לקראת לימודים

אושניק

New member
לקראת לימודים

היי כולם אני עובדת כבר שלוש שנים כמשלבת בחינוך הרגיל ומעוניינת ללמוד הוראה לגיל הרך. אשמח לקבל המלצות לגבי מכללות למיניהן תודה *_*

shysas

New member
סמינר הקיבוצים

אם מעניין אותך מקום עם מודעות חברתית וסביבתית גבוהה זה המקום. מלבד זאת, אני לא יודע איך זה בלוינסקי, אבל אצלנו המרצים\ות משכמם ומעלה ואני אישית רואה בכל אחד\אחת מהם\ן את החזון החינוכי שלו\ה. אז המלצתי היא סמינר הקיבוצים. שי (חינוך מיוחד לגיל הרך).

שולה82

New member
לברר

יש הבדלים בין המסלולים השונים. למשל בקיבוצים הגיל הרך הוא רק מגיל 3 ואילו בלוינסקי מגיל 0

ginger22

New member
היי

מכללת קיי, מרוצה מעל לכל ספק.. המכללה ממוקמת בב"ש, כמה שחשבתי שיהיה שם למידה ברמה נמוכה, אני לומדת שם חינוך לגיל הרך, שנה ראשונה,וממש נהנת מכל רגע.. כיף אמיתי, ומאוד מאוד מעניין המרצים "תותחים", מעל למצופה אם יש לך שאלות ואת צריכה להתייעץ,שלחי מסר ואשמח לעזור

שרית153

New member
תשובה לאושניק-חינוך והוראה ביית ברל

שלום לך, אני לומדת חינוך והוראה לגיל הרך במכללת בית ברל. חשוב לי לציין שהקמפוס הירוק והאנשים המקסימים בהחלט תורמים לאווירה במקום!! הקמפוס ממוקם צפונית לכפר סבא והקירבה למרכז מאפשרת לך להשתלב בהמון מקומות עבודה. המרצים הם אנשי מפתח בתחום החינוך ותמיד הם מוכנים להישאר ולעזור לסטודנטים.

כל אחד ימליץ לך על המכללה שבו הוא לומד:)

אני אמליץ לך על לוינסקי כי שם אני לומדת חינוך לגיל הרך. לדעתי תבואי למכללות בעצמך (בטח עוד מעט יתחילו הימים הפתוחים), תתרשמי, דברי עם סטודנטים ותראי מה הכי טוב לך

שולה82

New member
גמאני

אני גם ממליצה על לוינסקי ולדעתי יש להם יום פתוח עוד שבועיים. תשאלי שם:)

למעלה