לקראת ניו יורק (במקום שיר)

לקראת ניו יורק (במקום שיר)

פָּנו את המסלולים - וּפִרְסו את מרבד הארגמן זַרְזו את התורים - וְעצרו עבורנו את הזמן האיצו את המסועים- ואת בדיקת הדרכונים המריצו מוניות וחָפֶּרִים - וכבו להם את המונים... הנה אנחנו מגיעים! נָקו את הרחובות הישנים - והאירו בפנסי חג לבנים רִחְצו מפיח רב שנים - את חלונות הבניינים שִטפו אבק מן המדרכות - וצִבעו פנים כליצנים הַמתינו לנו בהבעות דרוכות - ונופפו בדגלים קטנים. גַרשו רוחות ועננים - והַכְשירו את מזג האויר פִּתחו לנו מסעדות וקניונים - ואת "קרנגי" לקונצרט נדיר ברִיבֵר סַיְד צֶ'רְצ' בראש מגדל - נַגְנו בכל הפעמונים כאילו לא שמענו את קולם - לפחות תריסר שנים הפריחו את פארק "סנטרל" - וסחררו בו את הקָרוּסֵל וכמו רולטה מיטיבת גורל - סדרו לנו "GRAND SALE". שַפְצו והשקיטו את התחתית - וְנָקו בה מסדרונות ומַשְתנות ושַגרו להארלם את העשירים, שינסו בבּרונקס מכונית לחנות... והעיקר: סַלקו את הברוקרים - וחַלְקו לעניים את הארמונות: שַכְנו בהם את חסרי הבית - ורִחְצו את גופם הדל האכילו אותם בשר רך - והַשקו כל אביון וכל אומלל הַלבישו אותם במחלצות - ודאגו להם במשך אלף עונות כי משהו כבר מוכרח - בעיר הזו להשתנות. אז פנו את המסלולים ושנו את הדרכים הישנות. ================================ ומבקש סליחה מהמשורר אודן על הרעיון (Funeral Blues) להתראות בעוד כשבועיים

שמעון, תעשה חיים../images/Emo39.gif../images/Emo9.gif../images/Emo39.gif

באמת - רק טוב. מקנאה בך על להיות, לרגע, בלב העירוני הפועם שנקרא מנהטן, שוערים בפתחי מלונות נהגים שחורים במוניות צהובות לאורך הברודוויי הלוך ושוב נגן מתופף על פח בקרן רחוב להיות במומה, לחיות עשרים וארבע שעות (סתם בשליפה, לא לתפוס אותי על החרוז או על התוכן. רק שליבי אכול קנאה. תעשה כייף!)

קסנדרה*

New member
שמעון נסיעה טובה, תבלה, אני ירוקה מקנאה../images/Emo5.gif

ניו יורק היא העיר שאני הכי מתגעגעת אליה, תסניף ממנה גם קצת בשבילי
נתגעגע אליך ונמתין. קסנדרה

למעלה