לרפי גינת היקר

asloma

New member
לרפי גינת היקר

לכבוד: מר רפי גינת כל בו טק תל אביב. מר רפי גינת היקר., נחמד שקפצת לבקר אותנו וחנית במקומנו. בפעם הבאה שאתה קופץ לביקור אצלנו, הבא אתך תו נכה מאושר ע"י משרד הבריאות ומונפק ע"י משרד הרישוי במשרד התחבורה. כל זאת אם הנך נכה עם לקות רצינית ברגליך. כסא גלגלים עדיף... כאשר אתה קופץ לביקור במקומותנו, דאג לקפוץ בשעות העומס, כי כמוך נוהגים כולם וחונים "לרגע" ובוודאי יש גם נהגים שהם בעלי ראיה סלקטיבית והם אינם רואים את השלטים המורים על חנייה לנכים בלבד. כשתקפוץ לבקר אותנו ותצפה בראי הצד שנכה מנסה לחנות בחניה המיועדת לו, אך, הרשות "דאגה" להצר את שטח החניה, עזור לו ותפוס את החניה במקומו. מקסימום, הנכה יחסום אותך... ואם כבר תפסת שטח חניה לנכה, חנה באלכסון על שתיים או שלוש חניות, ככל שתרבה בתפיסת מס´ חניות במכה אחת, כך תוכיח קבל עם ועדה כי הנך ג-ב-ר .... אנא, ראה זאת כהזמנה בוא בשנית ופגוש אותנו על כסאות גלגלים, על קביים ועל הליכונים, או נשענים על מטפל או הורה. אנו מאחלים לך ולדומיך בריאות טובה וחנייה בריאה... שלך, אבי סלומה

לאבי!

תודה על פירסום המכתב בפורום. הפורום נועד גם כדי להשמיע את קולנו הצלול והרם. מה דעתך שאני אפרסם את המכתב בתור קובץ וורד, נהפוך אותו לעצומה, וכל מי שירצה בכך יחתום? אני יכולה להבטיח לך שאני אהיה הראשונה לחתום, מה דעתך? ובכלל, הייתי רוצה לקרוא גם את דעתם של החברים האחרים. בסיום כל פרוייקט ההחתמה, הייתי מציעה שאחד/אחת מאיתנו ישלחו את העצומה לרפי גינת עצמו, ואז נחכה לתגובתו. ליאת.

nir y agus

New member
לדעת- ../images/Emo183.gif

עדיף לכתוב כולנו מכתבים ולצרף את כולם לחבילה אחת ולשלוח לו

asloma

New member
לליאת, המכתב הנ"ל

נשלח לגינת . באימייל ובפורום שלו. הוא או תחקירניו עדיין לא השיבוני. תודה אבי סלומה

לאבי היקר שלום!

תודה על האינפורמציה הנוספת! אני מקווה שיום יבוא, ועדיין תוכל לקבל תשובה מרפי גינת או תחקירניו, ליאת.

asloma

New member
מאחר ואני מכיר את הנפשות הפועלות

בספק אם אקבל תשובה . שם המשחק: שחצנות. מה שמותר לי אסור לאף אחד... אבי סלומה

למעלה