לרותי וליואב שלחתי...

לרותי וליואב שלחתי...

לכם מסרים פתוחה להצעות עיסקיות כמובן שגם השאר מוזמנים. חנה גונן

ornan

New member
עזרת חברי הפורום

לחנה וכולם! עד כה היה ממש מעניין וכיף לראות איך אנשים בעלי עניין משותף מתחברים, מעבירים בקשות, חוויות ובעיקר עוזרים זה לזה. מנסיוני, ראיתי כמה קשה לחפש, לאתר, בעיקר כשלא מוצאים (כמוני למשל, שעד עכשיו לא התקדמתי בכלל) הנקודה הכי חשובה לגבי, מעבר לחיפוש עצמו, הייתה באמת לראות איך כולם עוזרים זה לזה ועל כך יכול הפורום להיות גאה נראה לי, שגם הפעם אנחנו צריכים להמשיך במסורת זו כלומר... חנה, אם את רוצה עזרה בבקשה
אני מוכנה תמיד לעזור, אבל מה פתאום תמורת משהו... האם התודה שלנו היא לא בעצם המשך העניין לשרותך (אם אוכל ואצליח) ארנה

לאורנה-מה לעשות אבל..

התרגלתי שבעד שירות משלמים ושימי לב לא ביקשתי פרטים שחיפושם מצריך טירחה אלא משהו שכרוך בהוצאת חשמל וזמן לכן הגיוני בעיני שצריך לשלם בעד זה.אני השארתי הצעה מי שמעונין יכול להענות ולהשאיר לי הודעה במסר,בודאי שלא הייתי מבקשת אם לא הייתי זקוקה לזה לצורך חיפוש השורשים כי בדרכ כלל אני לא משתמשת באימילים וכרגע אומנם אני לא זקוקה לזה בדחיפות אבל יהיה נחמד לדעת שיש מישהו קבוע שיוכל לשלוח עבורי אימיל אם אצטרך ואני אפצה אותו כספית על הטירחה. שלך חנה גונן

כמו שכתבתי לך

בואי ננסה ונראה איך זה עובד. אני מסכימה בהחלט לדברי אורנה. לא נראה לי לעזור לך תמורת כסף ואני אעשה את זה בכיף - אם אוכל בכלל לעזור. אם את מוטרדת בנושא הגמול, אז תמיד אפשר לעזור בעתיד, בתמורה. אני נהנית בינתיים מרוח חברית הקיימת כאן, בין אנשים שיש להם עניין משותף.

../images/Emo101.gif

היי, חנה
בכל עת שתרצי, רק תבקשי - והדוא"ל יישלח (ובלי ששום צ´ק יישלח בדואר...). ארנון

אחת משתי אפשרויות...

לפי התגובות כאן - א. הרבה אנשים נהנים להיות עלוקות; ב. הרבה אנשים נהנים, פשוט, לעזור! נו?!?!

בטח לא כאן!

אני מאמינה שאף אחד לא נהנה להיות עלוקהמנסיוני האישי, לכן, חנה, את יכולה מאה אחוז לעזור בצורה אחרת, וכך תימנע ההרגשה הלא נעימה.

למעלה