לרשר

החלטתי במסדרון כן לשים ארון הזזה דלתות רחף . רוחב הארון 246 סמ . ההתלבטות שלי האם לשים את הדלת הבולטת ראשונה בתחילת המסדרון ואז המעבר בתחילת המסדרון יהיה 89 סמ או לשים את הדלת הפנימית ראשונה ואז המעבר בתחילת.המסדרון יהיה 94 סמ . הנגר אומר שמבחינה עיצובית יותר יפה שהדלת הבולטת ראשונה בכניסה לחלל כי אז לא רואים את החיבור ( המברשת בין שני הדלתות ) .אבל מצד שני אם הדלת הבולטת תהיה ראשונה אז המעבר יקטן מ 94 סמ ל 89 סמ . מה עדיף לדעתך . מה יותר חשוב . ?

החלטתי במסדרון כן לשים ארון הזזה דלתות רחף . רוחב הארון 246 סמ . ההתלבטות שלי האם לשים את הדלת הבולטת ראשונה בתחילת המסדרון ואז המעבר בתחילת המסדרון יהיה 89 סמ או לשים את הדלת הפנימית ראשונה ואז המעבר בתחילת.המסדרון יהיה 94 סמ . הנגר אומר שמבחינה עיצובית יותר יפה שהדלת הבולטת ראשונה בכניסה לחלל כי אז לא רואים את החיבור ( המברשת בין שני הדלתות ) .אבל מצד שני אם הדלת הבולטת תהיה ראשונה אז המעבר יקטן מ 94 סמ ל 89 סמ . מה עדיף לדעתך . מה יותר חשוב . ?
מצרפת שרטוט של המסדרון

קבצים מצורפים

• Screenshot_20200822-001356.png
    Screenshot_20200822-001356.png
    1.5 MB · צפיות: 8

רשר

Well-known member
מנהל
רוחב הכניסה למסדרון בתוכנית 110 ס"מ ולכן עומק הארון כ 50 ס"מ
המסקנה שלי מהמידות שלך היא שהכוונה לחסום את הכניסה למסדרון ב 20 ס"מ ארון - בעיתי מכל בחינה תכנונית,
בנוסף בתוכנית יש מאיד של מזגן מרכזי וכתוצאה מהרחבת הארון תמנע גישה לטיפול במאיד ובמקרה של נזילה ממנו המים יכנסו לתוך הארון,
לכן נראה שאפשר להעמיק את הארון לכל היותר ל 60 ס"מ - לטעמי עומק מספיק לארון,

אנחנו כבר גרים בדירה. עשינו בכל חדר מזגמים עם יחידות הסתרות . הפתח גישה ליחידות האלו רחוק מאוד מהארון. לגבי הקיר. לפני כן הקיר של הקבלן היה בעומק 50 סמ ואנחנו הגדלנו לפני שעברנו דירה את הקיר ל 61 סמ עומק . כשאני מודדת כרגע את המעבר יש כרגע 95 סמ מעבר . אם אשים ארון עם שתי דלתות הזזה כשרוחב הארון יהיה 246( אפסיד את ה 30 סמ שיש בפינה ) אז הדלת הפנימית בתחילת.המסדרון תהיה בעומק 61 ואז תבוא הדלת החיצונית שתהיה בעומק 66 . זה בסדר ? או לוותר בכלל על ארון הזזה ולשים ארון 4 דלתות.זכוכית עם דלתות טאצ ואז העומק כולל הדלתות יהיה 60 סמ לאורך כל המסדרון ? דרך.אגב זה נכון שבארון הזזה זה פחות יפה שהדלת הפנימית ראשונה בכניסה לחלל כי אז רואים את המברשת המחברת ?

רשר

Well-known member
מנהל
מצטער לא הצלחתי להבין את המצב - שרטוט אולי יעזור,
כבעל מקצוע אני נתקל לא אחת בהיסוסים של לקוחות האם דעתי סבירה לרצונם,
אין ברירה אלא להסכים איתי או להחליף אותי באחר,
ממש לא גורם לי הפסד או צער כי כנראה אין התאמה בינינו וחובה להפרד,
ממש בימים אלו לקוח רצה להעביר את המוצר המוגמר שלי ליצרן אחר כדי שייצר לו כפי שרצה,
אין לי כל התנגדות אך גם לא אוכל לתת אחריות ושרות על מוצר הכללי שלנו כשאחר יצר העתק,
בסוף הוא יהנה מרמת שרות הטובה ביותר בארץ בתחום רק בגלל שקיבל מוצר איכותי גם אם נראה שונה ממה שחשב שיראה,
אגב גם שילם פחות מכל יצרן אחר כי זה חלק מכלל העבודה ולא מוצר נפרד,
מכאן לנגר - שקלו מחדש אם לא להזמין נגר אחר

למעלה