לשמלבי וטושטוש-

ב מ ב י 5

New member
לשמלבי וטושטוש-

היי שמלבי וטושטוש איך היה לכן היום במחלקה |כלנית בייייייייייייי ולילה טוב לכווווווווולם

שמילבי

New member
במבי...

שמילבי עייף...
יכתוב מחר...
=נשיקת לילה טוב

טושטוש5

New member
שמילבי שמרה עלי יפה

האמת היא שהיה קצת מוזר אתמול. כיף, אבל לא מוכר כמו שציפיתי. הילדים התחלפו לגמרי (חוץ מילדה אחת שהכרתי אבל היא ישנה
) ואפילו את רוב האחיות לא הכרתי (החלפתי יום ושעה - אולי בגלל זה). עדיין היה כיף מאוד. עבודה בזוג ממש שונה מעבודה לבד, ושמילבי היא אחלה פרטנרית!
והיא גם עשתה עלי בייביסיטר ממש טוב! חוץ מהפעם שהיא ועוד ילד התחילו עלי מלחמה עם בועות סבון וחרבות מבלונים, והפילו אותי לקרשים
בסיכומו של דבר נהניתי מאוד, וחזרתי הביתה עייפה אך מרוצה... אני בטוחה שההרגשה הביתית תשוב בקרוב, ושמחה לחזור!

שמילבי

New member
איך היה...

אני היום לא במיטבי
ולכן זו לא תהיה הודעה ארוכה - כהרגלי... קודם כל נושא הביביסיטר: זה היה הקישור שעשינו בין הדמויות שלנו - שמילבי (מטר ואסימון) היא הביביסיטר של טושטוש (2מטר ואסימון), מה שיצר מצב משעשע... ודבר שני בקשר למוזר (הילדים שהתחלפו): טושטוש - זה באמת מקרי, גם אני לא הכרתי את רובם... אחרי שעבדתי פעמיים לבד היה כיף לעבוד שוב עם פרטנרית (ובמיוחד אחת יותר נמוכה ממני!), וגם שונה כי הייתי רגילה למוקה וטושטוש שונה לחלוטין. אני מרוצה ובטוחה שנלמד אחת מהשניה (אני כבר ראיתי דברים ללמוד ממך - טושטוש) ובכלל הזכות שנפלה לידי לעבוד עם מס' פרטנרים (טושטוש את הרביעית), ובמחלקות בעלות אופי שונה היא נפלאה וגורמת לי להתפתח המון בתור ג'לולוגית וללמוד המון. תודה לכל פרטנרי...
(מוקה - אם את נכנסת לכאן מאי שם - אני מתגעגעת...) ובקשר לאתמול - היה טוב, היה חדש שונה, היה כיף וכן, היה גם מעייף. טושטוש - תראי שההרגשה הביתית תחזור יותר מהר ממה שציפית. ו...אם פתחתי עלייך מלחמת בלונים - זה אומר שאני לא ביביסיטר טובה? תודה לך
שמילבי

למעלה