לשמור סוד

אדם 08

New member
לשמור סוד

הסיפור שלי ארוך ומורכב - ואם תרצו אני אפרט יותר. בכל אופן - יש לי בעיה - אני מאוהב בחברה של החבר הכי טוב שלי. (אגב אני מכיר אותה לפני שהוא הכיר אותה והוא פעל כשאני התמהמתי) הבעיה שאני רואה את שניהם הרבה וזה אוכל אותי מבפנים. אני לא יודע אם לספר לה או לו מה אני מרגיש. ואם לא- איך שומרים סוד כזה גדול בלי לספר להם? אני שואל ברצינות- איך אתם שומרים סוד? רושמים אותו ואז מרגישים הקלה? באותה סיטואציה- אם אני אספר רק לאחד מהם את הסוד ואבקש לשמור בנינו- איך אני אדע אם זה לא עבר לשני?

נימרודל

New member
קודם כל זה "לא תחמוד..."

שנית, מה הוא יכול לעשות? להכחיש את העובדה שהוא מאוהב? אחלה שיטה, להדחיק רגשות.... תמיד עובד...

ט ר ה 1

New member
אולי לא כדאי שמידע כזה יגיע...

שניהם חברים שלך...מה זה משנה מי התחיל קודם ומתי..אנחנו לא ילדים קטנים אם זו סתם מישהי פששששש,חבל אם לא תלך ותגיד ותפיץ את אהבתך אבל לאחת מבפנים-מסוכן זה עלול לעלות יותר משתרוויח אם בכלל... לפי דעתי אתה רק צריך להרים את הראש-האהבה החדשה שלך ממש מעבר לפינה בכל מקום יש אהבה..

תשמע...

לדעתי - סוד שכזה - עדיף שישאר סוד. אם אתה מחפש מישהו שיהיה אוזן קשבת ומקום שישמש כותל למצוקה - כי הרי הסוד הזה בוער בך - אז מצאת - מה רע בפורום הזה ? אם אתה מצפה לפתרון מאחד הצדדים - אז אל תבנה אל זה - שיתוף כל אחד מן הצדדים לא ישנה כלום לטובה - הוא יכול רק להזיק. עצתי היא : עבור הלאה, זה לא יהיה קל אבל זהו הדבר הנכון לעשות. בהצלחה.

mika tal

New member
אני חושבת שעלייך לספר לבחורה מה אתה מרגיש.

לעולם אין לדעת מה יקרה אח"כ. אם הבחורה לאחר שתבקש ממנה שלא תספר לחברך את פרטי השיחה וכן תספר, או שתסרב לך?זה כבר משהו שלא נמצא בשליטתך. אני בעד "לומר את הדברים"... לא כדאי שתתחרט אח"כ ב"מה היה אילו"...

למעלה