לרגל הפרסום הרשמי שלנו - שרשור היכרות נעוץ

איזה התרגשות!

מותיקות הקומונה, למעשה מהימים הראשונים שלה. את כל התארים עשיתי בעברית, כתבתי גם תזה בתואר שני. כרגע דוקטורנטית בשנה מתקדמת (חייבת לסיים, ומקווה שתעזרו לי...) מעל פסגת הר הצופים...

zehava d

New member
במקרה מצאתי את הפורום היום, ובאתי בזמן

דוקרטורנטית למשפטים באוניברסיטת ת"א. שנה רביעית במסלול הישיר, ומקווה מאד שגם תהיה שנה אחרונה.

ליאת 888

New member
ברכות על הפורום

בתור מי שסיימה תואר שני וכיום תומכת בחברים ומכרים המסיימים תיזה או דוקטורט, אני מכירה לחלוטין בצורך הזה בתמיכה. בהצלחה לכולם!!! כתיבה נעימה ופורייה (רציתי לכתוב קלה - אבל זה ניגודים....) והשכילו להעזר בפורום, זה מכשיר עזר נהדר!!

ברכות לפורום

איזה יופי שהקומונה הקטנה צמחה ככה בשנה וחצי. אני יעל, דוקטורנטית בשנה הרביעית באב"ג. ארכיאולוגיה פרהיסטורית.

mummy

New member
ברכות לפורום החדש

אני מאמי, ואני פמיניסטית
בעיתוי סימבולי המקביל לסגירת הקומונה ופתיחתו של הפורום הגשתי את הדוקטורט לפני מספר ימים (ארבעה? חמישה? נראה כאילו מאז ומעולם אני כבר אחרי...). מדעי החברה באוניברסיטה בארץ. שוקלת את המשך דרכי באקדמיה כרגע, ובעיקר מתענגת על הימים האלו, שפינטזתי עליהם רבות וארוכות. בקרוב אצל כולכם

nitsanal

New member
גם אני כאן

דוקטורנטית במסלול הישיר בבר אילן. תחום המחקר שלי הוא הסתגלות אקדמית וחברתית של סטודנטים עיוורים. אמנם תחת חינוך מיוחד, אבל הרבה פסיכולוגיה גם... חוץ מזה אמא לתאומים שחוגגים היום שנה ושבעה חודשים והפכו אותי לחצי דוקטור בהנקה....

aya_bsf

New member
מזל טוב

היי.. מזל טוב לפתיחת הפורום, בהצלחה למנהלת הפורום. אני איה, דוקטורנטית אוטוטו שלב ב' בעבודה סוציאלית, באונ' חיפה. בהצלחה יום קסום

helene

New member
מזל טוב לפורום!!!

כשהקומונה נפתחה עוד הייתי סטודנטית לתואר ראשון בשנה ג'. היום אני מסטראנטית ( שנה שניה) במדעי הרוח באת"א. עוסקת בספרות הרנסאנס. מקווה לסיים עד דצמבר, ואחרי זה דוקטוראט באירופה ( טפו טפו..).

gilgalad

New member
במקרה גיליתי ונראה נחמד

מזל טוב על הפורום! שנה ראשונה בדוקטורט בביולוגיה (הדברת מזיקים) שייכת לעברית עובדת במכון וולקני.

סחתיין על הפורום

אני מאסטרנט במדעי הרוח באת"א, מתחיל עכשיו את ההתעסקות עם התזה (הצעת מחקר, צמצום הנושא וכו').

שלום שלום לכולם

וברכות על פתיחת הפורום. בתור חוקר התרבות הרומית, אני מעדיף את הפורום (בגלל ה-FORVM ROMANVM) על הקומונה, שמזכירה לי קומוניזם, ביטניקים ושאר זרמים של המאה ה-20, מדע בדיוני עבורי...
אז שמי דויד, תלמיד שנה שנייה לתואר שני בהיסטוריה רומית באונ' בן-גוריון בב"ש. אני נמצא בשלב כתיבת התיזה, ובו בזמן נמצא גם בתהליכי הרשמה לאונ' בחו"ל, עם עדיפות ברורה לאנגליה. דאנטה

הכל טוב ויפה, אבל

אותי לימדו תמיד לפנות ליצירה בשפת המקור. מה גם, שאני צריך להצדיק חמש שנים של לימוד וקריאת יוונית ולאטינית... מכאן, שהציטוט (אחד המעולים אגב, של דאנטה בכל היצירה) הוא זה: "Lasciate ogne speranza, voi ch'intrate". דאנטה

I Was Hoping

New member
אז לכאן לבוא כדי להתבכיין? ../images/Emo13.gif

קוראים לי הילה, מאסטרנטית בהיסטוריה, סיימתי עם הקורסים ועכשיו נותרו... עבודות ותזה. לצערי אני בעיקר עסוקה בלרוץ אחרי השעון ובלחץ, כי הרבה זמן אין לי, אני גם עובדת במשרה מלאה חמישה ימים בשבוע... בהצלחה לפורום!

גם אני מנסה להיות כאן...

שמי גלוי... דוקטורנט בבית הספר לחינוך באוניברסיטת תל אביב (שלום, מינהלת
) בתת-תחום שקשור ללמידה מקוונת. כיוון שהשרשור הזה כבר די "עתיק" וממילא לא קופץ - אין טעם להאריך כעת עוד... ארנון

למעלה