[לשחקנים] אז איזה דמ(וי)ות אתם משחקים כיום?

golan2072

New member
Sean Wolfeyes

דרואיד דרגה 6, מו"ד 3.5, איש-טבע ויער, התפרנס בעברו מסחר בעשבי-מרפא; סוגד לדת הפגאנית הישנה ומאוד לא אוהב את הקיסרות שכבשה את מולדתו והביאה אלים חדשים (שלדעתו הם אלוהי-שקר לעומת הרוחות שאליהן הוא סוגד). היה שמח אם הקיסרות הייתה מסולקת ממולדתו יחד עם הדת. אבל בינתיים גילה איומים גרועים פי אלף מהקיסרות (מצליפי-מוחות שבאו בספינות-מעופפות מהירח!) וייתכך שהוא אף יכרות ברית עם הקיסרות נגדם. יומר בהמשך (ב"עונה" הבאה של הקמפין הנ"ל) למו"ד 5 כי הלהבתי את כולם כולל את השה"מ של המקפיין הנ"ל (שהוא שחקן אצלי בקמפיין של מו"ד 5 שאני מריץ) ממו"ד 5.

Lion_Heart

Well-known member
אני היום

משחק (כרגע זה אחד על אחד,עד שנמצע עוד שחקנים ,מישהו רוצה?) ranger דרגה 10 שהתחיל ב מו"ד 2.0 וכעת ב 3.5 נולד בעולם ללא שם שהמציא הש"הם שלי בזמנו וכעת בממלכות נשכחות, התחיל בתור משהו דמוי אלף אפל(עברו כמה שנים מאז,לא זוכר בדיוק) ועכשיו אלף זהוב, עבד בהתחלה עם כמה מהדמויות הכי מרושעות, אבל אז נהרג ע"יי אנשי זאב, והוחזר לחיים ע"י פיה (לא,ברצינות) שגם הפכה אותו לאלף זהוב

דרגורן

New member
קיפ, ואלפונסו מדיסי

אלפונסו - אציל צעיר שנשלח ע"י משפחתו לחקור את "היבשת החדשה", לגלות שווקים חדשים ולפתוח נתיבי מסחר (משפחת סוחרים)
הוא Gunslinger ב-pathfinder

קיפ - משנה צורה אלף-טיגריס (Were-tiger) טבעי, שגדל ביערות, ומעוניין לגלות קצת יותר על העולם,
הוא Were-tiger, סייר (גם ב-Pathfinder)

למעלה