לרינה הנורומלגית

aa2000

New member
לרינה הנורומלגית

היי נולדתי בתאריך 16.07.1986 והתאריך העברי הוא: ט בתמוז תשמ"ו. אני כבר כמה חודשים מובטלת , לא מצליחה למצוא עבודה נורמלית בתור סטודנטית. אני לומדת ראיית חשבון, ואני כל הזמן מתלבטת האם להמשיך או לא. לפעמים אני רוצה ולפעמים לא. מה שעוד מפריע לי שכל דבר שאני עושה /לומדת אני צריכה לעבור קשיים והמון מכשולים למשל כשאני מחפשת עבודה או בלימודים. האם זה הגורל שלי לעבור הרבה קשיים כדי לקבל משהו קטן. אני כבר רוצה לראות משהו חיובי אצלי בחיים, אני כבר כמה שנים מרגישה תקועה מבחינת הכול.
אני אמורה להתמחות בעוד שנתיים בראיית חשבון, האם רואים שאני ימשיך בלימודים? מה קורה עם זוגיות?? ועבודה?? תודה

aa2000

New member
היי

נולדתי עם שם שמספרו 2 והוספתי שם לפני כמה שנים שמספרו 7. תודה

aa2000

היי, לימודים הם חלק ממך, ברגע שתחליטי ותמצאי תחום שאת אוהבת תמשיכי ללמוד, ותהני מכל שניה . עיסוק בנושאים של כסף וחשבונות מתאים לך, אך אם את לא מרגישה נוח עם הנהלת חשבונות יש אפשרויות נוספות כמו – כלכלה, הנדסה, מחשבים וכד'. העיקר להתמקד וללמוד משהו שאוהבים ונהנים. את אכן נמצאת בשנה מורכבת של קשיים והחלטות מורכבות, אבל זו גם שנה שמכינה אותך ומובילה לעתיד. בפברואר תגיעי להחלטה על מסלול חדש, תחום לימודים חדש. מיולי יפתח לך עולם חדש, של הזדמנויות חדשות ורצונות חדשים, גם בתחום הזוגיות והזדמנויות לעבודה. בהצלחה, רינת

למעלה