לשיינדי

יאיר*

New member
לשיינדי

זה היה לפני שבועיים וכבר התנצחתי על כך אם שונמית אני לא רוצה שוב מהומות ולכן לבקשתך בלבד לפני כזמן מה אנס רב את ביתו בת ה11 ואיים עליה אם היא תתלונן הוא ידאג שיסכלו אותה באשמת פריצות עם תדפדפי אחורה תוכלי לראות מה שכתבתי אני לוקח פסק זמן מהפורום משום שבשום פורום לא מנהגת ההנהלה ומאיימת באני ואני. ההנהלה העכשיות צריכה לתקן את יחסי הציבור שלה מעודי לא קיללתי עד למשפט האחרון שלי בפורום אנני חושב שצורה זו של דיבור ממנהל נוחה לי גם אם הוא מותקף לכן הוא מנהל אז שיינדי כל טוב לך ממני יאיר רק ליידע אותך אני חילוני ואני לא שונא את הדת אלה לאנשים שעושים שימוש ציני בדת אני לא אמשיך אם תכנסי לפורומים אחרים בודאי תתקלי בי אני לא מסתתר תחת כל כינוי זה שמי ואני לא מתבייש בו

שיינדי

New member
יאיר

המנהל של הפורום הזה פשוט לא נכנס לבדוק מה קורה כאן, אני אדאג לכך שיתחיל אבל , תזרום יפה עם הדעות והצינה ,כפי שאתה רואה,אנשים קצת השתנו. תודה על העדכון בכל אופן .אבל דבר אחד- לעולם אל תחבר בין הציבור לבין הדת אלו שני דברים שונים אני בכל אופן עושה הפרדה פושעים יש בכל מגזר. אם תראה את היופי והעניין שיש בתורה ובדת אתה תאהב, רק אם אתה בא בראש פתוח לקבל דעות והשגות חדשות כמובן. כל טוב לך. שיינדי.

יאיר*

New member
לשייני

אל אף חילוניותי אני אוהב את הדת שלנו בביתי תוכלי למצוא ספרי דת שלא כל חילוני מחזיק בבית והם לא לשם קישוט כמו שכבר אמרתי אני לא שונה את הדת היא חשובה לי יותר מאשר אנשים חושבים אמנהבמקצת הספרים שאני קורא תלמוד 10 הספירות יש לי את כל הכרכים שער הגילגולים את כל הזוהר גם בכתב מרובע את ספר היצירה וכן ספרים של הרב ברג ועוד לא נולדתי בבית דתי ואין בכוונתי לחזור בשובה אני כותב את זה בלי ניסיון לפגוע במי שהוא אני מכבד את אלה שבאמת עוסקים בעבודת קודש לשמה ולא אוהב את אלה שמחפשים מגן תחתיה תודה על הסבלנות

למעלה