עלובי נפש. איך האוכל? עדיף שתביא מהבית. כמה מדים מקבלים? לא מספיק. וגם אלה שיהיו לך יקרעו או יהיו קטנים ובמשך חצי שנה תשמע מהמדריכ/ה שלך תירוצים למה היא/הוא עדיין לא החליפו לך אותם.

pure_as_fire

New member
../images/Emo45.gif תומך מאוד בהודעה זו.

אם אין לך התעניינות מטורפת במכונות או אלק', אל תלך לטכני. אם יש לך, ממליץ לך לחפש כול חלופה אחרת (תיכון אזרחי שמלמד את זה) וללמוד בו. אם יש לך סיבה אחרת ללכת לטכני, תכתוב אותה ונשמח לעזור לך להבין האם זה באמת שווה את זה או לא. בסופו של דבר, מעטים האנשים ששווה להיות במסגרת כזו, ולכן הרוב מתחרטים בכיתה י"א ואילך אם לא לפני. וממתי המבחנים ביולי? איזה מוזר, בזמני זה היה תמיד בפסח...

חבר'ה,

הילד רוצה ללכת לטכני... תנו לו לנסות, לראות בעצמו ולהחליט אם זה מתאים לו. אל תתנו לחוויות הלא משהו שלכם להרוס לילד שאולי יאהב את זה. הרי לא סתם נשארתם בטכני, ובלי התירוץ של "כבר היה מאוחר לעזוב", כי מי שרוצה לעזוב עוזב-לראיה, בן כיתתי לשעבר עזב באמצע יב' ובן שיכבתי לשעבר, עזב גם כן באמצע יב'. שיהיה בהצלחה..

ForYourEyesOnly

New member
מישהו אמר לו מה לעשות?

הוא שאל. אני עניתי. שיעשה את השיקולים שלו לבד.

Prince Yoni

New member
תשמעי..

את בגדול משוחדת... למרות שזה נשמע קיצוני מדיי, אבל מה לעשות בתור חניכה יועצת את חייבת להגיד את מה שאת אומרת. כולנו יודעים שהרמה בטכני לא ירדה אלא התרסקה עם השנים, מורידים פה יחידות במקצוע ושם שעות לימוד, ואין פנימייה ומדריכים שלא יודעים לקרוא ולכתוב מלמדים אותך לבגרויות ועוד ספרים אני יכול לרשום על המקום הזה. אני אומר חד משמעית, רק מי שרוצה חיל האוויר וצבא וקבע ואוהב את המערכת שילך... מי שלא... שורף לעצמו את החיים. צריך עצבי ברזל כדי לשרוד את כל החרא שמאכילים אותך שם, כל פלצן חושב הוא אלוהים. פעם הבית ספר היה מקור להשראה וחלום לפעמים לאנשים, היום, שאלוהים ישמור עלינו מכל משמר.

הדעה לא משוחדת...

סיימתי ללמוד אז אין לי אינטרס לשקר פה. יכול להיות שהבית ספר הוא לא מה שהיה, אבל אל תשכח שגם החניכים הם לא מה שהיו וכך גם המפקדים. הדברים משתנים בהתאמה, לטוב ולרע. אם אתה לא אוהב את המסגרת-איש לא מחזיק אותך, העובדה שנשארת אומרת הכל. אז בבקשה, אל תירקו לבאר ממנה אתם שותים.

ForYourEyesOnly

New member
ולנו יש אינטרס לשקר?

גם אנחנו מספרים בדיוק את מה שעבר עלינו. הדברים משתנים? בהחלט. 95% ממי שתשאלי יגיד שמשתנים לרעה. אף אחד באמת לא מחזיק אותך בבי"ס אבל יש אנשים שאין להם את הכוחות שבהתאקלמות ומעבר לבית ספר חדש כשנשארה להם שנה או פחות ללמוד. הם מעדיפים לסבול את הזמן שנשאר להם וזהו.

ghsukcht

New member
תודהלכולם..

היה מבחנים בפסח,אבל לא יכלתי להגיע.. :\ אז יש גם בחופש הגדול ממש ממש תודה,פלפלת?עזרת לי מאוד D:

ghsukcht

New member
לא ראיתי חלק מההודעות,

אבל עדיין תודה לכולם ;) כן,אני ילך להבחן, וגם אם אני לא ירצה אחרי זה,מה אכפת לי שיהיה לי ניסיון במבחנים מהסוג הזה?ללמוד להתמודד איתם? ושמעתי ממש טיפה על המבחנים הפסיכוטכנים, ניראלי שעשיתי כזה פעם,והתקבלתי למה שהיה עם זה.. אבל אתם יכולים להסביר לי עוד טיהפ? ממש ממש ממש תודה,עידו :)

krasav4eg

New member
אח שלי תקשיב

אח שלי עם אתה הולך לטכני בגלל שאתה חושב שתיהיה לך איזושהי חוויה צבאית מזה אז אתה טועה הבית ספר הזה סתם בית ספר אזרחי בלבוש מדי צהל זה הכל . אתה תחזור כל יום בחמש או שש בערב הביתה ולא יהיה לך כוח אפילו ללכת להשתין שלא לדבר כבר על להיפגש עם חברים . אל תימהר להיכנס לנעליים צבאיות , תלמד בתיכון אזרחי תעשה שם בגרויות ואז תתגייס כמו בנאדם נורמלי.

למעלה