לקראת 2007 המגיעה אלינו הלילה

catנוע

New member
לקראת 2007 המגיעה אלינו הלילה ../images/Emo48.gif

אני רוצה לאחל לפורום החדש שלנו שנולד רק לפני כמה שבועות, שיגדל ויתפתח ויהיה בית חם עבור כל האמהות היחידניות באשר הן, מקור להתייעצות ולשיתוף, או סתם לבילוי של בוקר/ערב
ולכל בנות הפורום - שנה נפלאה, של הגשמה עצמית, של אמהות מתפתחת וחוויות עם הילדים (ובלעדיהם |מצונזר|) של בריאות
, של בישולים
לכל המבשלות, ובכלל שכל מה שאתן רוצות ומאחלות לעצמכן יתגשם

דש1דש

New member
../images/Emo45.gif אפשר להוסיף כמה ברכות?

שנמצא את השקט, השלווה והאושר - עם הילדים, עם בו/בת זוג
למי כבר מחפשת, שתיהיה פרנסה בשפע וללא בעיות כלכליות שלא נצטרך לבדוק למעלה שלא נוחת עלינו טיל
שלא נצטרך להביט למטה שלא לדרוך על פצצה (טיבעית או מעשה ידי אדם)... שניהיה מוקפות בחברים, בשמחה ובצחוק שתיהיה שנה נהדרת

אורora

New member
שנה טובה../images/Emo141.gif

ונהדרת, לפורום שלנו ולכל החברות בו. שיהיה רק טוב.

gezers

New member
תכלה שנה..

וקיללותיה, תחל שנה ובירכותיה.. אוקי, נכון, זה של ראש השנה היהודי יותר, ועדיין.. משהי בכלל זוכרת את התאריך העברי? למעט כשדוחפים לנו אותו בכח איפשהו בספטמבר..?
אז שתהיה לכולנו שנה טובה ומוצלחת, שנת הגשמת חלומות ומאוויים, שנה של בריאות אושר אהבה והצלחות!!!

../images/Emo48.gif../images/Emo23.gif../images/Emo226.gif../images/Emo28.gif../images/Emo101.gif../images/Emo79.gif../images/Emo20.gif

זאת השנה שאני מאחלת שתהיה. כמעט הכל אדום, אבל לא רק
שלכווווווווווולן תהיה שנה מאושרת יותר מקודמתה, מוצלחת יותר, משגשגת יותר, מגשימה יותר ובריאה יותר...
ושיהיה לנו כייף פה, ב
החדש והחמים שלנו

נוRית

New member
../images/Emo48.gif שנה אזרחית טובה!!!

כרגיל בשנים האחרונות - היתה לי תחילת שה חלומית
והשנה החלום התחיל ממש מוקדם...
ככה שאני מתחילה את השנה האזרחית רעננה ומאושרת עם שתי המתנות הכי גדולות ונפלאות שיכולות להיות בעולם
ואפרופו בישולים - מתחילה את השנה עם שתי (שתי!!!) עוגות במקרר
(לא פלא שאני נראית כלכך "לא משהו" כפי שאני נראית, וכמובן - ממורמרת...
)

אורora

New member
אפשר מתכונים בשרשור אחר כמובן

ברור ניפתח שרשור של מתכונים לעוגות שוות.

למעלה